Київська область

Дешеві пакувальні рішення в Київській області

На сьогоднішній день Київська область є лідером серед областей України по області за обсягом пакувальної продукції, що випускається і споживається. Серед найбільш популярних видів упаковки варто виділити дві групи: паперове пакування та пакувальні матеріали з інших видів сировини (пластик, дерево тощо). При цьому, жителі Києва та Київської області віддають перевагу виробам із паперових матеріалів у разі, коли потрібна якісна упаковка для малих та середніх термінів експлуатації, а упаковці з іншої сировини – коли потрібний тривалий термін безперервної експлуатації.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку

Інтернет-магазин "Експрес Упаковка" є одним із лідерів ринку України у сфері оптово-роздрібної торгівлі упаковки з паперу та пакувальних матеріалів з паперової сировини (картон, гофрокартон, мікрогофрокартон тощо). Конкретно для Київської області в нашій компанії діє весь спектр послуг, включаючи оптово-роздрібну торгівлю більш ніж 300 видами картонних та паперових виробів, можливість цілодобової купівлі упаковки, доставку в будь-яку точку Києва та Київської області, оплату готівкою та безготівковим розрахунком тощо. Ну, а далі ми хотіли б детальніше розповісти про нашу продукцію. І почнемо, мабуть, із пакувальних паперових матеріалів, а потім поговоримо про полімерну упаковку.


Виробництво паперової упаковки у Київській області

Не секрет, що купівлю будь-якої упаковки можна здійснювати з різних причин. Для когось це просто тимчасова необхідність через переїзд у новий будинок або офіс, хтось просто потребує ємності, в яку потрібно покласти якісь предмети, а для деяких упаковка взагалі є поєднанням іміджу бренду, рекламного стилю та маркетингу. Так чи інакше, сьогодні упаковка з паперу це один із найпоширеніших видів упаковки товарів.

Для того щоб задовольнити такий різноманітний споживчий попит на упаковку в рамках одного торгового майданчика, потрібен справді великий вибір упаковки. На Київщині найбільший вибір пакувальних рішень на сьогоднішній день представлений в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". І це було б неможливо без наявності власного виробництва пропонованого асортименту, хоч би якоїсь його частини. Зрозуміло, компанія "Експрес Упаковка" є виробником пакувальної продукції. Нашою спеціалізацією є паперові та картонні пакувальні рішення, і, власне, тому вибір такого роду упаковки у нашому інтернет-магазині є великим і різноманітним. Замовивши картонну упаковку з логотипом або без логотипу, ви отримаєте відмінний засіб для зберігання або перевезення практично будь-яких товарів або предметів.

В інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви можете замовити виробництво виробів з гофрованого картону або одношарових картонів будь-якого виду з представлених у каталозі, причому за потрібними параметрами. Обладнання компанії «Експрес Упаковка» дозволяє виробляти навіть найскладніші за формою пакувальні вироби практично будь-якого розміру та в максимально стислий термін. Тому ми пропонуємо вам купити дешево на картонну та паперову упаковку в найширшому асортименті розміру, кольору, виду та типу.

Для того, щоб зв'язатися з нами та оформити заявку на виготовлення паперових, картонних або гофрокартонних пакувальних рішень потрібного вам формату, зателефонуйте за одним із наступних телефонів:

 • +38 (093) 578 8837;
 • +38 (096) 719 7719;
 • +38 (066) 330 0300.

Або ж ви можете надіслати вашу заявку з детальним описом необхідної продукції на нашу офіційну поштову скриньку:

 • mail@pack.ua

Вашу заявку ми розглянемо у найкоротші терміни і якнайшвидше приступимо до виготовлення необхідних видів картону.

Тепер давайте поговоримо детальніше про асортимент упаковки в Київській області, який представлений в каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» на сьогоднішній день.


Картонні коробки в Киевской области продажа оптом та в роздріб від 1 штуки

Картонные коробки любых размеров недорого продажа в Киевской области Каталог інтернет-магазину "Експрес Упаковка" – це найбільший вибір картонних коробок у Київській області . Тому самозбірні коробки або будь-які гофроящики ви можете вибрати і купити недорого для пакування абсолютно будь-яких предметів – від архівних коробок для паперів до великих картонних коробок для товарів будь-якого формату та розміру. Більше 300 різних моделей картонних коробок та архівних боксів для паперів, продаж онлайн через інтернет та в стаціонарних торгових точках компанії – і, головне, все це ми хочемо вам запропонувати купити дешево оптом чи в роздріб за готівковий чи безготівковий розрахунок з безкоштовною доставкою по Київській області .

Вся гофротара, представлена в каталозі інтернет-магазину "Експрес Упаковка", має своє основне призначення, але оскільки картонні коробки, в принципі, є універсальною упаковкою, вони можуть бути використані в різних цілях. Так, ми пропонуємо купити дешево оптом та в роздріб картонні коробки та гофроящики у Київській області для пакування наступних товарів та вантажів:

 • картонні коробки для зберігання та перевезення паперів та документів;
 • архівні бокси з гофрокартону для зберігання та перевезення документів та паперів;
 • картонні коробки для пакування друкованої продукції: книги, журнали, рекламна продукція;
 • архівні картонні коробки з ручками для зберігання та перевезення поліграфічної продукції;
 • картонні коробки для посуду;
 • картонні коробки для одягу;
 • картонні коробки для взуття;
 • картонні коробки для канцелярії;
 • канцелярські бокси та гофрокартону;
 • архівні картонні коробки для зберігання бухгалтерських документів та облікових журналів;
 • транспортні картонні коробки для домашнього переїзду чи переїзду до нового офісу.

Всі види та моделі картонних коробок представлені в офіційному інтернет-магазині нашої компанії, як ми вже зазначали вище, виробляються виключно нашими підприємствами. При цьому технологія виробництва гофротари та гофроупаковки використовується різна. Одна частина коробок виробляється методом плоскої висікання, а інша частина - методом ротаційної висікання. Але всі картонні коробки (неважливо, самозбірні або чотириклапанні) наша компанія виробляє з використанням спеціалізованих штанц-форм для вирубки. У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете в будь-який час купити дешево оптом чи в роздріб картонні коробки в Київській області , виготовлені на ротаційному устаткуванні, на обладнанні для плоскої висікання (рольовий прес) та на верстатах тигельного типу (доступно на замовлення від 500 штук) . Розміри та конструкцію коробки при цьому ви можете вибрати самостійно із запропонованих нашою компанією варіантів, або ж ми можемо ексклюзивно для вас виготовити картонні коробки на вашій штанц-формі для виробництва картонних коробок. Або ж за індивідуальним замовленням ми самі виготовимо для вас штанцеву форму з урахуванням вирубування конкретного типорозміру та форми картонної коробки, а потім виготовимо для вас картонні коробки в Київській області за ціною виробника за її допомогою.


Двошаровий гофрокартон у Львові купити

Дешевый гофрокартон в рулонах по 10, 50 и 100 метров Киевская область Компанія «Експрес Упаковка» - виробник повного циклу гофротари та гофроупаковки пропонує купити недорого оптом та в роздріб двошаровий рулонний гофрований картон в асортименті.

Двошаровий гофрований картон від компанії "Експрес Упаковка" - це насамперед транспортний витратний матеріал. Він не має необхідної для виготовлення коробок жорсткості, а тому використовується як прокладочний та обгортковий матеріал для фіксації товарів усередині ящика. Гофрований двошаровий картон в Київській області дешевший за будь-яку іншу гофротару. Його основна перевага – гнучкість. Як обгортковий матеріал він здатний замінити повітряно-пухирчасту плівку. Але, як ви самі можете помітити, при однакових показниках, що демпфують, гофрований картон в 3 рази дешевше, ніж бульбашка.

Наша компанія продає рулонних гофрокартон у Київській області в роликах від 50 метрів, наприклад, двошаровий гофрокартон у рулонах 100 метрів, 150 метрів та 200 погонних метрів та шириною рулону 1 та 1,5 метра.

Ми виготовляємо гофрований картон у рулонах з паперової сировини на гофроагрегаті. Матеріал виробляється у кілька технологічних етапів. Спочатку через механізм підігрітих валів подається рулон паперу на вали, що гофрують. Таким чином формується флюттинг – хвилястий шар. Флюттинг склеюється з плоским шаром картону, який подається в окрему секцію за допомогою притискного валу. Склеєне картонне полотно просушується та змотується в рулони.

Гофрований картон у рулонах – це по істини один із найбільш універсальних видів упаковки. Його можна застосовувати практично з будь-якими товарами та предметами, тому використання гофрокартону в рулонах як пакувальний, обгортковий і прокладний матеріал буде корисно і в роботі і в побуті. Він використовується в промисловості та виробництві як сировинний матеріал, у сфері послуг – для пакування та обмотки вантажів, в оптово-роздрібній торгівлі – для пакування та обмотки товарів усіх типів – як харчової, так і непродовольчої групи товарів. Словом, знайти застосування двошарового гофрованого картону в Київській області – це більш ніж просте завдання. А враховуючи ціну на гофрокартон у Києві та області та його необмежений термін зберігання, затребуваність такого роду упаковки ні в кого не викликає сумнівів.


Продаж картонних листів Київ.

Картонные листы трехслойный и пятислойные любых размеров недорого Киев и Киевская область Якісний тришаровий та п'ятишаровий гофрокартон у листах купити в Київській області також можна в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". Ви легко можете вибрати найбільш підходящий лист гофрованого картону або мікрогофрокартону за кольором, поєднання шарів з різною висотою гофри, якістю обробки зовнішньої поверхні, використовуваного матеріалу для виготовлення основи. Ми пропонуємо 3-х та 4-ти шаровий гофрокартон купити в дуже широкому асортименті як оптом, так і в роздріб.

Каталог картонних листів у Київській області поділено на дві основні категорії: тришаровий гофрокартон та п'ятишаровий картонний лист. І той, і інший вид гофрокартону використовується як матеріал для виробництва упаковки, що застосовується під час переїздів, перевезення та зберігання вантажів. Різниця між ними полягає в кількості шарів, а також у ціні - п'ятишаровий гофрокартон не тільки міцніший і товщий, але коштує в рази дорожче.

На відміну від багатьох інших інтернет-магазинів, ми пропонуємо купити дешево тришаровий прокладочний картонний лист слабкої жорсткості. Така гофра не підходить для висікання упаковки, проте може використовуватися для виробництва внутрішніх та зовнішніх елементів упаковки, а також як підстилковий матеріал під будь-що.

У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» ви також можете купити дешево оптом та в роздріб мікрогофрокартон бурого кольору в листах. А також кольорові листи мікрогофрокартону. Даний матеріал застосовується як сировина для виробництва картонних коробок і є тришаровим картонним листом з невеликою висотою флютингу (гофри) в порівнянні з іншими видами гофрованого картону. Так, в асортименті нашого інтернет-магазину ви можете купити дешево у Київській області тришаровий мікрогофрокартон завтовшки до 1.8 мм. У порівнянні з іншими листового гофрокартону мікрогофрокартон характеризується нижчими показниками міцності та стійкості до впливу зовнішніх факторів, тому використовуються у чітких вагових нормах для певних розмірів та видів продукції. Маркується мікрогофрокартон залежно від типу гофри та виготовляється з високоякісної сировини на сучасному обладнанні у чіткій відповідності до Держстандарту України. За типом гофри в асортименті інтернет-магазину «Експрес Упаковка» ви можете купити дешево мікрогофрокартон двох видів: мікрогофрокартон у листах профіль «Е» та листовий мікрогофрокартон профіль «F». Завдяки низькій ціні та привабливому зовнішньому вигляду мікрогофрокартон широко використовується для виготовлення індивідуальної та подарункової упаковки. Коробки з такого матеріалу виходять легкі та одночасно міцні, надійно захищають упакований товар від різних пошкоджень. Якісний листовий мікрогофрокартон у Київській області , представлений у каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка», найчастіше використовується для виробництва тари та упаковки, що використовується харчової промисловості, для косметики та парфумерії, дитячих іграшок, фармацевтичних товарів та ліків. Застосовується для упаковки тендітних і легких предметів невеликої ваги. Упаковка з листового мікрогофрокартону виглядає естетичніше і акуратніше в порівнянні з іншими видами листового картону, але поступається їм у міцності.


Асортимент дешевого паперу у Київській області

Бурая и цветная бумага дешево Киевская область оптом Як ми вже зазначали вище, компанія "Експрес Упаковка" є виробником повного циклу гофротари та гофроупаковки. Більше того, ми виготовляємо багато інших видів паперових товарів у Київській області. Тому пропонуємо дуже широкий вибір паперу оптом у рулонах. Це не тільки пакувальний папір, але й інші види паперу, які однаково можуть використовуватися як для упаковки або обгортки товарів, так і для багатьох інших цілей, наприклад, для застилання прилавків для торгівлі рибою чи м'ясом тощо.

Весь папір, представлений у каталозі нашого інтернет-магазину, розділений на кілька груп для зручності клієнтів. І якщо ви не знаєте, як купити папір у Київській області та який саме потрібно вибрати, тоді вам точно до нас – у нас ви знайдете папір на будь-який смак. Так, ми пропонуємо купити оптом від 1 кг у Вінниці папір наступних видів:

 • пакувальний папір;
 • Крафт папір;
 • папір для гофрування;
 • папір для плоских шарів гофрокартону;
 • обгортковий папір.

Далі поговоримо трохи докладніше про кожен з цих видів.

Пакувальний папір є найбільш популярним видом господарського паперу Київської області. Її використовують і для упаковки, і для інших абсолютно різних цілей. Такий папір має гарну міцність, приємний натуральний деревний колір і коштує досить дешево, а тому буде корисним практично завжди. Основним матеріалом для виготовлення пакувального паперу від компанії Експрес Упаковка є макулатура, тобто вторинна сировина. І в цьому полягає її головна відмінність від інших видів паперу, які представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. При цьому пакувальний папір має високі характеристики міцності і стійкість до механічних пошкоджень, а також не псується від перепадів температур і не втрачає свої властивості при помірній вологості. Колір пакувального паперу – натуральний деревний, від бежевого до темно-коричневого відтінку.

Крафт-папір відрізняється від пакувального паперу не тільки міцністю, а й типом сировини, з якої її виробляють. Ми пропонуємо дуже низькі ціни в Київській області на крафт-папір в рулонах . У середньому такий папір коштуватиме на 30 відсотків дорожче, ніж пакувальний. Що стосується особливостей крафт-паперу від компанії "Експрес Упаковка", то наш папір крафт відрізняється підвищеною міцністю, що дозволяє активно застосовувати його для пакування найрізноманітніших товарів та предметів. В Україні загалом і в Київській області, зокрема, різні підприємства з крафт-паперу виробляють пакувальні мішки, пакети, конверти та безліч інших товарів. Порівняно ж із синтетичними пакувальними матеріалами крафт-папір - матеріал «дихаючий», що дозволяє упаковувати в нього цілий спектр товарів та предметів. Крафт-папір застосовується скрізь, де до паперу висуваються вимоги підвищеної міцності, пористості, жорсткості. Головною ж особливістю крафт-паперу є її стійкість на розрив і стійкість до різноманітних механічних пошкоджень. Це зумовлено тим, що крафт-папір у Київській області виробляють із натуральної деревної сировини. Тобто, це первинний продукт, що володіє всіма властивими йому за ГОСТом властивостями та характеристиками.

Бурая и цветная оберточная бумага дешево Киевская область оптом У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» ви також знайде різні моделі гофрованого паперу або паперу для виробництва хвилястих шарів гофрокартону. Моделі розрізняються за щільністю, кольором, шириною рулону та деякими іншими характеристиками. Наш папір для гофрованих шарів (флютинг) виготовляється у кількох видах. Так, у каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» ви можете купити дешево оптом чи в роздріб папір для гофрування в рулонах марок Б-0, Б-1, Б-2 та Б-3, що відповідає вимогам ГОСТ Р 53206-2008, різного грамажу (від 35 до 140 г/м2). Даний вид паперу використовується в основному для виробництва гофрованого картону, власне для виготовлення хвилястих шарів - гофри. Вона підійде і для виробництва двошарового гофрокартону з гнучкою формою, що гнеться, і для тришарового гофроліста і навіть для дуже міцного п'ятишарового гофрокартону.

Папір для плоских шарів гофрованого картону є дуже специфічним видом сировини. На підприємствах Київської області такий папір застосовують у процесі виробництва багатошарових гофрокартонів, лише на відміну від паперу для гофрування – для виробництва плоских шарів. Такий папір завжди має високу щільність – від 110 гр/м2 і вище, тому його часто називають картоном для плоских шарів. Продаж Київської області паперу для гофрування та картону для плоских шарів гофрованого картону здійснюється в метрах квадратних оптом у роликах різного формату на вагу.

І, нарешті, обгортковий папір - це, як і пакувальний, вид паперу, що використовується в основному для пакування. Ми пропонуємо купити дешево у Київській області обгортковий папір формату 80 см та 1.5 метра. Застосовувати її можна абсолютно з будь-якими товарами та вантажами. Це екологічно безпечний продукт, який не залишає слідів, не змінює смаку чи запаху упакованих товарів.

Нас знаходили за такими словами:Картонні коробки для упаковки в Броварах будь-якої форми та розміру в наявності та на замовленняНе знаєте, де і як купити пакувальні картонні коробки в Броварах за своїми розмірами? У цій статті ми розповімо вам, де в місті можна купити картонні коробки в наявності через інтернет за ціною виробника, а також замовити оптом виробництво гофротари та картонної упаковки будь-якого призначення за своїми розмірами.

Картонні коробки в Києві: як купити найкращу упаковку для вашого бізнесуШукаєте надійні та якісні картонні коробки для вашого бізнесу в Києві? Наша компанія пропонує великий вибір упаковки високої якості для різних галузей діяльності. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та високі стандарти якості продукції.

Штанц-форми для виготовлення картонних коробок: виробництво та продаж у КиєвіВиробництво будь-яких картонних коробок сьогодні неможливо здійснити без спеціального обладнання. Одним із типів такого обладнання є штанц-форми. З їхньою допомогою сьогодні в Києві листи гофрокартону перетворюються на пакувальні коробки різної форми, конструкції та розміру. Про те, де сьогодні можна вигідно купити на замовлення штанц-форми, ми розповімо вам у цій статті.

Де і як купити дешеві самозбірні коробки в Києві?У період перманентного карантину питання ціни на упаковку стає все більш гострим. Ті ж самозбірні коробки, наприклад, споживачі хочуть купити якомога дешевше. Однак про якість та надійність упаковки теж забувати не можна. Як бути в такій ситуації? У цій статті ми якраз і розповімо вам про найвигідніші варіанти самозбірних коробок для упаковки за співвідношенням «ціна/якість», які можна придбати в столиці нашої країни.

Найкраща упаковка у Києві – в інтернет-магазині «Експрес Упаковка»Бажаєте купити пакувальні матеріали від виробника за найнижчими цінами у Києві? Та ще й щоб у широкому асортименті? У цій статті ми розповімо вам, де в Києві сьогодні можна знайти найвигідніші оптові та роздрібні ціни на якісну упаковку у величезному асортименті на всі випадки життя!

«Експрес Упаковка» - лідер упаковки у КиєвіСправжнього лідера ринку упаковки у Києві сьогодні визначити вкрай непросто. Для того щоб розглянути і особливості попиту на пакувальні матеріали в столиці, і вивчити різні пропозиції від компаній-виробників гофротари та упаковки в столиці. У рамках цієї статті ми все ж таки спробуємо виявити поточного лідера ринку упаковки, виходячи з різних критеріїв та показників.

Найпопулярніші види упаковки для продуктів у КиєвіУпаковка для продуктів є однією з найрізноманітніших видів упаковки та тари в цілому. В даному сегменті в одному лише Києві застосовується понад 30 абсолютно різних пакувальних матеріалів як із натуральної сировини, так і із синтетичної. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші види упаковки для продуктів у Києві 2019 року.

Упакування для переїзду: що саме можна вигідно купити у Києві?Процес переїзду завжди був і залишається дуже непростим заняттям. Для полегшення проведення переїзду багато магазинів та інтернет-магазинів упаковки в Києві продають і стандартні пакувальні матеріали для переїзду, і спеціалізовані набори для переїзду, в яких нібито є все необхідне. Але чи це так насправді? Чи справді в таких наборах є всі необхідні для переїзду коробки? І які коробки взагалі потрібні для переїзду? Про все це читайте у нашій статті.

Найпопулярніші види подарункової упаковки у КиєвіВибір подарункового пакування відрізняється від звичного вибору пакувальних матеріалів у всіх інших випадках. Це свого роду ритуал, якого потрібно підійти максимально відповідально. Якщо, звичайно, ви хочете справити належне враження на отримувача. У Києві для упаковки подарунків у 2019 році використовувалися різні види пакувальних матеріалів. Які саме? Читайте у нашій статті.

Продаж лляного шпагату в КиєвіЛьняний шпагат, що використовується в господарських цілях, є знайомим кожному мотузковий матеріал. Мабуть, хоч раз у житті, але кожен з нас ним користувався. Використання лляного шпагату в Києві дуже різноманітне. Його застосовують практично у всіх сферах промисловості, торгівлі та сфери послуг. І скрізь по-різному. У цій статті ми розповімо вам, навіщо і навіщо купують лляний шпагат у Києві. Скільки коштує господарський шпагат у Києві? І де його можна купити дешевше.

Показано з 1 по 10 з 41 (всього 5 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн