Сульфатний процес у виробництві крафт-паперу, або крафт-процес (частина 1)

Крафт-бумага, упаковочная бумага крафт, крафт бумага, прочная бумага для упаковки, крафт-бумага для упаковки Крафт-папір – це досить новий для українського ринку вид пакувального матеріалу. Тим не менш, завдяки своїй дешевизні та відмінним характеристикам міцності і властивостям, пакувальний крафт-папір активно використовують у різних сферах життєдіяльності. Однак за всієї своєї популярності крафт-папір – це багато в чому незнайомий вид упаковки для середнього жителя того ж Харкова чи Києва. Мало хто знає всі потенційні можливості використання паперу крафт, який можна купити оптом чи в роздріб за низькою ціною у Харкові, Києві та інших містах України. Більше того, більшість людей в Україні просто не знають різниці між крафт-папером, про який ми говоримо сьогодні, та пакувальним папером, серія статей про який буде опублікована на сторінках блогу інтернет-магазину «Експрес Упаковка» наступного тижня.

У першій статті про виробництво крафт-паперу , яку можна купити оптом недорого або в роздріб у Харкові, Києві, Одесі та Дніпропетровську, ми з'ясували, що сульфатна целюлоза є основним компонентом крафт-паперу. Отримують сульфатну целюлозу на промисловому рівні у процесі лужної делігніфікації деревини. Лігнін ж у свою чергу - це речовина, а точніше складне полімерне з'єднання, що присутнє в дерев'яних стінках рослинних клітин

З процесом делігніфікації загалом та лінгіном зокрема ви можете познайомитися у відповідних статтях нашого блогу, опублікованих раніше, а сьогодні ми займемося розглядом безпосередньо крафт-процесу, або сульфатного варіння, - промислової технології, завдяки якій виготовляють крафт-папір, який можна купити оптом або в роздріб у Харкові, у Києві, а також у багатьох інших містах України. Отже, почнемо.


Крафт-процес: загальна характеристика

Метод сульфатного варіння, або крафт-процес – це один із провідних промислових методів лужної обробки деревини в процесі одержання целюлози. Під час даного процесу відбувається видалення із сировинного матеріалу лігніну, властивості якого заважають отриманню гнучкого та міцного паперового матеріалу. Основною стадією крафт-процесу є обробка деревної тріски - сировинного матеріалу водним розчином, що містить частку гідроксиду і сульфату натрію. Завдяки неодмінному використанню сульфату натрію кінцевий продукт технологічної операції - целюлоза називається також сульфатною целюлозою. І вже з сульфатної целюлози отримують крафт-папір , який можна купити оптом і в роздріб недорого в Житомирі, Рівному та інших містах України.

На сьогоднішній день сульфатний метод обробки деревини вважається найпоширенішим і найпопулярнішим способом промислового виробництва целюлози. Крім дешевизни сировинного матеріалу, дана технологія отримання целюлози, яка згодом перетвориться на крафт-папір , навіть сьогодні доступною для покупки дешево за оптовою ціною або в роздріб у Харкові, Києві, Одесі та Дніпропетровську, а також у багатьох інших містах України та замовити через інтернет, відрізняється великою варіативністю та універсальністю. Основною перевагою виробництва сульфатної целюлози методом крафт-процесу є можливість використання практично всіх порід деревини, які можна купити на ринку України оптом чи в роздріб. Тобто, висновок напрошується сам собою: дана технологія обробки деревини дуже економічна, а її застосування – вигідно як за фінансами, так і за часом, що витрачається на виготовленні целюлози для крафт-паперу.

Сульфатний процес обробки деревини крім економічних вигод для підприємства, що активно застосовується, несе також і інші переваги. Так, на відміну від іншого способу виробництва целюлози – натронного, в якому використовується виключно гідроксид натрію, метод сульфатного варіння дозволяє зрештою отримати целюлозу високої механічної міцності – саме те, що потрібно для крафт-паперу , який ви можете купити оптом або в роздріб у Харкові, Києві та інших містах України.

Також слід окремо відзначити, що в результаті крафт-процесу, або сульфатного варіння, крім безпосередньо целюлози, утворюється безліч відходів та побічних продуктів, з яких згодом, провівши обробку, отримують такі корисні в нашому житті предмети та товари, як кормові дріжджі, сульфатний лігнін (про які ми писали раніше), сульфатне мило, фітостерин, талове масло, каніфоль, метанол і скипидар.

Тобто, як ви могли помітити, варіння сульфату - це дуже цінна промислова технологія не тільки для целюлозно-паперової промисловості, але і для інших галузей.

На цьому ми завершимо першу частину розповіді про сульфатний метод обробки деревини. У наступній частині, яка буде опублікована найближчим часом на сторінках блогу інтернет-магазину «Експрес Упаковка», ми приступимо до більш детального розбору даної промислової технології та оцінимо її переваги та недоліки як основний спосіб отримання крафт-паперу , який можна купити дешево оптом та в роздріб у Харкові, Києві та багатьох інших містах України.

продовження див тут


Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн