Стрейч-плівка технічна: як її використовувати? (частина 2)

Стрейч пленка по низким ценам в Киеве, Харькове
У першій частині статті про технічному стрейчі ми з вами з'ясували, що технічна стретч-плівка - це пакувальний матеріал, що має можливість розтягуватися до 300% від початкового розміру і повертатися з часом до первісного стану та розміру.

Далі слід зазначити, що технічний стрейч прозорий або кольоровий дуже стійкий до розривів, проколів, продавлювань та інших механічних пошкоджень. "За рахунок чого досягається такий ефект?" - Запитайте ви. А все завдяки унікальній структурі стрейч-плівки прозорої 17 мкн і кольорового стрейчу щільністю 20 мкн . Високі показники, що стягують, і здатність зовнішньої і внутрішньої сторони стрейчу прилипати один до одного дозволяють вантажу надійно зафіксуватися (невидимий для ока людини процес так званої "усадки") і утримуватися в одному положенні.

Як ми вже побіжно згадували вище, стрейч-плівка прозора і кольоровий стретч можуть мати різну товщину (щільність). Цей показник хоч і нічого не скаже звичайній людині, але фахівці надають величезного значення відмінності в 3 і більше мікронів. Тому для кожного типу товщини рекомендуються конкретні види вантажів


Тип вантажу

Товщина стрейч-плівки

Кріплення звичайних вантажів 17 мікрон
Кріплення великогабаритних вантажів та вантажів із гострими краями 20 мікрон
Кріплення надважких вантажів (кам'яні блоки, бордюрна, тротуарна плитка та ін.) 23 мікрони

І останнє, що важливо знати про стрейч-плівку технічною прозорою чи кольоровою – це особливості умов зберігання. Так, ідеальна температура зберігання стретча технічного коливається в межах від +5 до +25 °C. Відносна вологість у приміщенні при цьому має бути не менше 80%, інакше кольоровий стрейч або прозора стретч-плівка просто зсихаються і втрачатимуть свої еластичні властивості. Також важливо дотримуватися достатньої дистанції від нагрівальних приладів або батарей - вистачить приблизно 1 метр. Окремо варто зазначити, заборона на зберігання стрейч-плівки прозорою або кольоровою щільністю 17, 20 і 23 кл. поруч розчинниками, різного роду кислотами і лугами. Загалом, тримайте куплену оптом чи вроздріб у Харкові чи Києві стрейч-плівку прозору чи кольорову подалі від будь-яких активних хімікатів.

Ось, власне, і все, що слід знати про технічну стрейч-плівку. Якщо ви хочете придбати прозорий або кольоровий стрейч через інтернет, то просто зайдіть у відповідний розділ інтернет-магазину "Експрес Упаковка" і виберіть технічну стрейч-плівку, що вам сподобалася. Широкий вибір стрейчу кольорового та прозорого оптом і в роздріб і виключно чесна намотування, безсумнівно, порадують вас.


Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн