Купимо оптом та в роздріб новий валковий прес для плоскої висікання гофрокартону NEW

Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб нове обладнання для виробництва гофрокартону NEW у хорошому чи відмінному стані. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною якесь нове обладнання для картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купим недорого новый валковый пресс NEW для гофрокартона Протягом цього місяця компанія «Експрес Упаковка» розгляне будь-які вигідні пропозиції щодо купівлі валкового преса для плоскої висікання гофрованого картону NEW у хорошому стані. Якщо ви готові продати новий валковий прес для гофрокартону в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Миколаєві та інших містах України, то ми готові його купити недорого за взаємовигідною ціною з доставкою або самовивозом.

Для того, щоб зв'язатися з нами та обговорити деталі купівлі валкового преса для плоскої висікання картону на виробництві NEW, зателефонуйте за одним із наступних телефонів:

+38 (063) 100 9000

+38 (067) 190 9000

+38 (057) 780 9000

Або ж ви можете надіслати вашу пропозицію про купівлю верстата для виробництва гофрокартону, а саме – валкового преса NEW для плоскої висічки гофроящиків у Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Сумах або будь-якому іншому місті України, на наш e-mail:

mail@pack.ua

Вашу пропозицію ми розглянемо в найкоротші терміни і обов'язково передзвонимо та повідомимо про наше рішення.


Що являє собою валковий прес для плоского висікання картону, який ми хочемо купити?

Плосковикальний верстат, який ми купимо в Харкові, Києві, Одесі або в будь-якому іншому місті України, використовується для висікання розгорток коробок будь-якого ступеня складності з картону, гофрокартону, мікрогофрокартону, а також зі штучних матеріалів, що застосовуються у виробництві блістерної та пакувальної упаковки.


Переваги валкового верстата для обробки гофрокартону.

Точність висікання не вимагає наявності спеціальних технічних знань для виготовлення коробів. Виготовляє упаковку або різання за контуром будь-якої складності. Виконавчим елементом є штанцформа, що визначає форму пакувальної продукції.


Принцип роботи нового валкового преса, що ми шукаємо.

Полягає в прокочуванні висікальної форми з покладеним на неї листом матеріалу між валами машини. Висікальна форма - штанцева матриця (штанц-форма), виготовлена з листа фанери товщиною 18 мм, з встановленими на її поверхню ріжучими, рилювальними (біговальними) і ножами, що перфорують. Для виготовлення висікальної форми може застосовуватися спеціальний ручний прес з набором пристосувань для обробки ножів (згинання кутів і радіуса, перфорування, нарізка та обрізка під кутом та ін. операції), з метою надання певної форми розгортки коробки, що висікається.


Види обробки та продукція, що виготовляється:

Висікання упаковки будь-якої складності з формуванням бігувальних ліній. Гофрокартон, мікрогофрокартон – коробки, лотки, упаковки для піци, ящики. Стільниковий поліпропілен - транспортні пакувальні короби, обичайки, промислове транспортне пакування, упаковка для великогабаритних виробів та внутрішньоцехова тара.

Вирубування складноконтурних виробів. картон, пароніт, пазли, прокладки, елементи ущільнення. Тканина, повсть, шкіра, полімерні матеріали та плівки – сувенірні магніти, обрубування облої для блістерної упаковки, одноразового посуду, лотків. Полімерні спінені матеріали – ущільнювачі, тепло- та шумоізоляційні прокладки, м'які пазли, м'які дитячі конструктори, вкладиші в упаковку, різноманітні профілі для захисту торців та кутів меблів, виготовлення об'ємних магнітів.

 • Виготовлення тари та упаковки з картону, гофрокартону та мікрогофрокартону.
 • Виготовлення блістерної упаковки
 • Висікання тканини просоченої поліпропіленом
 • Висікання стільникового поліпропілену
 • Вирубування пазлів (puzzles)
 • Виготовлення магнітиків із магнітного полотна
 • Вирубування візиток
 • Виготовлення європіддонів з гофрокартону та інших виробів.


Особливості обслуговування та налаштування валкового преса для плоскої висікання

Налаштування машини для плоскої висікання гофрокартону на інший розмір або вид упаковки повинно полягати у заміні штанц-форми. Машина керується одним-двома операторами та працює в системі реверсу. Можлива наявність двох режимів роботи – ручний та автоматичний. Верстат може комплектуватися електронним блоком управління з лічильником обліку продукції, що виготовляється. Для захисту від мимовільного попадання рук оператора між валами, що обертаються, обов'язково повинні бути присутні заслінки з блокуваннями по обидва боки станини. При легкому натисканні на заслінку змінюється напрямок обертання двигуна і валів у протилежний бік або запускається механізм аварійного вимикання.


Характеристика обладнання та рекомендовані особливості конструкції

верстат працює в автоматичному режимі (у системі реверсу), за допомогою оптичних датчиків машина автоматично прокочує штанц-форму між валами.

висікальний вал (верхній) має зносостійке поліпропіленове покриття товщиною 20 мм, яке запресовується на вал, що значно збільшує термін його експлуатації та допускає кілька переточок (2 мм у середньому на рік).

 • кінематична швидкість 35 м/хв (0,58 м/с)
 • відстань між валами: 0 – 100 (мм)
 • точність встановлення відстані між валами: 0,2 (мм)
 • живлення преса здійснюється від 3-х фазної мережі змінного струму
 • дешевизна та легкість заміни бандажної сорочки
 • регулювання швидкості частотним перетворювачем
 • якісна комплектація (датчики, мотор-редуктор, система керування)
 • мале енергоспоживання


(Необов'язково, можливі варіанти)


Назва параметра

Одиниці виміру

Показник

Довжина робочих валів
мм
1200-1600
Розміри столу (довжина/ширина/висота)
мм

довжина – 1220-1620

ширина – 2165

висота – 20-30

Продуктивність
прокат/година
250-400
споживана потужність
кВт
1,5-2,3
Габаритні розміри (довжина/ширина/висота)
мм

довжина – 4400

ширина – 1510-1910

висота – 1300

Маса
кг
900-950

Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн