Упаковка

Корисні поради, факти, статті щодо вибору та використання упаковки.


Картон: основні властивості. Грамаж картону та товщина картону. Як виміряти товщину картону? (частина 1)У цій статті редакція інтернет-магазину «Експрес Упаковка» пропонує вам познайомитися з основними видами та типами картону, що зустрічається на ринку України.

Нова пошта відміняє плату за додаткові послуги!Наприкінці березня лідер вітчизняних поштових перевезень відмінив додаткову плату за ручну обробку частини відправлень.

Виробництво листового тришарового гофрованого картону: технологія, секрети та переваги використання (частина 1)Трехслойный гофрированный картон в листах любых размеров недорого Харьков Киев Украина Хочете дізнатися, як роблять матеріал для виробництва картонних коробок? У цій статті ми детально розглянемо способи виробництва тришарового гофрокартону - найпопулярнішого матеріалу для виготовлення тари та упаковки з гофрокартону.

Гофрокартон для виробництва картонних коробок: історія популярності, сучасний стан та переваги використання (частина 3)Изготовление картонных коробок любых размеров недорого Харьков Киев Украина Коробки з гофрованого картону використовують повсюдно. Без них неможливо уявити виробництво, вантажоперевезення та інші транспортні операції, оптово-роздрібну торгівлю. У чому причина такого повсюдного використання? Чим же вони такі гарні? - читайте у цій статті.

Картон: основні властивості. Грамаж картону та товщина картону. Як виміряти товщину картону? (Частина 3)Картон, картон гофрированный, гофрокартон Правильно обчислити товщину картону або паперу потрібно в багатьох ситуаціях, чи то в домашній обстановці, чи на виробництві. А оскільки картон і папір – це досить тонкі та тендітні матеріали, то й вимірювати їх товщину слід вкрай акуратно та дбайливо. Ну, а про важливість виміряє товщину картону в точності до сотих міліметра і говорити не доводиться. У цій статті ми розглядатимете метод вимірювання товщини до артону за допомогою мікрометра.

Картон: основні властивості. Грамаж картону та товщина картону. Як виміряти товщину картону? (частина 2)Картон, картон гофрированный, гофрокартон Правильно обчислити товщину картону або паперу потрібно в багатьох ситуаціях, чи то в домашній обстановці, чи на виробництві. А оскільки картон і папір – це досить тонкі та тендітні матеріали, то й вимірювати їх товщину слід вкрай акуратно та дбайливо. Ну, а про важливість виміряє товщину картону в точності до сотих міліметра і говорити не доводиться. Щоб правильно і чітко виміряти товщину картону, найкраще використовувати спеціальні точні вимірювальні прилади або пристрої. Про це і не лише читайте у цій статті.

Додаткові елементи упаковки: комплектуючі для картонних коробок, гофролотків та гофроящиків (частина 2)Изготовление комплектующих для картонных коробок любых размеров недорого Харьков Киев Украина Основним завданням додаткових елементів картонної упаковки є забезпечення збереження вантажу та споживчої тари під час транспортування та зберігання. Для цих цілей використовуються різні деталі та елементи. Про те, у яких випадках застосовується той чи інший вид деталей, читайте у цій статті.

Виробництво листового тришарового гофрованого картону: технологія, секрети та переваги використання (частина 2)Трехслойный гофрированный картон в листах любых размеров недорого Харьков Киев Украина Опис та розбір сучасних технологій виробництва листового тришарового гофрокартону. Нові види обладнання, модернізація етапів виробництва, автоматизація технологічного процесу та багато іншого читайте в цій статті.

Картонні коробки Нової пошти: докладний огляд упаковки, яка використовується для поштового пересилання (частина 1)Картонные коробки Новой почты любых размеров недорого Харьков Киев Украина Надсилання посилок "Новою поштою" неможливе без упаковки. Її нам рекомендують обов'язково. Але як вибрати відповідну упаковку для тієї чи іншої посилки? На прикладі картонних коробок ми розглянемо цю проблему у рамках цієї статті.

Норми та стандарти виробництва листового гофрованого картону як сировини для висікання картонних коробок (частина 2)Изготовление листового и рулонного гофрокартона любых размеров недорого Харьков Киев Украина Хочете купити якісний гофраліст для висікання картонних коробок, але не знаєте як? У цій статті ми розповімо вам про всі тонкощі правильного вибору гофрованого картону в листах.

Показано з 1 по 10 з 231 (всього 24 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн