Устаткування б/у

Купуємо оптом та в роздріб обладнання для виробництва гофротари та гофроупаковки.Купимо штанц-форми для плоскої висікання виробів з гофрокартонуКупим недорого штанц-формы для плоской высечки изделий из гофрокартона Компанія-виробник картонної тари та упаковки купить недорого штанцеві форми та вирубні штампи для плоскої висікання картонних коробок. Також розглянемо пропозиції щодо купівлі комплектів штанц-форм та штанцевих форм для виробництва картонної тари та упаковки б/в у відмінному стані.

Виробляємо будь-які види робіт з ремонту та реставрації обладнання для виробництва гофротари та гофроупаковки.Ремонт и обслуживание оборудования для производства гофротары и упаковки Компанія «Експрес Упаковка» надає спеціалістів із виконання ремонтних та відновлювальних робіт будь-яких типів обладнання для виробництва упаковки. Наші майстри зможуть відремонтувати, відновити, укомплектувати відсутніми деталями будь-які типи вітчизняних та імпортних верстатів для виробництва гофротари та гофроупаковки.

Б/в валковий прес для плоскої висічки гофрокартонуКупим недорого валковый пресс б/у для гофрокартона Компанія «Експрес Упаковка» купить за прийнятною ціною валковий прес для плоскої висікання гофрованого картону в хорошому стані. Цікавлять як напівавтоматичні рольові преси, так і на ремінній передачі, а також деякі інші конфігурації. Крім того, купуємо валкові та рольові преси в неробочому стані або окремі частини від них.

Купуємо оптом та в роздріб рилювально-різальний (бігувально-ріжучий) верстат для гофрокартону б/у.Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб обладнання для різання та різання б/в для виробництва гофрокартону в хорошому або відмінному стані. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке обладнання для картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купуємо оптом та в роздріб ексцентриковий слоттер у хорошому стані.Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб ексцентриковий слоттер б/в для висікання ящиків з гофрованого картону в хорошому або у відмінному стані. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке обладнання для виробництва упаковки з картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купуємо оптом та в роздріб машину флексографічного друку б/у.Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб машину флексографічного друку б/в на гофрованому картоні в хорошому або у відмінному стані. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке обладнання для виробництва упаковки з картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купуємо оптом та в роздріб флексодрукарську машину б/в з просекально-рилювальною секцією.Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб флексодрукарську машину з просекально-рилювальною секцією в хорошому або у відмінному стані для виробництва гофрокартону. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке обладнання для картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купуємо оптом та в роздріб прес-рольовий вирубний для гофрокартону б/у.Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб Рольовий вирубний прес для виробництва гофрокартону в хорошому або відмінному стані. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке обладнання для картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купуємо оптом та в роздріб верстат для ротаційної висікання гофротари б/в (автомат)Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб верстат для ротаційної висікання гофрокартону у хорошому чи відмінному стані. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке обладнання для картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Купуємо оптом та в роздріб кашкувальну машину для гофрокартону б/у.Компанія «Експрес Упаковка» купить недорого оптом чи в роздріб обладнання для каширування б/в для виробництва гофрокартону. Якщо ви хочете продати за вигідною ціною будь-яке б/у обладнання в хорошому стані для картону гофрованого недорого оптом чи в роздріб, то наша пропозиція саме для вас.

Показано з 1 по 10 з 16 (всього 2 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн