Подарункові коробки своїми руками: 25 найкращих ідей (частина 2)

В першій частини цієї статті ми почали розповідати нашим читачам про те, як зібрати подарункову коробку своїми руками. Як ви маєте пам‘ятати, подарункові коробки можуть бути дуже різними: можуть бути самого різного розміру, кольору, структури, конструкції та призначення. Вони розрізняються по типу збирання, та варіантами оформлення і так далі. Тому давайте далі на конкретних прикладах розглянемо, який вигляд може мати коробка для подарунка, що потрібно для її створення, та як все це оформити власноруч. 


Пластиковий торт з фетровим оформленням

Цей варіант подарункової упаковки має дуже великий попит у багатьох різних торговельних марок. Тобто навіть з комерційної точки зору це дуже ефектна та ефективна упаковка. А зважаючи на те, що вона насправді дуже пасує багатьом різним предметам, а зробити її не надто важко, то ми можемо вам впевнено її порекомендувати. Отже, що потрібно, щоб зробити власноруч такий коробочок? По-перше, необхідно мати круглий пластиковий контейнер (краще за все - прозорий) та окрему кришку (бажано, теж прозору) під нього. Коли все це в нас є, можна починати створювати подарункову упаковку. Отже, беремо фетровий клаптик та розрізаємо його на клаптики по розміру борту нашого пластикового контейнера. Потім за допомогою скотч-плівки (односторонньої або двосторонньої) приклеюємо фетр до борту контейнеру по всій окружності. Тепер треба до кришки тим самим чином приклеїти клаптик фетрової тканини, не "залазячи" за край. Усе, основа у нас готова, тепер можна починати прикрашати. як вам заманеться. Для наочного прикладу ми наводимо фото з одним із можливих варіантів оформлення. Якщо він вас не задовольнить, зробіть щось своє. Так от, щоб оформити подарункову коробку для початку ми до бортів кришки нашого "торту" приклеїмо ажурну стрічку, створюючи два ряди тасьми - зверху та знизу. Зверху кришку буде прикрашати фетровий візерунок у вигляді квітів. У центральній частині можна приклеювати ще які-небудь тематичні візерунки. Наприклад, дуже добре підійдуть полунички або сунички з фетру чи вати. По краю верхньої частини кришки можна додати плетіння з кольорових ниток чи канатиків або будь що за вашим смаком. В принципі, все, залишилось тільки покласти всередину подарунок і закрити кришкою. 

Фетрова коробка для подарунків: крок 1 Фетрова коробка для подарунків: крок 2 Фетрова коробка для подарунків: крок 3 Фетрова коробка для подарунків: крок 3


Коробочка із картону в стилі орігамі з окремою кришкою

На відміну від попереднього прикладу, коробка в стилі орігамі може буде з багатьох різноманітних матеріалів. Зробити її зовсім нескладно, навичок особливих чи інструментів також непотрібно, а виглядає вона дуже яскраво та запам‘ятовується надовго. Особливо якщо застосувати гарний кольоровий папір або мікрогофрокартон потрібної щільності. І ми навчимо вас, як це зробити.

Отже, для того щоб зробити коробочку в стилі орігамі, нам знадобляться:

 • два аркуші кольорового паперу або картону (можна з якимось малюнком з одного боку) майже однакового розміру (різниця 2-3 міліметри);
 • ножиці;
 • стрічка яскравого кольору;
 • лінійка та олівець.

Ці прості речі ви можете придбати у будь-якому магазині канцелярських товарів у вашому місті. Це дуже просто. Так само просто, як і робити коробочку за наступним "рецептом", користуючись відповідними картинками нижче:

 1. На аркуші паперу квадратної форми за допомогою лінійки та олівця робимо дві діагональні лінії.
 2. Пригинаємо один з кутів до центру.
 3. Потім той же самий кут ще раз пригинаємо до центру.
 4. Розрівнюємо нашу заготовку.
 5. З іншими куточками робимо теж саме: два рази пригинаємо у напрямку центру аркушу.
 6. За допомогою ножиців робимо по два паралельних вертикальних надрізів зверху та знизу заготовки.
 7. Вільні бокові частини (праву та ліву) вигинаємо до центру.
 8. На рівні дна майбутньої коробочки робимо вигини, створюючи таким чином бокові стінки коробки.
 9. Верхні та нижні борти вигинаємо всередину.
 10. Зверху них розташовуємо ліву та праву бокові частини.
Подарункова коробка у стилі орігамі: крок 1 Подарункова коробка у стилі орігамі: крок 2

Таким чином у нас вийшла одна повноцінна частина коробки. В залежності від того, який аркуш паперу чи тришарового мікрогофрокартону ви використовували, у вас є дно коробки чи кришка. Для створення дна коробки нам потрібен менший аркуш, а для кришки - більший. Зилишившуюся частину робимо по тій само схемі, що й першу. Потім з'єднуємо їх - і все, картонна коробочка для подарунка готова. Тепер можна покласти всередину приготований подарунок та зав'язати святкові стрічки зверху бантиком.

Подарункова коробка у стилі орігамі: крок 3 Подарункова коробка у стилі орігамі: крок 4 Подарункова коробка у стилі орігамі: крок 5


Картонна коробочка у вигляді квиткового бутону

Подарункова коробочка у вигляді квиткового бутону Подарункова коробочка у вигляді квиткового бутону: чертеж

Цей спосіб створення подарункової коробки є більш складним, аніж попередній. Тому ви не зможете обійтися без схематичного малюнку, який ми додамо до статті нижче. Але якщо в вас є художній талант, можете спробувати усе перемалювати власноруч на зручній для вас поверхні. Краще за все підійде аркуш мікрогофрокартону, адже він має потрібну міцність і точно буде потрібного розміру.

Отже, спочатку створюємо шаблон за допомогою якого будемо вирізати заготовку для коробки. Роздруковуємо його з нашого сайту чи малюємо власними силами - неважливо, та вирізаємо власне заготовку. Пунктирні лінії використовуємо для створення вигинів, для цього буде доцільним скористатися лінійкою. Далі перевертаємо заготовку лицьовою стороною до нас та трішки тонуємо її краї за допомогою чорнил та губки або звичайних фарб та пензликів для шкільного малювання. Потім треба покласти всередину подарунок та забрати усю конструкцію воєдино, щоб пелюстки цієї коробки-квітки були зверху. Усе, наша композиція готова.

Подарункова коробочка у вигляді квиткового бутону: крок 1 Подарункова коробочка у вигляді квиткового бутону: крок 2

На цьому поки що все. Незабаром ми продовжимо наш огляд подарункових коробок власними руками. Слідкуйте за оновленнями нашого блогу.

Оставьте свой комментарий
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Хит продаж

Коробка картонная 220 х 220 х 230 мм, самосборная

Коробка картонная 220 х 220 х 230 мм, самосборная

Квадратная картонная коробка для всех типов упаковки. Универсальная потребительская гофротара из тре..


Оптовые цены:

23.95грн с НДС: 23.95грн

Коробка картонная 185 х 110 х 37 мм, самосборная

Коробка картонная 185 х 110 х 37 мм, самосборная

Самосборная коробка небольшого размера для упаковки подарков и сувениров. В частности, коробочка иде..


Оптовые цены:

7.13грн с НДС: 7.13грн

Коробка картонная 240 х 170 х 50 мм, самосборная

Коробка картонная 240 х 170 х 50 мм, самосборная

Небольшая почтовая коробка самосборной конструкции для посылок любой украинской почты. Доступна для ..


Оптовые цены:

12.50грн с НДС: 12.50грн