Вінницька область

Вінницька область розташована у центральній частині України, ближче до заходу. Це досить розвинений регіон за багатьма показниками, і для продажу упаковки він представляє дуже перспективний ринок збуту картонно-паперових та полімерних пакувальних матеріалів та засобів. Для того щоб зрозуміти, яка саме упаковка та гофротара має попит у Вінницькій області, ми проаналізуємо структуризацію промисловості даного регіону, а також сільське господарство та сферу послуг. Крім того, територіальне розташування регіону, а Вінницька область з півдня закінчується державним кордоном України, дає передумови для гарного руху товарів, а отже, і затребуваності тієї чи іншої транспортної упаковки . Але чи це так насправді? Давайте розбиратися разом, і почнемо традиційно із загальної характеристики та оцінки промислового та торговельного потенціалу області.


Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку


Промисловий потенціал Вінницької області

Картонные коробки и гофроящики трехслойные и пятислойные любых размеров недорого в Винницкой области Вінницький регіон відрізняється досить розвиненою промисловістю загалом. Тут видобуваються, обробляються, поставляються на внутрішній ринок і експорт багато корисних копалин, виробляється різне промислове устаткування, навіть є металургійні заводи. Однак найбільшу роль у господарському житті Вінницької області відіграє легка промисловість. Саме легка промисловість у період загального занепаду промисловості 90-ті роки нашій країні змогла утримати обсяги виробництва високому рівні. Завдяки цьому зберігся висококваліфікований персонал та якісне обладнання, яке зараз активно використовується для виробництва товарів на внутрішній ринок, а також для експорту продукції до десятків країн світу. Порівнятися за своїм значенням для регіону з легкою промисловістю може хіба що сільське господарство, але пізніше. Вінницькі підприємства: ВАТ "Володарка", "Поділля", "Лілея", ЗАТ "Вінничанка", підприємство "Динамо" виготовляють чоловічі та жіночі костюми, сукні для жінок, вироби для дітей та підлітків, верхній трикотаж, а також багато інших видів одягу . У багатьох країнах ближнього та далекого зарубіжжя добре відомі подільські вишиті сорочки, рушники та інші художні вироби. А для ринку України вони вже понад двадцять років відіграють роль одного з найбільш якісних вітчизняних конкурентів різним імпортним товарам. Це стало можливим завдяки сучасним технологіям, якісним матеріалам, художній майстерності конструкторів, модельєрів, роботі швачок. ВАТ "Тульчинська взуттєва фабрика" випускає щороку сотні тисяч пар різноманітного взуття як під своєю торговою маркою, так і виготовляючи продукцію для інших українських брендів взуття. Отже, потенціал регіону для розвитку цих галузей далеко не вичерпаний, і найближчими роками саме одяг та взуття потенційно може стати основним джерелом доходів для регіону в цілому.

Другим важливим напрямком розвитку господарського життя Вінницької області є харчова промисловість. На сьогоднішній день, згідно з офіційними даними Держстату, в області функціонує:

 • 28 молокопереробних заводів із добовою продуктивністю близько 2,6 тис.тонн переробки молока;
 • 19 підприємств м'ясної галузі добової потужності 320 тонн переробки м'яса;
 • 9 плодоконсервних підприємств потужністю 154 р. в. банок за сезон;
 • 14 спиртових заводів річною потужністю понад 10 млн. дал. спирту;
 • 63 підприємств борошномельної та круп'яної промисловості добової потужністю понад 4410 тонн борошна та 600 тонн круп;
 • 34 цукрових заводів потужністю понад 3 млн. тонн переробки цукрових буряків за сезон;
 • 3 пивоварні заводи з річною потужністю понад 3,3 млн. літрів напоїв, що випускаються.

Серед найбільших виробників харчових товарів у Вінницькій області варто виділити горілчану компанію "NEMIROFF" та ЗАТ "Вінницький лікеро-горілчаний завод", продукція яких відома на всю Україну, а також має високий попит у споживачів у багатьох країнах світу. За великим рахунком, на харчовому житті наш пильний інтерес до випуску промислової продукції і закінчується, оскільки продукція інших підприємств не потребує упаковки. Тому про них згадаємо дуже коротко, просто для повноти інформації. Отже, Вінницька область має значні запаси корисних та рідкісних копалин. Найбільша група включає неметалеві мінерали, переважно натуральні будівельні матеріали близько 800 найменувань. На даний момент близько 15 родовищ мінералів розроблені та ефективно використовуються. На території Муровано-Куриловецького району досліджено значні запаси флюориту. Це унікальне родовище в Україні, воно здатне повністю забезпечити потреби нашої країни та іноземних компаній. Запаси граніту знаходяться майже на всій території області, але промислова технологія ведеться на 12 родовищах із загальним видобутком 6 млн. кубічних метрів. В області знаходиться єдине у Європі родовище гранату. Цей мінерал використовується підприємствами Запоріжжя та Кривого Рогу. У десяти видах мінералів виявлено напівдорогоцінний камінь – опал.


Аграрна галузь Вінницької області

Картонные коробки и гофроящики трехслойные и пятислойные любых размеров недорого в Винницкой области І останнім, справді важливим напрямком у розвитку господарського життя Вінницької області є сільське господарство. За офіційними даними Кабінету Міністрів України, на кінець 2018 року в агропромисловому комплексі Вінницької області функціонує понад 850 агроформувань на основі приватної власності на землю. Крім того, діють 1240 селянських (фермерських) господарств. Площа сільськогосподарських угідь становить понад 2 млн. га. Родючість земель у середньому області становить 60-65 одиниць (по 100 - бальної шкалою). За обсягом валової продукції сільського господарства область посідає чільне місце в Україні. Питома вага рослинництва – 61%, тваринництва – 39%. Таким чином, абсолютно зрозуміло, що Вінниччина є на сьогоднішній день одним із найперспективніших та найцікавіших ринків для продажу упаковки для сільськогосподарської галузі. Крім того, не просто упаковки, а тари для продукції буряково-цукрового комплексу, упаковки зернових культур, для зберігання та перевезення картоплі, плодів садівництва та товарів тваринництва. За великим рахунком, одна тільки сільськогосподарська галузь за обсягом продукції здатна забезпечити ряд великих заводів з випуску різноманітної упаковки замовленнями. За найскромнішими підрахунками, йдеться про десятки, а може навіть сотні одиниць пакувальних матеріалів на рік для одного лише сільськогосподарського сектору. А враховуючи його нерозривний зв'язок із харчовою обробною промисловістю, яка також розвинена в даному регіоні, то обсяг споживання пакувальних матеріалів у Вінницькій області навіть важко уявити. Тож давайте спробуємо оцінити різні види упаковки, а також їх реальну та потенційну затребуваність на ринку Вінницької області з урахуванням промислової специфікації регіону, особливостей сільського господарства та сфери послуг. А за основу, зрозуміло, візьмемо асортиментну низку товарів компанії "Експрес Упаковка", оскільки це найбільший вибір різноманітної упаковки в Україні. Отже, почнемо.


Самозбірні картонні коробки Вінницька область

Картонные коробки и гофроящики трехслойные и пятислойные любых размеров недорого от производителя Самозбірні картонні коробки є, поряд з транспортними гофроящиками, одним із найважливіших напрямів діяльності компанії "Експрес Упаковка". На сьогоднішній день для клієнтів з Вінницької області ми хочемо запропонувати асортимент готових картонних коробок самозбірної конструкції з більш ніж 200 моделей, що відрізняються за розміром, кольором та типом конструкції. Всі ці коробки дуже універсальні та зручні у використанні. Наявність такого типу конструкції дозволяє збирати їх без додаткових фіксуючих матеріалів та спеціальних пристроїв. Завдяки особливості своєї конструкції, у зібраному вигляді гофротара такого типу утворює бічні (тобто "несучі", на які виявляється найбільше навантаження) стінки з декількох шарів гофрокартону, що робить їх дуже міцними. У порівнянні зі звичайними гофроящиками, які виконують в основному функцію транспортної та групової упаковки, картонні коробки самозбірні мають ширший спектр застосування і можуть використовуватися і як транспортна тара, і як споживча упаковка.

Залежно від специфікації та призначення самозбірних картонних коробок, а також з урахуванням особливостей Вінницького регіону, ми хочемо запропонувати купити недорого оптом та в роздріб самозбірні картонні коробки упаковки в залежності від моделі. Так, до вашої уваги пропозиція з більш ніж двохсот моделей самозбірних картонних коробок із тришарового гофрокартону та мікрогофрокартону з різною висотою гофри залежно від вимог до умов зберігання та транспортування конкретного товару. Вони не вимагають для збирання клею, липкої стрічки, скоб або інших додаткових матеріалів. Заготівлі для таких коробок висікаються за допомогою штанцформи (вирубного штампу). Вирізана заготовка має досить складну конфігурацію: крім стінок, дна та кришки вирізаються язички та клапани, що скріплюють зібрану коробку і допомагають їй тримати форму. Одночасно виробляється рилевка - лініями згину продавлюються борозенки. Завдяки цьому заготовку можна скласти точно за наміченими лініями і картон при цьому не ламається. Основна перевага самозбірних конструкцій у тому, що коробки до моменту, коли в них виникає потреба, зберігаються стопкою заготовок у розібраному вигляді та займають мінімум місця. Складання здійснюється в ручну, дуже швидко і не вимагає особливих навичок


Чотириклапанні картонні коробки та гофроящики Вінницька область

Картонные коробки и гофроящики трехслойные и пятислойные любых размеров недорого в Винницкой области Чотириклапанні гофроящики у Вінницькій області здебільшого використовується за призначенням – як транспортна тара для перевезення вже готової продукції. При цьому, як ми розповідали раніше, видів продукції, які перевозяться і зберігаються саме таким способом, досить багато. В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" представлені всі можливі види чотириклапанних гофроящиків, які можуть стати в нагоді для здійснення надійного перевезення. Компанія "Експрес Упаковка" - це високоякісна гофротара власного виробництва за вигідними цінами. Основна перевага нашої компанії – це ефективне власне виробництво гофрокартону та мікрогофрокартону та виробів з нього, яке дозволяє представляти увазі наших клієнтів гофротару та гофроупаковку стандартної конструкції у найширшому асортименті – різної складності, розміру, композиції сировини.

 • До ваших послуг асортимент чотириклапанної гофротари трьох основних класичних різновидів:
 • гофроящики з двома верхніми та двома нижніми клапанами встик (FEFCO-ASSCO 0201);
 • гофроящики тільки з двома нижніми клапанами встик (FEFCO-ASSCO 0200);
 • гофроящики з двома верхніми та двома нижніми клапанами внахлест ((FEFCO-ASSCO 0202).

У цих видах чотириклапанних гофроящиків основна концепція зберігається, як і призначення в цілому, відрізняється лише деякі конструкційні елементи, після чого досягається або підвищена міцність дна коробки, або навпаки верхня частина коробки відсутня через демонстраційне завдання такої тари. Всі коробки чотириклапанні , які ми пропонуємо купити недорого оптом та в роздріб у Вінниці, поставляються покупцю у розібраному вигляді. Це робиться для зручності транспортування та економії місця. Тому багато клієнтів цікавляться, як швидко зібрати 4-х клапанний картонний ящик? Складання та склеювання стандартної картонної упаковки з гофрованого тришарового картону – справа досить проста і освоїти її зовсім неважко. Для того щоб швидко і якісно зібрати таку клапанну коробку з картону, нам знадобиться лише зігнути клапан в місцях релевки і склеїти зібраний ящик за допомогою скотчу або іншої клейкої стрічки. Для цих цілей підійде, наприклад, прозора або коричнева плівка-скотч шириною намотування 50 сантиметрів. Даний показник ширини дозволить ідеально прихопити обидва клапани, а значить підсумкова міцність ящика з чотирма клапанами з тришарового гофрокартону буде на високому рівні.


Картонні коробки для взуття в Вінницькій області

Обувные картонные коробки любых размеров недорого в Винницкой области Як ми вже згадували вище, Вінницька область є одним із провідних регіонів України з виробництва різного взуття. У цій сфері працює понад десяток великих і не дуже підприємств. Як наслідок, упаковка для взуття тут має підвищений попит. Компанія «Експрес Упаковка» пропонує купити взуттєві коробки з мікрогофрокартону оптом та в роздріб. Наша продукція виробляється на високотехнологічному обладнанні, відповідає національним та європейським стандартам якості, повністю екологічно безпечна. Спеціально для наших клієнтів реалізована можливість нанесення одноколірного або багатобарвного зображення методом шовкографії, що робить упаковку унікальною та легко впізнаваною на прилавку. Наша компанія займається виробництвом взуттєвої тари з 2014 року, за цей час було накопичено чималий досвід роботи, що дозволило суттєво розширити лінійку моделей, а також максимально знизити ціни на недорогі взуттєві коробки з картону у Вінницькій області. На сьогоднішній день ми готові запропонувати вам одні з найкращих умов на ринку України загалом та Вінницької області зокрема. Проведіть порівняльний аналіз із нашими конкурентами, і ви в цьому переконаєтесь. Головними перевагами покупки взуттєвих коробок саме у нас ми вважаємо наступні:

 • ми пропонуємо все необхідне для якісної реалізації замовлення, починаючи від проектування та закінчуючи нанесенням одноколірного та багатобарвного шовкотрафаретного зображення високої якості та чудової кольоровості;
 • взуттєві коробки висікаються на новому, високотехнологічному обладнанні, партії по кілька тисяч виробів виготовляються швидко та якісно, буквально за лічені дні;
 • намагаємось знизити собівартість виробів, тому пропонуємо картонні коробки для взуття у Вінницькій області за мінімальними цінами;
 • за кожним замовленням працює індивідуально окремий менеджер, основне завдання якого не просто провести замовлення, але ще й виключити виникнення приводів для скарг у наших клієнтів, а також стимулювати їх до довгострокової співпраці.

Клієнтам з Вінницької області ми пропонуємо тару для взуття з тришарового гофрокартону та мікрогофрокартону будь-якого типу та профілю. Залежно від передбачуваного використання може бути різних марок, які відрізняються товщиною і опірністю до вологи. Ви можете купити картонні коробки для зберігання взуття оптом дешево у Вінниці за власним ескізом або вибравши з того, що є на складі. Взуттєві коробки при цьому продаються від 1 штуки в будь-якому кольорі, проте мінімальна партія для покупки коробок для взуття оптом – 300 штук, а для замовлення взуттєвих коробок з печаткою – мінімум 500 одиниць такої тари.

Загалом наша пакувальна тара для взуття - це картонні, створені спеціально для зберігання та транспортування взуттєвої продукції. При її виготовленні використовується гофрокартон підвищеної вологостійкості та товщини, так що ви без проблем зможете зберігати та перевозити такі товари. Упаковка гарантовано захистить їх від атмосферних впливів та механічних пошкоджень. Створена спеціально для зберігання та перевезення взуття така упаковка, природно, і в модельному ряді має відповідну специфікацію. Модельний ряд взуттєвих коробок від компанії "Експрес Упаковка" на сьогоднішній день включає наступні спеціальні моделі, названі за типом взуття, яке в них має упаковуватися:

 • картонна коробка "балетка";
 • картонна коробка "жіночий туфель";
 • картонна коробка "чоловічий туфель";
 • картонна коробка "кросівок";
 • картонна коробка "черевик"
 • картонні взуттєві коробки для легкого літнього взуття всіх типів.


Картонна упаковка та гофротара всіх видів на замовлення Вінницька область. Виготовлення за 3 дні!

Производство и продажа картонной упаковки всех видов в Винницкой области Виробничі потужності компанії «Експрес Упаковка» дозволяють виготовляти картонну упаковку з різних видів одношарових картонів та багатошарових гофрованих картонів. В основному всі картонні коробки ми виготовляємо за попереднім замовленням, крім кількох сотень позицій, які виробляються серійно з тришарового та п'ятишарового гофрованого картону, а також мікрогофрокартону. Ці товари завжди в наявності, а повний їх перелік з детальними характеристиками ви завжди можете вивчити на сайті офіційного інтернет-магазину нашого підприємства за адресою pack.ua. В цілому ж, у нас ви можете замовити виробництво картонних коробок з будь-якого гофрованого картону, а за індивідуальним замовленням з 50% передоплатою ми можемо виготовити для вас потрібну кількість картонних коробок будь-якої конструкції та моделі за міжнародним каталогом гофрованої упаковки FEFCO-ASSCO , навіть якщо вони не входять на момент замовлення до прайс-листу нашої компанії.

Оформити замовлення на покупку будь-якої картонної або полімерної упаковки у Вінницькій області ви можете у нашому офіційному інтернет-магазині, оформивши онлайн замовлення за допомогою форми у "Особистому кабінеті. Або ж ви можете зателефонувати менеджерам нашої компанії по одному із зазначених у верхній частині сайту телефонів, а також надіславши заявку з детальною вказівкою характеристик необхідної моделі або декількох моделей потрібної вам упаковки на офіційну поштову скриньку компанії «Експрес Упаковка».

Зв'язатися з нами можна так:

Телефони:

 • +38 (093) 578 8837;
 • +38 (096) 719 7719;
 • +38 (066) 330 0300.

Офіційна поштова скринька компанії:

 • mail@pack.ua.

Стандартний час обробки замовлення складає 24 години з моменту оформлення заявки будь-яким із зазначених способів. Виготовлення упаковки займає, як правило, від 3 до 7 днів з моменту надходження заявки, доставка упаковки в Вінницьку область залежить від вашого місця розташування, а також, власне, вибору вами способу доставки із запропонованих нашими менеджерами. Крім того, перебуваючи в Харкові, забрати упаковку на замовлення ви можете самостійно, заздалегідь уточнивши з менеджером, який працює на ваше замовлення, час вашого візиту.

Нас знаходили за такими словами:Застосування п'ятишарових картонних листів у Вінниці.П'ятишаровий гофрований картон у листах є практичним і вигідним у застосуванні сировиною, упаковка з якої за багатьма параметрами перевершує тару з безлічі інших матеріалів. Проте використовується він у Вінниці сьогодні набагато рідше, ніж низка інших сировинних матеріалів. Чому? Відповіді ви знайдете у нашій статті.

Найпопулярніші види декоративних шпагатів у Вінниці.Декоративні шпагати сьогодні є одним із найбільш затребуваних видів подарункової упаковки в Україні. Більше того, крім упаковки подарунків та сувенірів, з їх допомогою прикрашають товари на продаж, оформляють посилки та бандеролі, створюють предмети одягу та інтер'єру. Але далеко не всі види декоративного шпагату затребувані однаково високо. Тут грає роль і матеріал шпагату, і його реалізації. Саме тому в цій статті ми розглянемо найпопулярніші види декоративного шпагату у Вінниці. А заразом і з'ясуємо, що такого особливого в таких шпагатах для упаковки подарунків і декорування приміщень?

Продаж чотириклапанних коробок та гофроящиків у Вінниці.Картонні коробки стандартного типу називаються чотириклапанними через особливості своєї конструкції. Це дуже популярний вид гофротари, який використовується для упаковки різних товарів і вантажів абсолютно в усіх регіонах України. Але скрізь по-різному. У цій статті ми постараємося з'ясувати, для чого використовуються 4-х клапанні коробки з гофрокартону у Вінниці? І які при цьому моделі чотириклапанних коробок найчастіше використовуються?

Подарункові коробки з картону та мікрогофрокартону у Вінниці.Купівля подарункових коробок завжди відрізняється своєю різноманітністю у підходах. Середньостатистичний споживач вибирає коробку для подарунка за одними критеріями, а виробник будь-яких подарункових товарів – зовсім за іншими. Все це робить ринок подарункової упаковки та тари дуже різноманітним. У цій статті ми розглянемо, які саме коробки для подарунків найчастіше купують у Вінниці, та за якими критеріями відбувається їхній вибір.

Найнадійніші вакуумні пакети для продуктів у Вінниці!Купити пакети для герметичного та вакуумного пакування у Вінниці сьогодні хочуть виробники дуже різних за своїм типом товарів. Але найбільшим попитом така упаковка користується у виробників продуктів харчування та низки харчових товарів. Чому і яка саме? Відповіді на ці запитання ви знайдете у цій статті.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

23.95грн з ПДВ: 23.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

7.13грн з ПДВ: 7.13грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

12.50грн з ПДВ: 12.50грн