Скотч з логотипом оптом

Скотч з логотипом

На сьогоднішній день скотч-плівка з логотипом оптом у Харкові – досить поширений варіант купівлі упаковки для великих та дрібних фірм та організацій. Переваги вибору саме такого виду пакувальної плівки є очевидними. Крім зручності у застосуванні, характерної практично для всіх видів скотч-плівки, представленої на ринку України, скотч-плівка з малюнком або скотч з печаткою є чудовим і, головне, дешевим маркетинговим ходом.

Скотч-плівка з малюнком недорого

Недорога ціна на скотч-плівку з печаткою та широкі можливості у виборі дизайну та кольорової гами логотипу – відмінні якості скотч-плівки з печаткою. За великим рахунком, намалювати логотип на скотч-плівці можна будь-який і дуже недорого. Скотч-пленка с рисунком недорого Достатньо мати макет чи малюнок – і ваша недорога скотч-плівка з логотипом готова. Бувають випадки, коли потрібні додатково послуги дизайнера зі складання логотипу для скотч-плівки. Але на сьогоднішній день у Харкові та у Києві дана ситуація не є проблемою. Багато дизайнерських фірм надають такі послуги. Крім того, деякі інтернет-магазини або оптові постачальники, що продають скотч-плівку з логотипом від виробника , також мають у своєму штаті дизайнера, який з легкістю зможе розробити логотип для скотчу з урахуванням усіх ваших побажань.

Скотч плівка з печаткою. мінімальна ціна

Мінімальна ціна на скотч із логотипом виробництва України у Харкові чи Києві може бути дуже низькою. Наприклад, оптові ціни на скотч з печаткою різного намотування в порівнянні з привезеними видами скотчу з Китаю коштують у 2-3 рази дешевше. А якість такої скотч-плівки в той же час нічим не поступається закордонним аналогам.

Купити скотч-плівку з печаткою оптом чи в роздріб?

Купити скотч-плівку від виробника в Україні оптом, звичайно, дешевше, ніж купувати в роздріб. Однак слід також відзначити ще й те, що скотч-плівка з печаткою на замовлення не завжди коштуватиме недорого. У разі слід враховувати кілька чинників, які впливають ціну скотчу з малюнком чи логотипом. По-перше, це ціна закупівлі самого полотна - тобто скотч-плівки, а по-друге, вартість конкретного виду фарби та складність виконання. Під складністю виконання мається на увазі тип малюнка та кількість деталей, які мають бути витіснені на полотні скотч-плівки .

Залишіть свій коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

23.95грн з ПДВ: 23.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

7.13грн з ПДВ: 7.13грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

12.50грн з ПДВ: 12.50грн