Найпопулярніші клейкі стрічки та плівки для пакування в Черкасах.

Різні стрічкові та плівкові матеріали як упаковка для товарів та вантажів використовуються сьогодні в Україні повсюдно. Більше того, мабуть, немає на сьогоднішній день такої сфери діяльності в господарюванні, де всілякі пакувальні плівки та стрічки не знайшли б свого застосування. Однак, як і самі стрічки для пакування бувають дуже різні, так і обсяги їх використання також сильно відрізняються одна від одної. І часто на ці відмінності впливає специфіка конкретного регіону чи міста нашої країни. Тому в цій статті ми поговоримо про найбільш популярні на сьогоднішній день клейкі стрічки в Черкасах у контексті їхньої затребуваності на ринку міста. А заразом і постараємося з'ясувати, чому саме ці клейкі стрічки для упаковки , а не якісь інші сьогодні набагато популярніші за інші. Допоможе ж нам у цьому асортимент різноманітних пакувальних скотчів та інших клейких стрічок та плівок, представлений у каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка», оскільки саме тут представлений найширший та найрізноманітніший на сьогоднішній день вибір скотч-плівки для упаковки та в Україні в цілому, та у Черкасах зокрема. Отже, почнемо.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку


Пакувальний скотч – найпопулярніший вид клейких стрічок у Черкасах.

Фирменный скотч компании Экспресс Упаковка Спочатку давайте трохи розберемося в термінах і відмінностях. На початку статті ми кілька разів використовували терміни «стрічка» та «плівка». Чи є між ними різниця у контексті упаковки? Насправді різниця досить умовна: просто клейкі стрічки за своїм форматом завжди вже, ніж плівки. Та й завдання ці два види упаковки виконують трохи різні. Пакувальна клейка або неклеюча плівка може бути основною упаковкою, а клейка стрічка – ні. Тобто, якщо захочете щось повністю запакувати, то, наприклад, за допомогою стрейч-плівки це можна зробити. Ви просто щільно обтягуєте предмет, що упаковується, такою плівкою, повністю закриваючи його від різного роду зовнішніх негативних впливів. Чи можна це зробити виключно за допомогою скотч-стрічки, наприклад? Ну, в теорії, звичайно, можна, але це робиться хіба що в домашніх умовах, так би мовити через брак кращого. У товарній упаковці, вантажній або промисловій клейкі стрічки і пакувальні плівки завжди виконують різні функції. А клейкі плівки взагалі використовуються лише для того, щоб захистити певні поверхні в певних ситуаціях. Хорошим прикладом застосування саме клейких плівок є виробництво меблів. Так, напевно, ви звертали увагу, що різні кухонні стільниці, стільці, табурети та деякі інші предмети меблювання на вітрині магазину продаються, попередньо обклеєні спеціальною прозорою плівкою. Таким чином, захищається поверхня цих товарів від подряпин, пилу та бруду. Але, як ви самі розумієте, це досить ситуативне застосування клейких пакувальних матеріалів. Скотч-стрічка ж, у свою чергу, знаходить своє застосування в Черкасах набагато частіше і більш універсально.

Основна сфера застосування клейкої стрічки скотч сьогодні в Черкасах – це упаковка чогось і якось. Зрозуміло, не рідкісні випадки використання скотчу та по-іншому, наприклад, у декоративних цілях. Однак як пакувальний матеріал скотч сьогодні застосовується найчастіше. І саме як упаковку чи для пакування скотч-стрічку споживачі хочуть купити у Черкасах найчастіше. Отже, які основні відмінні риси, завдяки яким той чи інший вид клейких стрічок або плівок можна назвати пакувальним скотчем? І чому саме ці відмінні риси настільки сильно впливають на поточний споживчий попит на скотч-плівки в Черкасах? Спробуймо з'ясувати ці питання разом.

Для початку варто зрозуміти, навіщо взагалі застосовується та чи інша скотч-стрічка або ширша скотч-плівка в упаковці. І, виходячи з цього, вже буде набагато зрозуміліше, чому той чи інший скотч виглядає саме таким чином, а також чому саме в такому форматі скотч-плівка купується частіше, ніж інших. Отже, як пакувальний матеріал будь-яка скотч-плівка може виконувати кілька функцій: захисну, декоративну, інформаційну або практичну. Практичні можливості скотчу - це саме те, для чого скотч-плівка використовується в переважній більшості випадків. Наприклад, рулон скотч-плівки 100 метрів завдовжки може застосовуватися і в процесі упаковки товарів, і для оформлення інтер'єрів, і для рекламування продукції на вітрині магазину. Це ви чудово знаєте. Але якщо говорити про найбільше використання скотчу в цілому, то тут цілком очевидно, що сьогодні скотч використовується в більшості випадків саме в товарній або вантажній упаковці. Зберігання, перевезення, сортування та навіть продаж товарної продукції в Черкасах сьогодні фактично неможливе без застосування скотч-стрічки. Це, як ми неодноразово зазначали, розхідник на всі випадки життя, який у господарській сфері завжди корисно мати під рукою. Пакувальний скотч у цьому сенсі можна порівняти хіба що з вантажними коробками або господарським шпагатом, які також завжди корисні. Тому і пакувальна скотч-стрічка сьогодні у Черкасах використовується практично повсюдно: сфера послуг, поштові операції, виробництво товарів тощо – практично кожне підприємство чи організація застосовує у своїй роботі пакувальний скотч. Звідси і такий високий рівень попиту різні моделі скотч-плівки для упаковки у місті. Чи маркувальний скотч або скотч-плівка для прикраси подарункових коробок зможуть «похвалитися» таким рівнем попиту. Безумовно, вони також купуються в Черкасах, як і скотч для пакування, але значно рідше і в менших обсягах. Та чого там, спробуйте самі згадати, чи бачили ви хоча б раз, щоб хтось купував ящиками скотч-плівку з якимось декоративним орнаментом для оформлення подарункової упаковки? А ось пакувальний скотч якраз купують, причому постійно.

Високий поточний попит на скотч-плівку для упаковки в Черкасах при цьому легко стандартизувати за моделями скотч-стрічки. Справа в тому, що при великій різноманітності скотч-стрічки на ринку України далеко не всі моделі такого скотчу застосовуються як пакувальний розхідник у процесі виробництва, зберігання, перевезення чи продажу товарів. Так, існують деякі стандарти пакувального скотчу, виходячи з яких споживачі підбирають скотч для своїх цілей. Крім того, існують і суто споживчі переваги, за якими також деякі моделі скотч-стрічки для упаковки виявляються набагато популярнішими за інші. Давайте про це трохи детальніше: що являє собою популярний сьогодні в Черкасах пакувальний скотч ?


Найбільш популярні різновиди пакувального скотчу в Черкасах.

Скотч-лента для упаковки в ассортименте Найбільш популярним пакувальним скотчем сьогодні в Черкасах є поліпропіленовий скотч різної товщини, довжини та ширини намотування. Це пояснюється тим, що саме поліпропіленова основа скотчу з нанесеним на неї акриловим клеєм надають найширші можливості застосування. Таку пакувальну скотч-стрічку можна використовувати практично у будь-яких умовах та практично для будь-яких поверхонь. Але найголовніше при цьому, за всієї цієї практичності та універсальності поліпропіленова скотч-плівка ще й коштує дешево. Справа все в тому, що сировина, з якої такий пакувальний скотч виробляється, - це полімерні матеріали, в яких не бракує ринку України. Тому й ціна їх закупівлі досить низька, а саме по собі виробництво хоч і є технологічно складним процесом, але не вимагає обов'язкової наявності дуже дорогого обладнання або висококваліфікованих фахівців. Постійна наявність дешевої сировини та відносна простота у виготовленні дозволяють сьогодні найрізноманітнішим виробникам в Черкасах запропонувати споживачеві купити дешево пакувальний скотч за низькою ціною в різних модельних варіаціях.

Найчастіше пакувальний скотч купують компанії або підприємства, які витрачають і основну упаковку у великих кількостях, і допоміжну, якою фактично є пакувальний скотч. Наприклад, будь-яка упаковка готової продукції у вантажні гофроящики перед зберіганням або перевезенням сьогодні проводиться з використанням скотчу. Він практичний, надійний, швидше приклеюється практично у будь-яких температурних умовах. Формат пакувального скотчу при цьому може бути різним: ширина його полотна може бути 45, 48 або 72 мм, а довжина намотування практично будь-який. Однак найпопулярніші моделі пакувального скотчу у Черкасах мають довжину намотування 100, 200 чи 300 метрів. Це загалом звичні модельні характеристики для пакувального скотчу протягом багатьох років, тому скотч-плівки такого розміру і є затребуваними – споживачі до них просто звикли.

Товщина пакувального скотчу буває різна. Так, залежно від складності експлуатації товщина полотна пакувального скотчу може становити 30-40 мкм. Пакувальний скотч 40 мікрон використовується для тимчасового пакування, для пакування легких вантажів, приклеювання пакетів із супровідною документацією тощо. На тонкий скотч зазвичай наноситься клейовий шар невеликої товщини із середньою адгезією. Пакувальний скотч 45 мкм – це досить міцний скотч із високою надійністю приклеювання. Він підходить для заклеювання будь-яких картонних коробок та іншої гофротари вагою до 10 кг, може використовуватися для пакування заморожених, охолоджених продуктів, добре витримує перепади температури. Скотч 47-50 мкм для пакування – це вид скотч-плівки пакувальної з підвищеною товщиною полімерної основи та високою концентрацією клейового шару. Такий пакувальний скотч підходить для вантажів вагою до 25 кг, може використовуватися при транспортуванні або зберіганні у складних умовах (з переміщенням вантажу, при низькій температурі, на відкритому повітрі тощо). А ось пакувальна скотч-стрічка 50-54 мкм і більше – це найміцніший вид клейких стрічок скотч, які використовуються для пакування товарів та вантажів сьогодні у Черкасах. Така скотч-стрічка застосовується для проклеювання, фіксації та пакування важких або великогабаритних вантажів. Вона підходить для склеювання неміцних поверхонь, зберігає хорошу адгезію при високій вологості, температурі нижче нуля.

Інші види та моделі скотчу є менш затребуваними сьогодні у Черкасах, ніж перші два. Тому давайте про них лише загалом. Отже, алюмінієва клейка стрічка застосовується у Черкасах при влаштуванні комунікацій, монтажі обладнання. Основа таких скотч-плівок з алюмінію, тому скотч-стрічка не схильна до корозії. Клейовий шар, у свою чергу, звичайний акриловий, як і у пакувального скотчу, але з трохи вищою адгезією. Клейка алюмінієва стрічка скотч зберігає клейкість при температурі від -20 до +100°C. Ширина стрічки зазвичай не перевищує 5-10 см, а ось довжина намотування може бути досить великою. Металізований скотч багато в чому схожий на специфіку використання на алюмінієвий скотч. Основа у такого скотчу поліпропіленова з металевим напиленням на поверхні, а клейовий шар – той самий акриловий клей. Металізований скотч в Черкасах використовується для створення міцних, герметичних з'єднань у будівництві, ремонті, монтажі обладнання. TPL скотч є клейкою стрічкою з армованою основою з ПВХ, покритого поліетиленом. Така плівка скотч вологонепроникна і створює герметичне з'єднання. Шар ПВХ армований бавовняним полотном для більшої міцності. Скотч TPL використовується в Черкасах і як пакувальний матеріал для великогабаритних, важких вантажів та для створення герметичних з'єднань, швів при монтажі труб, елементів обладнання. Армований скотч є посиленим склонінням скотч. Основа посилена скловолокном, що підвищує міцність у кілька разів. Матеріал має високу міцність, гнучкість. Клейовий шар у такій скотч-стрічці, як правило, каучуковий та з високим рівнем адгезії, стійкістю до високої температури. Армований скотч у Черкасах зазвичай використовується для пакування важких вантажів, при монтажі обладнання, будівельних та інших конструкцій.


Оптовий і роздрібний продаж декоративного скотчу в Черкасах.

Декоративный скотч с орнаментом Асортимент популярних сьогодні у Черкасах декоративних скотч-плівок відрізняється від пакувального скотчу у модельному відношенні. Більше того, навіть принципи вибору тієї чи іншої моделі декоративного скотчу в Черкасах зовсім інші, ніж щодо стандартної скотч-плівки для упаковки . Тому далі ми з вами докладно поговоримо про цю тему. Тим більше, що тема декоративної упаковки, упаковки для подарунків та пакувальних матеріалів для хенд-мейд творчості як ніколи актуальна. І саме тут декоративний скотч у Черкасах затребуваний сьогодні повною мірою.

Отже, подарункова упаковка та упаковка подарунків. Який скотч використовується у цій сфері сьогодні найчастіше і чому? Насправді дуже різний. Ми неодноразово зазначали, що подарункова упаковка в цілому сильно відрізняється за своєю функціональністю, завданнями та очікуваннями споживачів від будь-якої іншої. І це повною мірою стосується декоративної скотч-плівки. Так, наприклад, якщо основне завдання пакувального скотчу – це з'єднання однієї або кількох робочих поверхонь для покращення якості та підвищення надійності упаковки в цілому, то основне завдання декоративного скотчу – це візуальне наповнення, доповнення чи прикраса чогось. Зрозуміло, це сильно впливає на принципи формування модельних пропозицій із продажу декоративного скотчу у Черкасах сьогодні. Наприклад, ми говорили про те, що найбільш затребуваний розмір рулонів пакувального скотчу - це 100, 200 і 300 метрів. Популярні моделі декоративного скотчу , у свою чергу, мають куди меншу довжину намотування - як правило, до 100 погонних метрів (а взагалі - це зазвичай 40, 50, 66 і 100 метрів). Те саме стосується і ширини полотна в ролику скотчу – декоративні скотчі зазвичай вже, ніж стандартні пакувальні скотчі прозорого або коричневого кольору, які застосовуються для проклеювання вантажних або поштових картонних коробок. Але, як ми говорили вище, у декоративного скотчу і завдання дещо інше – власне, декоративне.

Як саме ця декоративна функція впливає на модельний ряд скотчу в Черкасах? Дуже просто: чим сильніша візуальна складова декоративного скотчу, тим краще. А тому серед популярних сьогодні на ринку Черкас декоративних скотчів можна побачити і різні відтінки полотна скотч-стрічки, і безліч малюнків найрізноманітнішого наповнення, і різні за кольором і обробкою шрифти, і різні інформаційні написи. І так далі. Найголовніше - використання декоративного скотчу повинно допомогти виділити товар, предмет або вантаж для сприйняття. До речі, саме цим пояснюється той факт, чому декоративний кольоровий скотч став настільки популярним маркетинговим інструментом у просуванні різної товарної продукції. Проте продаж товарів – це далеко не єдина сфера застосування декоративного скотчу у Черкасах. Так завдяки кольоровому скотчу можна прикрасити будь-яку поверхню яскравим незвичайним малюнком. Зовсім недавно клейка кольорова стрічка була затребувана виключно в кардмейкінгу та скрапбукінгу. Любителі паперового хенд-мейду цінували її за простоту та зручність застосування. Сьогодні декоративний скотч широко використовується для пакування подарунків, прикраси гаджетів і рамок фотографій, обмотки непоказних проводів електронних пристроїв і так далі.

Окрім візуального оформлення та формату, популярні моделі кольорового декоративного скотчу у Черкасах відрізняються від пакувальних клейких стрічок ще й типом сировини. Так, безумовно, поліпропіленові декоративні скотчі мають найвищий рівень популярності сьогодні в Черкасах. Тут справа трохи в іншому - декоративні скотчі сьогодні виробляються з набагато більшої кількості різноманітних матеріалів, ніж власне пакувальні. Більше того, декоративні скотч-стрічки можуть бути виготовлені з таких матеріалів, які для виробництва пакувального чи вантажного скотчу не підходять! Приміром, сьогодні у Черкасах популярністю користуються декоративні скотч-стрічки з різним малюнком для скрапбуккінгу. І якщо спочатку такий скотч вироблявся з найтоншого рисового паперу, то сьогодні купити в Черкасах скотч для скрапбукінгу можна і з паперу, тканини, на плівковій основі, з фольгованим покриттям або металізованим оздобленням. І так далі – хенд-мейд творчість та декоративна упаковка загалом сьогодні внесли значні корективи до асортименту скотч-стрічок та скотч-плівок, який пропонують купити дешево магазини та інтернет-магазини упаковки у Черкасах. Так що далі давайте трохи пройдемося найпопулярнішими різновидами декоративного скотчу в Черкасах. Як він виглядає і що є?

Паперовий декоративний скотч сьогодні є одним із найбільш популярних в оформленні подарунків та хенд-мейд творчості. Коштує такий скотч порівняно недорого, а модельний ряд має величезний. Декоративний паперовий скотч – це порівняно вузьке полотно (10–20 мм) з одностороннім нанесенням клею. Найбільш важливою відмінністю такого скотчу є обов'язкова наявність зображення. Тип і формат зображення при цьому можуть бути різними, оскільки безпосередньо залежать від конкретного застосування такої скотч-плівки. Так, наприклад, паперові скотч-стрічки для скрапбукінгу завжди виділяються найбільш барвистими зображенням, оскільки малюнки на паперовому полотні основи скотч-плівки виглядають максимально органічно і дозволяють виявити безмежну фантазію в процесі оформлення. Крім того, паперовий декоративний скотч для скрапбукінгу легко відклеюється і не залишає слідів на робочій поверхні, він виготовляється з нешкідливих матеріалів та чудово фіксується на будь-якій гладкій поверхні (пластмасовій, паперовій).

Тканинний декоративний скотч відноситься до категорії дуже популярних різновидів скотч-плівки для пакування подарунків у Черкасах. Так, і в хенд-мейд творчості його також часто використовують. Така клейка стрічка є різнобарвним скотчем на текстильній основі. Він приємний на дотик, щільніший, ніж паперовий, тому красиво виділяється на поверхні предмета. Ці клейкі смужки виглядають незвичайно, оскільки малюнки на тканинній поверхні виходять дуже яскравими та насиченими. Вони підходять для скрапбукінгу, також здатні прикрасити ваші милі блокноти, альбоми, листівки, предмети інтер'єру, можуть використовуватися як пакувальна стрічка. Прозорий декоративний скотч - аналог звичайного скотчу, який нанесено блискуче зображення чи візерунок. Така скотч-стрічка повністю прозора, тому сама по собі не задає тону вашій роботі. Малюнок на ній неяскравий, фоновий, зазвичай блідих тонів. Однак, наклеївши такий скотч на предмет, ви можете вишукано підкреслити його окремий елемент. Малюнок на стрічку наноситься разом з клейкою основою, таким чином фарба захищена прозорою плівкою і не стирається довгий час. Подібна смужка може бути і непрозорою, забарвленою у неяскравий колір, з нанесеною гарною композицією.

На цьому ми, мабуть, закінчимо наш огляд популярних сьогодні у Черкасах різновидів та моделей клейких стрічок та плівок на кшталт «скотч». На завершення хочемо вам ще раз нагадати, що в каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» ви можете купити дешево оптом або в роздріб клейкі стрічки скотч , які підходять для фіксації практично будь-якої упаковки, всіх типів покриттів, будь-яких виробів, виробів або товарів. Пакувальний скотч від компанії «Експрес Упаковка» дійсно дуже універсальний, але в той же час ще й високоміцний та неймовірно зручний у використанні. Компанія «Експрес Упаковка» пропонує придбати оптом та в роздріб скотч-плівку високої якості та різних видів. Серед усіх його особливостей найбільш виділяються його відмінні експлуатаційні властивості (еластичність, міцність, здатність витримувати мороз і спеку, вологі та запилювальні умови) та тривалий термін експлуатації. Наша пакувальна скотч-плівка дасть вам можливість не тільки швидко та надійно запакувати свої товари, але ще й здійснювати різного роду маркування або, якщо є необхідність, зробити упаковку святковою. У нас ви можете підібрати пакувальний скотч як для ручного заклеювання, так і для автоматизованих пакувальних ліній. Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісний пакувальний прозорий та коричневий скотч у наявності в Черкасах у величезному асортименті розмірів та типів. Всі ці та інші переваги чекають на вас після покупки скотч-плівки будь-якого виду та розміру в Черкасах в інтернет-магазині «Експрес Упаковка». Працювати з компанією «Експрес Упаковка» вигідно та зручно. Ми раді бачити вас 24/7.

Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн