Картонні коробки для взуття в Житомирі: асортимент та різноманітність пропозицій

Роздрібний та оптовий продаж різного взуття сьогодні є однією із сфер торгівлі, яку просто неможливо уявити без використання спеціальних коробок для пакування товарів. Більше того, взуттєві коробки в Україні сьогодні є одним із найбільш попитових видів упаковки: їх купують і з печаткою і без друку, бурі та кольорові, самозбірні та склеєні, із вбудованою та окремою кришкою тощо. Різноманітність дійсно затребуваних моделей у цій категорії коробок для упаковки просто величезна. Звичайно, затребуваність тих чи інших взуттєвих коробок залежить від багатьох факторів, у тому числі і від регіону їх реалізації. Тому в даній статті ми розглянемо особливості попиту на картонні коробки для взуття в Житомирі, а заразом і з'ясуємо, які саме моделі такого пакування сьогодні популярніші за інші в даному регіоні. Ну а допоможе нам у цьому, як завжди, асортимент картонних коробок від виробника, представлений в інтернет-магазині «Експрес Упаковка». Тим більше, що на сьогоднішній день тут можна купити найрізноманітніші картонні коробки для взуття за найнижчою оптовою ціною в Житомирі. Отже, почнемо.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку


Особливості попиту та пропозиції на взуттєві коробки у Житомирі сьогодні

Коробка под балетку Для початку давайте разом спробуємо розібратися, що являє собою спеціалізована взуттєва картонна коробка? Адже, за великим рахунком, взуття можна запакувати будь-що. Наприклад, у той самий поліетиленовий пакет із ручками. То чому саме картонні коробки для взуття використовуються в Житомирі набагато частіше, ніж будь-які інші види гофротари та упаковки? У чому тут секрет? Давайте розумітися.

Будь-яка картонна коробка взуття являє собою, за великим рахунком, звичайну картонну коробку. Тільки ось поточних через уподобання споживачів у Житомирі такі коробки застосовуються далеко не всякі. Тому на сьогоднішній день популярна взуттєва коробка – це самозбірна коробка з тришарового гофрокартону або мікрогофрокартону, кришка якої є вбудованою та ще й закриває приблизно половину висоти коробки. Такі коробки можуть бути будь-якого кольору, з печаткою або без, а також можуть мати одне або кілька вентиляційних отворів. Такий формат взуттєвих коробок на сьогоднішній день є у Житомирі, як то кажуть, типовим. Саме в таких картонних коробках зберігається, перевозиться і продається більша частина взуття у місті. Однак це зовсім не означає, що для упаковки взуття не використовуються інші види коробок. Зрозуміло, використовуються, проте за сукупністю характеристик саме такий вид взуттєвих коробок є найпопулярнішим.

А чому, власне, картонні коробки для взуття , а не якась інша упаковка? В основі високого попиту на взуттєві коробки з гофрокартону та мікрогофрокартону лежить ціле поєднання різних факторів. Не можна сказати, що взуттєві коробки застосовуються частіше, ніж, наприклад, пластикові коробки для взуття, тільки тому, що гофротара коштує дешевше за пластикову упаковку. Ні, тут відіграють роль дуже різні чинники, але й ціна питання, звісно, важлива. Однак чи важливіше за інші фактори? Гарне питання, давайте спробуємо з'ясувати. Дивіться, будь-яка картонна коробка для взуття є чудовою товарною упаковкою з кількох причин. Так, наприклад, у взуттєвих коробках з мікрогофрокартону взуття не деформується, захищене від пилу, вологи, пересихання, вигоряння. Причому, незалежно від типу, моделі та розміру взуття. Взуття в картонних коробках може зберігатися дуже довго і перевозитись практично в будь-яких умовах. Це все очевидні плюси, ясна річ. Але, як нам здається, високий попит на картонні коробки для взуття в Житомирі обумовлений не лише цими чинниками.

Високий попит споживачів на ту чи іншу гофротару завжди залежить від того, чи використовуються такі картонні коробки в промисловій упаковці – наприклад, для зберігання та перевезення готової продукції в точки реалізації. Саме виробнича сфера у взуттєвій упаковці є основним двигуном попиту. Це стосується і взуттєвих коробок, і будь-якої іншої упаковки для взуття або її комплектуючих. Справа тут у тому, що виробництво взуття здійснюється сьогодні в межах певних стандартів за величиною виробів. Так, звичайно, взуття може бути різного розміру та типу, але навряд чи це є причиною під кожну модель взуття купувати окремий вид упаковки. Так що в переважній більшості випадків будь-яка взуттєва фабрика на 10 тисяч продукції, що випускається, закуповує 3-5 видів картонних коробок для взуття. А враховуючи великі обсяги випуску взуття щорічно, та спеціалізовані картонні коробки для пакування такої продукції купуються часто. Більше того, на сьогоднішній день у взуттєвій упаковці є стійкі найменування для картонних коробок, які зрозумілі будь-якому виробнику взуття – балетка, жіночий та чоловічий туфель, для дитячого взуття тощо. Тобто, картонні коробки виготовляються вже за певними стандартами розмірів та типів. А це ще один чинник підвищеного попиту на картонні коробки взуття в Житомирі. Чому? Уявіть собі ситуацію, що ви тільки-но почали виготовляти нову модель взуття. Як саме ви підбиратимете для неї упаковку? Відповісти ось прямий відразу не дуже-то і просто - чи не так? А тепер уявіть собі ситуацію, що виробник гофротари надсилає вам прайс, в якому, крім розмірів коробок і якихось не дуже зрозумілих позначень, одразу прописані види взуття, для яких картонна коробка підходить. Плюс стандартизація виробництва гофротари завжди веде до здешевлення готової продукції при високих оборотах. Тож ціни на взуттєві коробки у Житомирі сьогодні дуже дешеві.


Виробництво картонних коробок для взуття у Житомирі.

Самосборная коробка под мужские и женские туфли Отже, стандартизація виробництва та високий попит, як ми вже сказали, призвели до того, що картонні коробки для взуття сьогодні в Житомирі можна купити оптом і в роздріб без особливих проблем та ще й за цілком собі дешевою ціною. Тепер давайте трохи докладніше поговоримо, що має на увазі ця стандартизація виробництва взуттєвих коробок, через яку ми маємо сьогодні настільки низькі ціни на взуттєві коробки.

Картонні коробки для взуття сьогодні у Житомирі виготовляються у різних варіаціях. Однак найчастіше вони є самозбірними коробками, виготовленими з тришарового мікрогофрокартону. Тобто, за технологією виготовлення взуттєві коробки відносяться до категорії виробів складної форми висікання. Для їх виробництва потрібне спеціальне обладнання у вигляді висікальних верстатів та спеціальних прес-форм. Однак це практично не впливає на ціноутворення картонних коробок для взуття, оскільки це лише за назвою вони якісь там складні. Насправді ж виготовлення однієї коробки для взуття займає лічені секунди, для її виробництва не потрібна якась спеціальна навичка робітника або дуже тонке налаштування обладнання. Та й матеріал виготовлення взуттєвих коробок (тришаровий мікрогофрокартон) не коштує сьогодні якихось захмарних грошей. Так, наприклад, ціна за 1 м2 тришарового мікрогофрокартону бурого кольору у Житомирі становить приблизно 8-9 гривень. І з такого листа цілком можна виготовити дві взуттєві коробки середнього розміру. Ну, плюс ще додайте вартість роботи та витрати на виробництво. У будь-якому випадку, на виході виходить так, що в середньому собівартість стандартної взуттєвої коробки бурого кольору із тришарового мікрогофрокартону коливається в межах 4-5 гривень. А тепер пригадаєте, скільки в середньому коштує одна пара взуття у Житомирі? Невже ці 4-5 гривень якось сильно вплинуть на конкурентоспроможність якоїсь товарної позиції? Звичайно ж ні. Крім того, одна і та ж взуттєва коробка може використовуватися для різних моделей взуття. Тож не варто дивуватися тому факту, що взуттєві коробки з мікрогофрокартону сьогодні в Житомирі затребувані і на заводах гофротари їх закуповують відразу сотнями і навіть тисячами.

Використання тришарового мікрогофрокартону для виробництва картонних коробок для взуття в Житомирі дозволяє не тільки знизити собівартість готової продукції, але ще й надає багато можливостей для виробника та споживача такої упаковки. Тришаровий мікрогофрокартон - це ідеальний матеріал для виробництва первинної упаковки для різних товарів. З нього можна виготовляти і транспортну, і споживчу упаковку дуже високої якості. А коли йдеться про те, що і транспортування, і зберігання, і навіть продаж конкретної товарної продукції виробляється в одній і тій же упаковці, як у випадку з взуттєвими коробками, то коробках з мікрогофрокартону практично немає рівних. Якщо ж говорити з технологічної точки зору, будь-які самозбірні коробки для взуття мають у своїй конструкції безліч складних конструкційних елементів, які беруть безпосередню участь у складанні коробок. Тому далеко не кожен вид гофрованого картону підходить для таких цілей через висоту та ширину профілю. А ось тришаровий мікрогофрокартон через свою висоту і ширину гофрованого шару якраз підходить ідеально. Цей гофрокартон складається з трьох шарів: двох зовнішніх (плоських) та одного внутрішнього (гофрованого). Товщина мікрогофрокартону становить приблизно 1,5-1,8 мм. Це в принципі маленькі цифри, а додайте до цього ще й процес висікання взуттєвих коробок. Основна функція взуттєвої упаковки повністю виконується картонними коробками із тришарового мікрогофрокартону. Так, вони здатні відмінно захистити такий товар від пошкоджень під час його транспортування та зберігання. Крім того, такий вид упаковки виконує ще й важливу маркетингову функцію. За допомогою оформлення коробок з мікрогофрокартону можна легко привернути увагу споживача до тієї чи іншої моделі взуття. Тут треба обов'язково відзначити, що друковані можливості у взуттєвих коробок з мікрогофрокартону дуже різноманітні. Тому якщо є бажання замовника, оформити їх можуть практично як завгодно: поінформувати про склад взуття, особливості моделі, нанести яскравий логотип, гарний слоган та будь-яку іншу друковану інформацію. А можливість оформити взуттєві коробки з мікрогофрокартону в будь-якому кольорі або відтінку тільки додає таким взуттєвим коробкам презентабельності.

За своїми ж експлуатаційними характеристиками взуттєві коробки з тришарового мікрогофрокартону значно перевершують картонні коробки для взуття зі звичайного тришарового гофрованого картону або пресованого багатошарового картону. На тлі першого вони виготовляються куди більшою легкістю, жорсткістю та стійкістю до статичних та динамічних вертикальних навантажень. А від другого відрізняються великою вагою і набагато більшою міцністю. При цьому взуттєві коробки з тришарового мікрогофрокартону не менш естетично виглядають, ніж коробки зі звичайного картону. Та й, як ми вже сказали, взуттєві коробки з мікрогофрокартону також можна виготовляти в різних варіаціях форм, конструкцій і розмірів, як і коробки зі звичайного багатошарового або одношарового картону. Мікрогофрокартон виграє порівняння з іншими видами сировини для виробництва взуттєвої упаковки. Так, наприклад, від пластику його відрізняє екологічність та відсутність у складі шкідливих сполук, від металу – велика легкість та дешевизна, а від скла – велика міцність та економічність. Тобто, саме сукупність виробничих та технологічних факторів робить тришаровий мікрогофрокартон найпопулярнішим видом сировини для виготовлення взуттєвих коробок у Житомирі. Принаймні на сьогоднішній день.


Особливості моделей, форм та конструкцій популярних картонних коробок для взуття у Житомирі.

Коробка под ботинки Як ми вже сказали раніше, самозбірні картонні коробки є найпопулярнішим варіантом випуску настільки спеціалізованої упаковки. Тут відіграє роль ціле поєднання факторів, але в результаті ми маємо ситуацію, що саме самозбірні коробки сьогодні займають перше місце за обсягом споживання у взуттєвій упаковці в Житомирі загалом. Причому точно можна й інше: взуттєві самозбірні коробки Житомира активно купуються найчастіше саме середнім або великим оптом. І набагато рідше дрібнооптовими партіями по 50-100 штук або в роздріб поштучно. Це пов'язано з тим, що на сьогоднішній день існує певна уніфікація взуттєвих коробок за типом взуття, що упаковується, про що ми сказали раніше. Плюс до того ж поточні оптові ціни на взуттєві картонні коробки у Житомирі досить дешеві. Так що при великій різноманітності взуттєвої упаковки в цілому, на перевірку виявляється, що основну частку попиту на картонні коробки для взуття складають не більше 5-7 конкретних моделей. Так що далі давайте саме про такі коробки і поговоримо: що саме вони являють собою?

Як ми вже сказали, сьогодні промисловість України випускає величезну кількість різноманітних різновидів та моделей упаковки для взуття. Особливо картонних коробок. Чи всі такі моделі взуттєвих коробок сьогодні можна купити в Житомирі? У принципі – так, якщо за попереднім замовленням. Але коли мова саме про взуттєвий гофротар, то найпопулярнішими моделями картонних коробок тут сьогодні є лише кілька типів. Це самозбірні коробки «з вушками», самозбірні коробки «ластівчин хвіст», а також самозбірні коробки типу «скринька». Тобто, всього три дійсно затребуваних виду взуттєвих коробок. Та ще й не забувайте, що найчастіше виготовляються такі коробки з того самого виду мікрогофрокартону. Так що далі давайте поговоримо про ці види взуттєвих коробок докладніше.

Почнемо, давайте, із самозбірних коробок для взуття, які через свою форму називаються просто «скринькою». Ці самозбірні коробки для взуття дуже популярні в Житомирі для упаковки різних моделей черевиків: чоловічих, жіночих, весняних зимових і так далі. Як, наприклад, коробок під босоніжки вони використовуються куди як рідше. Що ж до упаковки черевиків, то тут використання самозбірних коробок такого типу дуже поширене, оскільки вони застосовуються і для зимових моделей, і для літніх, і навіть для демісезонних. Чому? Все просто – вони дуже зручні та практичні. Взуттєві коробки цього типу являють собою картонні коробки , в яких кришка є продовженням задньої стінки. Це картонні коробки самозбірної конструкції, які для своєї збірки, а також для подальшого пакування товарів усередину коробок зовсім не потребують використання скотчу або клею. Їх складання здійснюється за рахунок язичкових з'єднань, коли певні клапани при складанні фіксуються в чітко означених отворах. Цей тип конструкції відповідає стандарту № 0471 за Міжнародним каталогом гофротари та упаковки з картону FEFCO-ASSCO.

Виробництво взуттєвих коробок типу «скринька» в Житомирі здійснюється методом плоскої та ротаційної висікання на спеціальних штанц-формах. За рахунок цього якраз і гарантується чітка відповідність всіх розмірів у кресленні та виробі. За своїми експлуатаційними характеристиками самозбірні картонні коробки для взуття такої конструкції повністю виправдовують очікування споживачів щодо коробок товарної упаковки. Так, форма коробки, цілісність конструкції та структура мікрогофрокартону зберігаються навіть при високих статичних та динамічних навантаженнях, що часто виникають у процесі перевезення та зберігання. Для перевезення та зберігання взуття це взагалі украй актуальний момент, оскільки сьогодні звичайна справа, коли коробки з товаром ставляться одна на одну чи не по 30 штук. Тож міцність взуттєвих коробок у цьому випадку вкрай важлива. Завдяки таким експлуатаційним можливостям самозбірні коробки типу «скринька» підійдуть як для зберігання та перевезення товарів у стандартних умовах за кімнатної температури, так і для зберігання у сирих та вологих приміщеннях, а також для продажу прямо на вулиці.

Другим дуже популярним видом взуттєвих самозбірних коробок є картонні коробки з «вушками». Цей вид самозбірних коробок найчастіше використовується або як коробки для пакування літнього чи весняного взуття. Наприклад, цей найпопулярніший вид самозбірних коробок для пакування кросівок або жіночих туфель на підборах або танкетці. Основною конструктивною особливістю картонних коробок для пакування взуття такого типу, крім самозбірної конструкції, є наявність вбудованої кришки та спеціальних клапанів-вушок. Клапани розташовані по краях «вбудованої» кришки, а по краях основи – спеціальні пази для них. За рахунок щільної фіксації таких клапанів у пазах закривається картонна коробочка такої конструкції дуже щільно та надійно. Така форма самозбірної коробки відноситься до стандарту №0427 за Міжнародним каталогом гофротари та картонної упаковки FEFCO-ASSCO. Вочевидь, даної моделі притаманні всі основні особливості самозбірних коробок: вона збирається з однієї деталі без використання скоб, скотчу чи інших липких стрічок; має спеціальні клапани та пази для чіткої фіксації кришки у зібраному стані. Пакувальні коробки з мікрогофрокартону такої конструкції найчастіше використовують для індивідуального пакування взуття, а для групового – вкрай рідко. Хоча, в принципі, це можливо. Проте сама специфіка продажу взуття не передбачає групову упаковку готової продукції - тут дещо інакше: для кожної пари взуття своя окрема коробка. Також самозбірна картонна тара такого типу неймовірно часто застосовується саме для індивідуального пакування взуття різних моделей.

І останнім варіантом конструкції популярних самозбірних коробок для упаковки взуття Житомира є самозбірні картонні коробки конструкції «ластівчин хвіст». Коробки для пакування даного типу є складними ящиками спрощеної конструкції, з бічним швом, при скріпленні якого за допомогою клею, скоб або липкої стрічки утворюється бічний клапан. Склейка бокового клапана відбувається на підприємстві-виробнику, а замовникам такі взуттєві коробки надходять вже у збірному вигляді, які потрібно лише зібрати перед безпосередньою упаковкою всередину вмісту. Тобто ви їх збираєте з однієї деталі без використання клею, скоб, скотчу або інших липких стрічок. При цьому конструкція коробки передбачає чіткий розкрій: у коробочці є спеціальні клапани та пази для чіткої фіксації кришки у зібраному стані. Тому після складання коробки та упаковки товару проклеювання клапанів або інших частин картонних коробок даної моделі не потрібно.

І насамкінець хочемо вам ще раз нагадати, що в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви можете купити картонні коробки для упаковки взуття в Житомирі дуже вигідно, швидко та зручно. Більше 500 різних видів упаковки та гофротари завжди в наявності на нашому складі. Крім того, у нас ви завжди можете замовити виробництво будь-яких взуттєвих картонних коробок у Житомирі. Величезний вибір, покупка коробок будь-якої моделі онлайн в один клік, оформлення замовлення за 5 хвилин, професійні менеджери-консультанти, можливість покупки упаковки зі складу, низька ціна на взуттєві коробки в Житомирі – всі ці та інші переваги чекають на вас при замовленні взуттєвих коробок від виробника в інтернет-магазині «Експрес Упаковка». Працювати з компанією «Експрес Упаковка» вигідно та зручно. Ми раді бачити вас 24/7.

Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн