Якісні гофроящики у Дніпрі - де краще купити?

Ящики, виготовлені з картону, можуть бути дуже міцними. Спеціальна технологія виготовлення дозволяє використовувати тару у різних випадках. У процесі виробництва упаковка набуває міцності, вона здатна витримати стиснення торця, тому її вміст залишиться в цілісності. Гофроящик – дуже міцний, його можна використовувати неодноразово.

При зберіганні тара не займе багато місця, оскільки вона акуратно складається. Гофроящики – одні з лідерів ринку, вони мають масу особливих властивостей: легкість, пластичність, міцність і, звичайно ж, економічність. Звичайно ж, головні переваги полягають в універсальності та можливості багаторазового використання. Наприклад, після того, як відбувся переїзд, гофроящики можна скласти та прибрати на зберігання, а потім використати повторно. Завдяки сучасним технологіям можливе отримання упаковки з будь-яким розміром та вантажопідйомністю.

Коробки, виготовлені з гофрованого картону, використовуються у різних сферах. Вони застосовуються для упаковки товарів та подарунків, зберігання взуття у періоди міжсезоння. Крім того, вони використовуються для того, щоб упорядковано зберігати речі.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку


Різновиди за способом застосування

Ящики із гофрованого картону відрізняються широкою класифікацією. Вони характеризуються різними способами застосування, формою, міцністю та сировиною, що використовується для приготування.

Тара буває:

 • споживчою;
 • виробничою;
 • транспортної.

Споживчу тару використовують для того, щоб упаковувати одяг, ліки, текстиль, продукти харчування, електроніку, дрібну побутову техніку та багато іншого. Відмінна риса матеріалу – висока міцність, вологостійкість та привабливий зовнішній вигляд. Від решти видів упаковки відрізняється яскравим білим кольором. Найчастіше для виготовлення зовнішнього шару використовується крейдований картон або сульфатна целюлоза. Через високу вартість такого матеріалу для того, щоб зробити упаковку дешевшою, для виготовлення середнього шару застосовується грубіший і менш якісний матеріал.

Виробничу тару також використовують, щоб доставити вміст споживача. Однак, у такому разі користуються грубішим картоном. Він виглядає менш привабливим, але відрізняється підвищеною міцністю. При виготовленні такої упаковки враховуються різні стандарти.

Найбільшою міцністю відрізняються транспортні гофроящики. Для їх виготовлення використовується картон, який складається з п'яти чи семи шарів. Транспортну упаковку відрізняє не лише підвищена міцність, вона оснащена ущільнювачами, додатковими ребрами жорсткості, вкладишами, амортизаторами та іншими додатковими елементами, завдяки яким вміст максимально пошкоджений від механічних пошкоджень.Види гофроящиків

Щоб виготовити тару, користуються різними марками гофрованого картону. Найбільша відмінність полягає у кількості шарів. У виробах чергуються гладкі та гофровані листи. Існують такі види картону:

 • Двошаровий. Їм користуються, щоб виготовляти роздільники, прокладки, упаковувати рулонні матеріали, захищати покриття для підлоги. Листи – м'які та гнучкі, реалізуються в рулонах.
 • Тришаровий. Матеріал відрізняється жорсткістю та щільністю. Він призначений для виготовлення лотків, поштових та архівних коробок.
 • П'ятишаровий. Відрізняється підвищеною густиною. Гофроящики з такого матеріалу використовуються, щоб пакувати важкі, великогабаритні вантажі. Також вони стануть чудовим варіантом для захисту товарів, у конструкції яких є гострі грані. Подібна упаковка використовується для холодильників та пральних машин. Щоб підвищити жорсткість, користуються спеціальними куточками.
 • Семишойний. Подібний вид упаковки використовується не так часто. Його застосовують, щоб запакувати найцінніші або дуже важкі вантажі. Наприклад, подібні гофроящики використовуються для пакування промислового чи виробничого обладнання.

У процесі виготовлення тари виконується суворий контроль якості. При необхідності можливе виготовлення різних конструкцій, розмір у них може бути різним.

Якими бувають конструкції гофроящиків?

Для зручності користувачів випускається упаковка різних конфігурацій. Вона буває:

 • З однаковими клапанами. Для складання використовуються методи внахлест чи встик. В останньому випадку знадобиться додаткове склеювання. Для фіксації використовується скотч, скоби або спеціальна стрічка, що клеїть.
 • З клапанами, що перекривають. Елементи можуть перекривати один одного повністю або частково. Відмінна риса подібного формату – збільшена міцність.
 • З ложементом. Додатковий елемент застосовується для забезпечення посиленого захисту від механічних пошкоджень.
 • Із вкладками. Також у конструкції можуть використовуватися решітки. Елементи застосовуються для розділення внутрішнього простору упаковки. Подібну тару використовують для транспортування пляшок, посуду тощо.

Рекомендується вибирати гофроящики в залежності від призначення. Особливо вигідно замовляти упаковку великими партіями – тоді вартість одиниці буде економічно вигіднішою. Важливо враховувати, які максимально рекомендовані навантаження. Якщо дотримуватися всіх умов - вантаж буде повністю захищеним, заздалегідь можна попередити всі можливі пошкодження, які можуть статися в процесі транспортування, навантаження та розвантаження. Якщо потрібно перевозити важкий товар, найкраще звернути увагу на ящики, виготовлені з п'ятишарового матеріалу. Особливо зручною буде наявність додаткових прорізів для рук, що значно покращує транспортування.

Гофроящики – головні переваги

Упаковка у вигляді гофроящика є практичним та економічним рішенням, яке можна використовувати у різних сферах. Вона має різні позитивні якості:

 • невисока вартість;
 • екологічна безпека;
 • невелика вага;
 • простота складання та розкладання;
 • універсальне призначення;
 • міцність;
 • зносостійкість.

Вироби вирізняються високою захисною функцією. Безперечним плюсом є значна кількість типорозмірів. При необхідності на поверхню можна нанести малюнки та написи.

Чим вигідна гофроупаковка? Найчастіше її потребують продукти, харчові чи промислові, яким потрібне транспортування. Особливо важливою гофротара стає у разі, коли передбачається перевезення на тривалі відстані.

Виготовлення гофрокартону дозволяє підсумковому продукту придбати такі якості: невелику вартість, незначну вагу, привабливу вартість. При цьому тара має високу міцність, зібрати її можна швидко і просто. Головне – завдяки гофроящикам тендітна продукція точно не буде пошкоджена. Крім того, гофротару можна використовувати вдруге. На поверхню можливе нанесення різних написів та зображень. У такому разі ящик виступить як додатковий рекламний інструмент.

З чого виходить гофрокартон?

Для виготовлення картону використана целюлоза або макулатура та клей. Матеріал у результаті стає недорогим.

Завдяки структурі гофрокартону можливе створення відмінної амортизації, завдяки якій товар залишиться збереженим навіть за умови транспортування на велику відстань. Чим із більшої кількості шарів складається матеріал, тим покращується його захисний ефект. Гофрований картон цілком може скласти конкуренцію пластику, собівартість якого значно вище.

Для надання гофрованого картону потрібної форми не потрібно застосування спеціальних технологій. Щоб зібрати практично будь-яку коробку не потрібно багато, достатньо використання скотчу або канцелярських скоб. Важать вироби зовсім небагато.

Типи профілів гофрокартону

Залежно від особливостей матеріалу він ділиться на кілька видів. Профілі позначають латинськими літерами:

 • А. Призначений, щоб створювати упаковку об'ємом понад кубічний метр, він підходить для того, щоб пакувати тендітні вантажі. Відрізняється гарною пружністю та амортизацією.
 • В. Використовується, щоб пакувати продукти харчування та промислову продукцію. Подібний профіль можна використовувати, щоб створювати тару складної висікання. На поверхню добре наноситься друк.
 • С. Матеріал відрізняється гарною міцністю, він стійкий до проколів. Використовується для упаковки різних типів товарів, у тому числі крихких.
 • Е. Профіль використовується для виготовлення легких, невеликих предметів. Саме з нього роблять подарункові коробки та упаковку для фастфуду, можливе виготовлення навіть дуже маленької тари. Невелика товщина дозволяє отримати легкий та ефектний вигляд готових виробів. На поверхню добре наноситься друк, можливе створення виробів складної висікання.

При необхідності можна додатково обробити поверхню, щоб зробити її естетичнішою. У такому разі користуються методами ламінування, кашування тощо.

Як виготовляють гофроящики?

Гофрокартон – міцніший, ніж звичайний картон. Гофрований шар має більшу жорсткість, ніж плоский. Але в той же час гофру набагато простіше згинати.

У 1856 році вперше випустили гофробумагу, а ще через п'ятнадцять років сталося створення двошарового матеріалу, до складу якого входили гладкий і хвилястий пласти. За кілька місяців було випущено і тришаровий матеріал.

Щоб виготовляти гофротару, користуються папером та картоном. Це – матеріали, що відрізняє екологічна чистота. До складу гофрокартону найчастіше входять три шари: два шари прямого картону, між ними – гофрований. Подібна структура забезпечує жорсткість високого рівня та опірність навантаженням. Щоб посилити показники, використовують п'ять чи сім шарів матеріалу. Завдяки чергуванню картонних та паперових шарів створюється міцніша конструкція.

Для виробництва застосовуються різні матеріали, їхня якість залежить від сфери, в якій буде використано готову продукцію. Щільність картону становить 150-235 грамів на квадратний метр, папери для виготовлення гофрокартону – 100-140 г/м.кв. Дешевша сировина – з макулатури, але слід враховувати, що вона буде менш якісною. Щоб виготовляти гофрокартон, користуються силікатним або крохмальним клеєм. Силікатний клей використовується, якщо упаковка буде задіяна для нехарчових продуктів. Для харчової галузі використовується лише крохмальний клейовий склад, який відрізняється безпекою. Він може контактувати із продуктами харчування. Для виготовлення клею користуються кукурудзяним, картопляним чи пшеничним крохмалем. Всі компоненти здатні забезпечити хорошу міцність та якісне зчеплення листів. Щоб покращити клейкість, до складу додають гідрофобні компоненти.


Щоб виготовити картон, потрібне спеціальне обладнання. Температура у виробничому цеху має бути не менше 15 градусів, показник вологості – не вище 80 відсотків. Сировину заздалегідь потрібно витримати в приміщенні з цими показниками для придбання необхідної міцності і рівня вологості. Потім рулонний матеріал закріплюють на верстаті для розмотування, звідки він опиниться на спеціальних циліндрах, що розігрівають, і проміжних валиках для зволоження і рівномірного нагрівання. Подібна технологічна операція сприяє кращому проклеюванню шарів.

На наступному етапі відбувається створення необхідного профілю гофрокартону. Папір відправляють у гофруючий прес, в оснащенні якого є зубчасті вали, що гофрують, розігріті до 150-180 градусів. Існує відмінність профілів як по висоті, а й у довжині ділянок з хвилястою структурою. Саме тому в процесі виготовлення використовуються різні конфігурації вали і зуби.

Потім папір виявляється в клеєнаносній машині. За допомогою спеціального клейового валу на вершини гофрованих ділянок наноситься спеціальна плівка для склеювання. Положення валу, який дозує клей, може змінюватися, завдяки чому змінюється об'єм клейової маси. Кількість розраховується залежно від марки та типу гофрокартону. На наступному етапі відбувається з'єднання гофрованого та плоского шарів, потім вони прикріплюються за допомогою притискного валу, щоб збільшити щільність склеювання. В результаті гофрований картон із двох шарів готовий. Рулонний матеріал часто використовується для упаковки, також можна виготовити з нього тришаровий гофрокартон. Для цього рулони, використовуючи спеціальну транспортну лінію, переміщуються до клеїльної машини. Вільний бік гофробумаги покривається клеєм. Потім матеріал переміщається до спеціального пристрою для сушіння, оснащеного спеціальними плитами. В результаті клей остаточно твердне, з матеріалу забирається зайва волога. Листи можуть нагріватися за допомогою електрики або пари.

Потім слідує охолодження тришарового матеріалу. Якщо в процесі відбудеться відхилення від технології, матеріал не матиме необхідних характеристик міцності та експлуатації. Після остигання рулонний матеріал можна різати на необхідні заготовки. Користуються різними ножами, часто-густо застосовуються дискові моделі. При необхідності в процесі різання також виконують перфорування та рилювання. Матеріал для виготовлення тари готовий.

Де вигідно купувати гофроящики в Україні?

«Експрес Упаковка» – провідна українська компанія, яка понад десять років представляє на ринку свою продукцію. Ми виготовляємо гофровану тару та пакувальну продукцію з різних матеріалів. Наші фахівці знають все про упаковку, тому здатні підібрати будь-яке рішення за вигідною ціною. Ми пропонуємо:

 • картонні коробки різних розмірів;
 • рулонний гофрокартон;
 • гофрований картон у листах;
 • крафт-папір;
 • папір для пакування;
 • спінений поліетилен;
 • повітряно-бульбашкову плівку;
 • стейч-плівку;
 • спецгофротару;
 • картон;
 • кольорову скотч-плівку;
 • прозорий скотч;
 • двосторонній скотч;
 • поліетиленові пакети;
 • конверти для бандеролей;
 • пакети із замком Zip-Lock;
 • мішки з поліпропілену;
 • самоклеючі пакети;
 • канцелярські ножі;
 • господарський шпагат;
 • рукавички з ПВХ крапкою.

Крім того, у каталозі представлені спеціальні набори для переїзду. За час роботи ми реалізували сотні тисяч одиниць продукції. Гофрокартон є дешевшим і екологічним матеріалом, ніж пластик. Одночасно він – надійніший і практичніший, ніж поліетилен або звичайний картон.

Чому вигідно робити покупки онлайн?

На сайті легко можна підібрати необхідний пакувальний матеріал, його вартість буде вигідною. Асортимент - дуже великий, можна вибрати те, що дійсно потрібне. Купувати пакувальні матеріали в інтернеті дуже вигідно ще й тому, що там є товари, які не знайдеш у магазинах вашого міста. Замовити можна у будь-якій точці країни, географія не обмежена.

Коли ви купуєте товари в мережі - ви купуєте якісний товар за вигідною ціною, якість - висока, можна вибирати з різних пропозицій. В інтернет-магазині вартість найчастіше нижча. На утримання онлайн-майданчика потрібно менше витрат, тому що не потрібно орендувати велику торгову площу, наймати продавців-консультантів, купувати торгове обладнання. Ціни у нашому каталозі вас приємно здивують, постійним клієнтам надаються знижки та бонуси.


Вибирати товари дуже зручно. У каталозі є фотографії товарів з різних ракурсів, наведені всі докладні характеристики. Можна обрати самостійно, а можна звернутися за допомогою до менеджера, який проведе безкоштовну консультацію.

Спосіб оплати та доставки можна обирати, ми робимо все, щоб нашим клієнтам було зручно. Оформити замовлення можна на сайті або по телефону, на це потрібно лише кілька хвилин.

Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн