Донецька область

Донецька область розташована у східній частині України на території, дуже багатої на різні корисні копалини. Це регіон із розвиненою промисловою інфраструктурою. Тут і добувають, і обробляють, і виробляють – словом, на Донеччині проходить весь виробничий цикл від початку і до кінця. Провідними галузями промисловості та господарювання в регіоні є галузі, які, на жаль, не споживають пакувальні матеріали у великій кількості, проте це зовсім не означає, що паперова чи полімерна упаковка не має тут попиту – навіть навпаки. Просто обсяги випуску та значимість для України в цілому в окремих галузей промисловості настільки велика, що традиційно потребують пакувальної продукції галузі на кшталт сільського господарства чи легкої промисловості залишаються трохи в тіні. Тим не менш, пакувальні матеріали в Донецькій області мають попит, навіть вони тут навіть виробляються. У регіоні продає свою продукцію чимало картонно-паперових комбінатів різного масштабу. Компанія «Експрес Упаковка» є одним із них: для нас продаж картонної тари та полімерної упаковки, а також виробництво коробок з гофрокартону в Донецькій області є одним із найпріоритетніших напрямків діяльності нашої компанії. Тому далі давайте разом розглянемо основні галузі споживання пакувальних матеріалів у Донецькій області на прикладі асортименту пакувальної продукції компанії «Експрес Упаковка» та поміркуємо, що саме з пакування в даному регіоні затребуване і для яких цілей та завдань.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку


Продаж картонних коробок в Донецькій області.

Коробки б/в їхнього тришарового та п'ятишарового гофрокартону є дуже популярним видом транспортної упаковки через свою дешевизну. У різних населених пунктах Донецької області, наприклад, купити оптом картонні коробки можна в середньому на 30-40% дешевше, ніж аналогічні за розміром і типом нові гофроящики. Зрозуміло, б/в коробки через свою специфіку не використовуються як споживча упаковка, проте якщо ідеальний зовнішній вигляд упаковки не надто важливий, то здорова економія на зайвій упаковці точно не буде.

Компанія «Експрес Упаковка» здійснює продаж гофроящиків у відмінному стані в Донецькій області. В основному ми продаємо гофротару оптом, проте порядку десятка різних розмірів картонних коробок продаються також в роздріб. В офіційному інтернет-магазині нашої компанії представлені пакувальні коробки різного розміру з декількох видів гофрованого картону. Дані картонні ящики у відмінному стані практично не видно, що вони використовувалися раніше. Всі моделі картонних коробок дуже практичні та універсальні за розмірами та міцністю: у нас ви можете купити картонну тару б/в маленького, середнього та великого розміру. Всі картонні коробки від компанії «Експрес Упаковка» чисті та цілі. При цьому окремі види таких коробок йдуть з печаткою або висічкою, рилевкою або перфорацією певних видів. В цілому, ми продаємо гофрокороби б/в і картонні коробки всіх типів конструкцій для різних призначень і завдань.

Основною перевагою покупки гофротари в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ми вважаємо низькі ціни на картонні коробки б/в оптом. У середньому, будь-яка картонна коробка буде коштувати на 20-30% дешевше, ніж нова. Така різниця зберігається незалежно від розміру б/в гофроящиків. Також важливо, що коробки з гофрокартону набагато дешевше, ніж пластикові ящики б/в або дерев'яні ящики б/в. А завдяки великому асортименту розмірів і видів гофротари ви точно зможете вибрати і купити недорого оптом в Одесі відповідні картонні коробки б/у. Така дешева ціна на картонні коробки в Донецькій області з гофрованого картону зумовлена декількома факторами, проте найважливішими з них є дешева ціна на сировину (внаслідок можливості вторинної переробки) та порівняно низька собівартість виробництва.


Чотириклапанна гофротара від виробника оптом та в роздріб у Донецьку.

Купівля чотириклапанних гофроящиків у Донецькій області – це вигідний захід, який завжди окупає себе. І з двох причин: по-перше, чотириклапанні картонні коробки можна купити недорого, а по-друге, вони дуже універсальні та підходять практично для всього. Компанія «Експрес Упаковка» є виробником повного циклу тари та упаковки з гофрованого картону. Ми готові запропонувати вам найнижчі ціни на чотириклапанні картонні коробки власного виробництва в Донецькій області. На сьогоднішній день ціна на гофроящики в Донецькій області може бути в чотирьох діапазонах – залежно від обсягу коробок, замовлених одноразово. Крім того, для постійних клієнтів у нас діють окремі лінійки ціни, і якщо ви регулярно купуєте у чотириклапанні гофроящики протягом, скажімо, року, то і ціни для вас будуть ще вигіднішими. Загалом купити чотириклапанні картонні коробки в Донецькій області оптом ви можете від 100 штук. А нові оптові ціни на картонні коробки вам почнуть діяти при замовленнях 300, 500, 1000 і більше штук.

На сьогоднішній день у прайс-листі компанії «Експрес Упаковка» налічується понад триста різних видів гофроящиків чотириклапанної конструкції різного розміру. Крім того, ми можемо виготовити для вас картонні коробки одного і того ж розміру з різних видів гофрокартону або картону – купити коробки з тришарового та п'ятишарового гофрокартону, тришарового мікрогофрокартону або коробкового одношарового картону ви можете у нас у просто величезному асортименті та дуже дешево. Каталог інтернет-магазину «Експрес Упаковка» – це найбільший вибір картонних коробок чотириклапанної конструкції в Донецькій області. Ми пропонуємо купити оптом та в роздріб дуже зручну та вигідну упаковку, які по праву вважаються ідеальною у всіх відносинах транспортною тарою. І тільки у нас ви знайдете дуже широкий вибір готових чотириклапанних картонних коробок усіляких розмірів та габаритів.

На сьогоднішній день в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви можете купити за низькими цінами оптом та в роздріб у Донецькій області 4-х клапанні коробки наступних типів:

 • стандартні чотириклапанні картонні коробки з клапанами встик (FEFCO 0201);
 • чотириклапанні картонні коробки з клапанами внахлест (FEFCO 0202);
 • 4-х клапанні картонні коробки без двох верхніх клапанів (по суті без кришки) (FEFCO 0200);
 • чотириклапанні картонні коробки з клапанами, що прикривають один одного (FEFCO 0203).
 • чотириклапанні картонні коробки з кришкою;
 • 4-х клапанні картонні коробки з висіканням під ручки та іншими отворами;
 • чотириклапанні картонні коробки з решіткою всередині, додатковими перегородками та іншими додатковими внутрішніми або зовнішніми елементами;
 • картонні 4-х клапанні коробки типу "обичайка" з половинним боковим бортом.

Загалом, ми здійснюємо оптовий продаж абсолютно всіх видів чотириклапанних картонних коробок за Міжнародним каталогом гофротари та гофроупаковки FEFCO-ASSCO.

Якщо вас цікавить, з чого ми виготовляємо чотириклапанні картонні коробки та гофроящики, то ми із задоволенням вам про це докладно розповімо. Отже, основним матеріалом для виробництва 4-х клапанних картонних коробок всіх перерахованих вище конструкцій за сукупністю причин є тришаровий гофрокартон різних марок. Крім того, у нас ви можете купити оптом чи в роздріб гофроящики із п'ятишарового гофрованого картону в Донецькій області.


Самозбірні картонні коробки недорого в Донецькій області

Самозбірні картонні коробки на Донеччині сьогодні мають великий попит. Незважаючи на велику кількість підприємств важкої промисловості, у регіоні цілком успішно функціонують і різні фабрики та заводи, що випускають товари легкої та харчової промисловості. Саме ці виробники є основними споживачами самозбірної гофротари в Донецькій області. Причому, що в принципі не дивно, самозбірні картонні коробки купуються тут буквально для всього. Це недорога та зручна в обслуговуванні упаковка, яка абсолютно невибаглива до умов зберігання чи перевезення. практично ідеальний варіант упаковки для більшості харчових товарів або подібних, які зберігаються або перевозяться в не зовсім стандартних умовах.

В інтернет-магазині «Експрес Упаковка» на сьогоднішній день у продажу близько 400 різних моделей самозбірних картонних коробок. Але в асортименті нашої компанії самозбірних коробок ще більше, а враховуючи наші можливості у виробництві самозбірної гофротари, ми впевнено можемо заявити, що готові виготовити для наших клієнтів з Донецької області абсолютно будь-які самозбірні картонні коробки і в будь-якій кількості. Такий величезний і різноманітний асортимент картонних самозбірних коробок можливий завдяки налагодженому щоденному виробництву картонної упаковки підприємствами нашої компанії. Вже понад десять років ми займаємося виготовленням та продажем картонних самозбірних коробок усіх типів та розмірів за каталогом FEFCO-ASSCO. Більше того, виробництво самозбірних коробок із тришарового мікрогофрокартону та гофрокартону – найважливіший напрямок нашої діяльності. Саме завдяки цьому, асортимент самозбірних коробок, з якого ви можете вибрати та купити оптом коробки відповідного розміру та типу, настільки великий та різноманітний. Ми в однакових обсягах виробляємо всі види споживчої та транспортної самозбірної гофротари та гофроупаковки з різних видів гофрокартону. Цілком самозбірні коробки, представлені в каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» на сьогоднішній день, виробляються тільки нашими підприємствами. Ми не є перекупниками, у нас ви можете купити самозбірні коробки оптом чи в роздріб за цінами виробника.

Самозбірні картонні коробки є одним із найбільш затребуваних та популярних видів картонних коробок для товарів та вантажів малої та середньої ваги. У силу того, що для їх виробництва найчастіше застосовується тришаровий мікрогофрокартон , вони коштують дешевше та мають можливість складання без використання допоміжних засобів. Незалежно від того, який саме варіант самозбірних картонних коробок ви захочете купити, ми пропонуємо зручну лінійку цін на самозбірну гофротару у Донецьку: зі збільшенням кількості коробок у замовленні автоматично падає ціна на кожну з них. Вам лише залишається вибрати найбільш зручний для вас розмір коробок та тип їхньої конструкції. А запропонувати нам завжди є що:

 • самозбірні картонні коробки;
 • самозбірні картонні коробки конструкції «кришка-дно»;
 • самозбірні картонні коробки типу "шоу-бокс";
 • самозбірні картонні коробки "стакан";
 • самозбірні картонні коробки із обічайкою;
 • самсоборні картонні коробки типу "пачка";
 • самозбірні картонні коробки «книжка»;
 • самсоборні картонні коробки «скринька»;
 • самсоборні картонні коробки пет-пак;
 • самсоборні картонні коробки "вag-in-box";
 • самсоборні картонні коробки для піци;
 • самсоборні картонні коробки типу "календарна";
 • самсоборні картонні коробки "зубна паста";
 • самсоборні картонні коробки з вушками;
 • самсоборні картонні коробки «ластівчин хвіст»;
 • самсоборні картонні коробки "трансформер";
 • самсоборні картонні коробки трикутного типу (тубуси та інші);
 • самсоборні картонні коробки у вигляді трикутної призми;
 • самсоборні картонні коробки з подвійними стінками, з подвійним дном (посилені);
 • самсоборні картонні коробки "планшет";
 • розстібні самсоборні картонні коробки;
 • самсоборні картонні коробки «тубус» чотирикутного та трикутного формату;
 • самсоборні картонні коробки конструкції «валіза»;
 • самсоборні картонні коробки з вирубкою під ручки та під вентиляційні отвори (продуктові самозбірні коробки);
 • самсоборні картонні коробки з кришкою, що відкидається;
 • самсоборні картонні коробки зі знімною кришкою (причому самозбірними можуть бути і кришка і дно, або лише одна частина);
 • самсоборні картонні коробки з одним замком або кількома замками (два-три).

Замовити або купити готові картонні коробки з нашого асортименту ви можете двома способами. По-перше, оформити покупку через особистий кабінет користувача на сайті нашого офіційного інтернет-магазину. А по-друге, ви можете зателефонувати нашим менеджерам по телефону та оформити замовлення за їх допомогою.


Виробництво картонних коробок на замовлення в Донецькій області

Компанія «Експрес Упаковка» вже понад десять років займається виготовленням та продажем картонних коробок усіх типів та розмірів. Виробництво повного циклу тари та упаковки з гофрокартону – найважливіший напрямок діяльності нашої компанії, тому асортимент гофротари та гофроупаковки, вироблений нашим підприємством, великий та різноманітний. Ми на постійній основі виробляємо понад 400 різних видів картонних коробок, детальніше з якими ви можете познайомитись на нашому офіційному сайті у відповідному розділі. Однак ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва та пропонуємо вам замовити будь-які картонні коробки на замовлення від виробника. Ви можете самостійно вибрати найбільш відповідну конструкцію картонних коробок, їх колір та розмір. Матеріал виготовлення картонних коробок також може бути вибраний вами самостійно, однак у цьому випадку ми рекомендуємо вам погодити цей момент з менеджерами нашої компанії. Від гофрокартону або одношарового картону, який ви виберете, безпосередньо залежатиме безліч важливих експлуатаційних характеристик, які будуть мати майбутні картонні коробки. Отже, краще в цьому питанні проконсультуватися з професіоналами.

Загалом же оформити виробництво картонних коробок на замовлення на Донеччині зовсім нескладно. Замовлення на виробництво та постачання картонних коробок ви можете зробити, зателефонувавши менеджерам нашої компанії по одному із наведених нижче телефонів, або відправивши заявку з детальним зазначенням характеристик необхідної моделі або декількох моделей коробок на офіційну поштову скриньку компанії «Експрес Упаковка».

Телефони:

 • +38 (093) 578 8837;
 • +38 (096) 719 7719;
 • +38 (066) 330 0300.

Офіційна поштова скринька компанії:

 • mail@pack.ua

Вашу заявку буде оброблено протягом 24 годин, і ми обов'язково вам передзвонимо, щоб обговорити умови та деталі нашої взаємовигідної співпраці.


Картонні коробки Нова пошта та інша поштова упаковка в Донецькій області

За офіційною статистикою, густонаселена Донецька область щодня споживає тисячі одиниць різної поштової упаковки. Це і поштові картонні коробки, і пакувальний папір, і поліетиленові пакети, і пакети із замком Zip Lock , і бандерольні конверти, і всілякі пакувальні плівки та багато іншого. В інтернет-магазині «Експрес Упаковка» можна купити за низькими цінами оптом та в роздріб будь-які види поштової упаковки. Причому важливо, що ми зібрали в каталозі нашого інтернет-магазину поштові пакувальні матеріали, які підходять для різних поштових операторів, а не тільки для якогось одного. Ми пропонуємо пакувальну продукцію для поштового надсилання посилок за допомогою основних поштових агрегаторів, що працюють у Донецькій області. Так, на сьогоднішній день ми хочемо запропонувати вам купити дешево поштову упаковку та гофротару для відправки посилок за допомогою наступних компаній:

 1. Поштова упаковка для "Нової пошти".
 2. Поштова упаковка для "Укрпошти".
 3. Поштова упаковка для "Автолюкс".
 4. Поштова упаковка для "Делівері".
 5. Поштова упаковка для "Інтайм".
 6. Поштова упаковка для надсилання через «САТ».

Крім того, варто відзначити важливий факт, що сьогодні, незважаючи на різноманітність поштових пакувальних матеріалів, основним видом поштової упаковки залишаються поштові конверти та поштові картонні коробки. У Донецькій області ситуація така сама точно – тут найбільшим попитом користуються поштові картонні коробки різних розмірів і форм. У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» є картонні коробки для відправки будь-якими поштовими службами. Навіть при дуже великій різноманітності «робочих» розмірів залежно від агрегатора, у нас ви можете купити будь-які поштові коробки з гофрокартону та мікрогофрокартону.

Основним поштовим оператором у регіоні є «Нова пошта». Тому є низка причин, але ми зараз не про це. У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» можна купити недорого картонні коробки «Нової пошти» всіх розмірів і видів. Цей вид гофротари ідеально підходить для того, щоб посилка потрапила в цілості та збереження до свого адресата. Картонні коробки «Нової пошти» - це дешевий вид упаковки, який важить дуже мало в порівнянні з аналогами з дерева або пластику. А головне – картонні поштові коробки для посилок підходять для будь-яких видів предметів, товарів і вантажів. На картонній коробці зручно робити будь-які позначки олівцем або маркером, приклеювати бирки та етикетки з потрібною інформацією.

За своєю конструкцією поштові коробки для пересилання товарів і вантажів по території Донецької області та в цілому по Україні можуть бути двох видів – чотириклапанні та самозбірні. Відмінність між цими видами полягає, головним чином, у зручності експлуатації та ціні. Самозбірні коробки коштують трохи дорожче 4-х клапанних коробок для пошти, але в той же час не вимагають використання скотчу. У них є спеціальні клапани та пази для чіткої фіксації поштової коробки у зібраному стані. Чотириклапанні поштові коробки обов'язково слід проклеювати скотчем або пошити клапана скобами перед відправкою поштовою службою, але й ціна на них нижча, ніж на самозбірні.

При виборі коробок для відправки посилок поштою важливу роль також відіграють зручність експлуатації та універсальність картонної упаковки для пошти. Так, картонні поштові коробки мають швидко збиратися без особливих зусиль, а також підходити для різних видів товару чи вантажу. Досить часто під час пакування поштової посилки в коробку поміщаються різні предмети, з різних видів матеріалу, тому важливо, щоб картонна коробка для пошти могла використовуватися для всіх потрібних вам предметів.

В асортименті інтернет-магазину «Експрес Упаковка» представлені поштові коробки «Нової пошти» кількох видів:

 • гофроящик «Тубус 60 см»;
 • гофроящик «Тубус 110 см»;
 • гофроящик «Тубус 160 см»;
 • коробка (0.5 кг);
 • коробка (0,5 кг) стандартна;
 • коробка (1 кг);
 • коробка (1 кг); стандартна;
 • коробка 2 кг;
 • коробка 3 кг;
 • коробка 5 кг;
 • коробка 10 кг;
 • коробка 15 кг;
 • коробка 20 кг;
 • коробка 30 кг;
 • коробка 40 кг;
 • коробки для ноутбука.

І насамкінець хотілося б нагадати, що в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви знайдете найнижчі ціни на упаковку та гофротару в Донецькій області, а також справді величезний асортимент різноманітної якісної упаковки. Готові пакувальні матеріали більш ніж 500 різних видів завжди є на нашому складі. Крім того, у нас ви завжди можете замовити виробництво в Донецькій області. Величезний вибір упаковки, покупка коробок будь-якої моделі онлайн в один клік, оформлення замовлення за 5 хвилин, професійні менеджери-консультанти, можливість покупки коробок зі складу, низька ціна на коробки – всі ці переваги чекають на вас при замовленні пакувальних матеріалів в інтернет-магазині «Експрес» Упаковка». Працювати з компанією «Експрес Упаковка» вигідно та зручно. Ми раді бачити вас 24/7.

Нас знаходили за такими словами:Пакувальна щільна плівка стрейч у ЛьвовіПакувальна стретч-плівка є сьогодні в Донецьку одним із найбільш затребуваних пакувальних матеріалів. Її застосовують просто-таки в неймовірних кількостях, у різних ситуаціях різні виробничі підприємства, компанії зі сфери послуг і оптово-роздрібної торгівлі. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші види пакувальної стретч-плівки в Донецьку на сьогоднішній день.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн