Подарункові коробки своїми руками: 25 найкращих ідей (частина 3)

Подарункові коробки, створені власними руками, - це не тільки можливість у щось покласти подарунок, а й гарний спосіб прикрасити сам момент вручення подарунку. Зробити його незабутнім, особливо якщо це стосується подарунка дівчині. Зрозуміло, що чоловіки зазвичай користуються послугами пакувальних майстрів у спеціалізованих магазинах. Але якщо грошей не вистачає, то можна спробувати зробити упаковку для подарунка своїми силами. Тим паче, що це зовсім нескладно. І далі ми навчимо вас це робити.


Подарункова коробка у вигляді моркви

Подарункова коробка у вигляді моркви: чертеж 1Подарункові картонні коробки у вигляді моркви зазвичай використовують, якщо треба подарувати щось дітям різного віку. Більш за все для дошкільнят. Наприклад, на Новий Рік або Великдень. Але це зовсім не означає, що дорослим така форма обгортки подарунка не сподобається. Навпаки, це відмінний привід показати свій креатив, наприклад, батькам чи коханій людині. Тим паче, що нічого особливого для її створення не треба. А треба лише клаптик пакувального паперу або мікрогофрокартону помаранчевого кольору та кілька зовсім нескладних кроків.

По-перше, нам знадобляться деякі інструменти та матеріали:

  • помаранчевий мікрогофрокартон або папір (також можна червоний, якщо немає помаранчевого);
  • ножиці;
  • зелені нитки достатньої міцності (залежить від вагу ймовірного подарунку, чим важче він, тим міцніші знадобляться нитки);
  • клаптик фетрової тканини зеленого кольору;
  • прозорий клей (суперклей або "Момент" підійдуть);
  • дирокол.

І зрозуміло, нам в першу чергу потрібен буде макет або шаблон, з якого ми будемо все робити. Його можна роздрукувати на принтері, користуючись фото з нашого сайту, або намалювати власноруч, якщо вмієте.

Сам процес створення коробки не дуже складний, якщо користуватися покроковими картинками, які ми навели нижче. Важливо лише дотримуватися черговості. Отже, спочатку роздруковуємо шаблон та переносимо його на помаранчевий папір чи мікрогофрокартон. Потім треба накреслити пунктирні лінії, по яким потім коробочка буде згинатися. Окремо треба позначити з одного боку клапан, на який буде наноситися клей.

Тепер треба зігнути коробку в усіх заздалегідь позначених місцях та нанести клей на клапан. У забраному стані клапан приклеюємо до борту коробки, створюючи тим самим цільну конструкцію. Далі за допомогою дироколу робимо отвори у верхній частині заготовки. Із зеленого фетру вирізаємо пелюстки, до яких потім підв‘язуємо зелені мотузочки. Залишилося лише усі пелюстки підв‘язати до отворів, які ми зробили трохи раніше. Усього буде достатньо десь п‘ять-шість таких отворів.

Ну а далі ви можете фантазувати за власним бажанням, додаючи ще якійсь елементи до цієї композиції.

Подарункова коробка у вигляді моркви: крок 1 Подарункова коробка у вигляді моркви: крок 2

Подарункова коробка у вигляді моркви: крок 3 Подарункова коробка у вигляді моркви: крок 4


Коробка-шкатулка з кольоровим бантиком

Подарункова коробка з бантиком: чертеж Подарункова коробка з бантиком

Цей вид подарункової коробочки дуже простий у виконанні. Принаймні набагато простіший за майже усі коробочки з нашого огляду. Процес її створення дуже схожий на промислове виробництво картонної упаковки: маючи відповідний матеріал, робимо з нього заготовку за допомогою олівця та лінійки. Для цього креслимо відповідні пунктирні та цільні лінії, якім потім перетворяться у місця вигинів та відрізів. 

Якщо біль конкретно, то нам необхідно спочатку створити шаблон, або креслення, на відповідній поверхні. На власний розсуд можете для цього використати аркуш паперу чи тришаровий мікрогофрокартон. Роздруковуємо шаблон та переносимо його на заготовку. Тепер треба створити лінії вигинів - так звані рільовки. Вони можуть бути цільними або перфорованими, тобто складатися з невеличких отворів, які можна зробити шилом або звичайною ручкою. Далі акуратно вирізаємо контур та вигинаємо коробку по усіх лініях вигину. Наразі справа лише за подарунком. Кладемо його всередину, збираємо коробку та фіксуємо усе стрічками або скотч-плівкою. Готово! Погодьтеся, зовсім не складно.

Подарункова коробка з бантиком: крок 1 Подарункова коробка з бантиком: крок 2


Коробка у вигляді шестигранника 

Подарункові коробки цього типу дуже часто використовується виробниками різноманітних сувенірів. Вони мають цілком приємний вигляд для вручення подарунка незалежно від віку та статі людини. Декорувати їх зовсім нескладно, як і виробляти. майже кожний виробник пакувальної продукції зможе вам запропонувати таку коробку з власного асортименту. Але чи потрібно це вам, якщо і власноруч її можна зробити дуже швидко? Ну, це вам тема для міркування, а ми наразі спробуємо вас навчити, робити подарункові коробки такого типу власними руками і в домашніх умовах.

Коробка шестигранник: чертеж 1 Коробка шестигранник: чертеж 2

Як і завжди, спочатку треба зробити шаблон, за яким буде потім створюватися коробочка. для цього роздруковуємо його з нашого сайту або малюємо власноруч. Зауважимо, що цей тип коробки має окрему кришку, тому й шаблонів тут два: один для власне коробки, а другий - для кришки. Далі беремо аркуш щільного паперу або мікрогофрокартону, розділюємо його на дві рівні частини за допомогою ножиці. Хоча можна й одразу взяти два окремих аркуші. Тепер розкреслюємо усі лінії, як на фото: прямі лінії будуть місцем відрізу, а пунктирні - місцем вигину. Далі вигинаємо, де треба, та склеюємо. З другою заготовкою треба зробити теж саме у тому ж порядку. Кришку та коробку можна декорувати чим завгодно. Наприклад, на кришку зверху можна приклеїти кілька ґудзиків та стрічок, а саму коробку по борту прикрасити кольоровими візерунками з паперу чи намалювати фломастером якісь фігурки.

Коробка шестигранник: крок 1

Коробка шестигранник: крок 2

Оставьте свой комментарий
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Хит продаж

Коробка картонная 220 х 220 х 230 мм, самосборная

Коробка картонная 220 х 220 х 230 мм, самосборная

Квадратная картонная коробка для всех типов упаковки. Универсальная потребительская гофротара из тре..


Оптовые цены:

23.95грн с НДС: 23.95грн

Коробка картонная 185 х 110 х 37 мм, самосборная

Коробка картонная 185 х 110 х 37 мм, самосборная

Самосборная коробка небольшого размера для упаковки подарков и сувениров. В частности, коробочка иде..


Оптовые цены:

7.13грн с НДС: 7.13грн

Коробка картонная 240 х 170 х 50 мм, самосборная

Коробка картонная 240 х 170 х 50 мм, самосборная

Небольшая почтовая коробка самосборной конструкции для посылок любой украинской почты. Доступна для ..


Оптовые цены:

12.50грн с НДС: 12.50грн