Стрейч плівка. З чого роблять і як? (частина 2)

Стрейч пленка по низким ценам в Киеве, Харькове

початок див тут

У першій частині ми зупинилися на стрейч плівці з лінійного поліетилену низької щільності (LLDPE). З цього типу і продовжимо. Отже, лінійний поліетилен низької щільності поділяється на три типи, один з яких є найцікавішим для нас. Про решту розповімо дуже коротко:


LLDPE ливарний

Характеризується більш високими показниками подовження до моменту розриву та вищою міцністю при розтягуванні. Має досить високу температуру плавлення - 118 ° C, що дозволяє використовувати при виробництві предметів для розфасовки гарячих продуктів. Також відрізняється високою еластичністю завдяки особливій внутрішній структурі, що дозволяє уникнути значних внутрішніх ушкоджень при розтягуванні.


LLDPE ротаційний

Це полімер, що отримується відносно новим методом переробки полімерів, що бурхливо розвивається протягом останніх десяти років, і називається "ротаційне формування". Форма, одержувана таким способом, є, по суті, конструкцією зі сталі або алюмінію у формі раковини. Складається зазвичай із двох частин, іноді - з трьох. Форму закривають і поміщають в камеру нагріву, в якій вона нагрівається і обертається. При обертанні полімер підплавляється та налипає на стінки форми. Потім відбувається охолодження потоком холодного повітря або розпорошеною водою.

Таким чином, виробляється великий спектр продукції: баки для води, невеликі ємності для різних легкозаймистих рідин, палива, різного роду хімікатів. Крім того, способом ротаційного формування виготовляють пластикові піддони, габаритні конструкції, що використовуються при квартирних та офісних переїздах , дорожні блоки тощо.


LLDPE плівковий

Цей найбільш цікавий для нас тип лінійного поліетилену використовується при виробництві величезної кількості різновидів плівки. Причому, як у чистому вигляді, так і в різних сумішах із поліетиленом низької та високої щільності. Має особливу популярність у виробників плівки за можливість зменшити товщину плівки на 20-40% порівняно зі звичайним поліетиленом, що дуже сильно економить сировину. Така унікальна та економічно вигідна особливість при виготовленні та продажу стрейч-плівки кольорової та прозорої в Харкові, в Україні та за кордоном робить LLDPE особливо економічним та вигідним матеріалом.

Однак свої мінуси у використанні цієї технології також є. Стрейч-плівки з LLDPE, що розтягуються, мають меншу липкість у порівнянні з PVC і EVA аналогами. Виробники України борються із цим шляхом використання спеціальних добавок, що збільшують липкість. Другий варіант - створення на поверхні стретч-плівки невидимих звичайному оку шорсткості, що досягається механічним шляхом.

З LLDPE (лінійний плівковий поліетилен) виготовляються різноманітні варіації плівки прозорої та кольорової: сільськогосподарська плівка, парникова плівка, плівка підвищеної міцності загального призначення, стрейч-плівка прозора, стрейч-плівка червоного , жовтого , синього та чорного кольору. стрейч, харчова плівка, обгорткова стрейч-плівка, плівка для ламінування, ливарна стретч-плівка (основний шар у підгузках для дітей та дорослих), плівка для поліетиленових пакетів.


Ось, власне, і все. Матеріалів для виготовлення стрейч-плівки прозорого або кольорового стретчу, як ми з'ясували, досить багато. Проте все упирається у можливість застосування тієї чи іншої технології в умовах конкретного виробництва стрейчу у Харкові, Україні чи Європі. Не всі виробники стрейч-плівки, які постачають її для продажу в Харкові та в Україні, можуть виробляти стрейч усіма перерахованими способами. Найчастіше вибирається якийсь один, найбільш економічно вигідний спосіб, виходячи з обладнання, складності виробництва і собівартості компонентів.

Інтернет-магазин "Експрес Упаковка" пропонує своїм клієнтам стрейч-плівку оптом та в роздріб за найвигіднішою ціною в Харкові та Україні від виробника, як українського, так і європейського. Якщо ви хочете купити стрейч-плівку прозору або кольорову недорого готівковим або безготівковим розрахунком, але віддаєте перевагу певному типу стрейчу, то зателефонуйте одному з наших менеджерів, і ми повністю задовольнимо всі ваші побажання.

"Експрес Упаковка" - довіряйте ваші покупки професіоналам" ©


Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн