Заявка на індивідуальне виготовлення картонних ящиків

Індивідуальне виготовлення коробок з картону на замовлення

Розмір коробки (внутрішній), мм

мм.
мм.
мм.
  • 0201
  • 0215
  • 0427
  • 0471
Завантажте макет
Якщо Ви бажаєте надіслати нам макет або будь-які інші файли, напишіть, будь ласка, лист на електронну адресу mail@pack.ua

Виготовлення картонних коробок на замовлення: прорахунок вартості виробництва картонних коробок у режимі онлайн

Компанія "Експрес Упаковка" пропонує вам купити коробки з картону оптом від 100 штук. Замовлення виробництва картонних коробок здійснюється протягом кількох хвилин. Оформлення та підтвердження заявки на виробництво картонних коробок здійснюється протягом доби з моменту оформлення замовлення в даному розділі сайту інтернет-магазину "Експрес Упаковка". Крім того, для того, щоб замовити коробки, ви завжди можете скористатися номерами телефонів менеджерів нашої компанії. Всі актуальні контактні дані для замовлення картонних коробок та прорахунку вартості коробок з картону ви можете знайти у верхній частині будь-якої сторінки офіційного сайту нашої компанії - pack.ua.
Детальну інформацію про типи, види та розміри картонних коробок, виготовлення яких ви можете замовити у компанії "Експрес Упаковка", ми розповімо вам далі.
Але для початку давай прояснимо, що "купити оптом картонні коробки" і "купити картонні коробки на замовлення" - суть те саме. Більшість моделей картонних коробок представлених у нашому інтернет-магазині є в наявності на складі, але в обмеженому тиражі. Як правило, це 200-300 штук для роздрібного продажу або для продажу дрібним гуртом. Тому замовлення картонних коробок (незалежно від типу конструкції) від 300 штук та більше виготовляються на наших виробничих підприємствах протягом кількох днів з моменту оформлення замовлення чи заявки. Тобто доведеться почекати пару днів. Однак це очікування завжди компенсується для клієнтів нижчою ціною на картонні коробки. Так, наприклад, при замовленні картонних коробок від 300-500 штук і більше ви завжди отримуєте знижку на картонні коробки, яка росте в залежності від обсягу замовлення. Крім того, при покупці картонних коробок оптом ви отримуєте безкоштовну доставку по Україні. Отже, купувати картонні коробки оптом більш ніж вигідно.

Картонні коробки від компанії "Експрес Упаковка": що саме ви можете замовити

Компанія "Експрес Упаковка" є виробником повного циклу гофротари та гофроупаковки. Що це означає? Купуючи картонні коробки на замовлення в нашому інтернет-магазині, ви автоматично купуєте картонну упаковку за максимально вигідною ціною. Як кажуть, без комісії та переплат. Наше підприємство виготовляє картонні коробки з гофрокартону та мікрогофрокартону власного виробництва. Так-так, саме так, спочатку під ваше замовлення ми виготовляємо листовий гофрований картон високої якості, з якого надалі виготовляємо картонні коробки згідно з технічними (і навіть технологічними) вимогами вашого замовлення.
Заповнивши форму на даній сторінці сайту, ви можете отримати те, що вам потрібно. Виробничі потужності нашої компанії дозволяють виготовляти картонні коробки будь-якої конструкції з будь-якого гофрованого картону і наносити на них одноколірний та багатобарвний малюнок будь-якої складності. За великим рахунком, ми можемо виготовити будь-яку картонну коробку на замовлення. При цьому, абсолютно неважливо, чи є у вас готове креслення такої картонної коробки, або ж ви просто покажете нам фото коробки, що сподобалася, з інтернету. Вибирайте будь-який зручний вам спосіб - і можете не сумніватися, ми виготовимо саме ту коробку, яку ви захочете, причому в найкоротші терміни.
У розділі "Індивідуальне виготовлення коробок з картону на замовлення" інтернет-магазину "Експрес Упаковка" ви знайдете зручну форму для оформлення замовлення на виробництво картонних коробок. Ця форма містить поля з основними параметрами для виробництва картонних коробок. Заповнивши їх, ви автоматично дасте нам максимально повну інформацію про потрібний продукт. Крім того, у полі "Примітка" ви можете вказати будь-яку уточнюючу інформацію, яку вважаєте важливою та потрібною.
Ну а тепер давайте детальніше пройдемося по всіх полях для заповнення, щоб вам було простіше зорієнтуватися.

Розміри картонних коробок: як правильно розрахувати довжину, ширину та висоту коробки

Найбільш важливим параметром, з яким вам потрібно буде визначитися, для того, щоб вигідно купити картонні коробки на замовлення, є розміри коробки. Це три величини, які вам потрібно продумати і розрахувати з максимальною точністю і, звичайно ж, з урахуванням типу продукції, яка упаковуватиметься в коробку. Існує безліч нюансів і тонкощів правильного підбору розмірів картонних коробок, що враховують всі особливості та умовності, пов`язані з конкретним типом, вагою та обсягом вантажу. Докладно про це ви можете почитати у блозі компанії "Експрес Упаковка". Ну а якщо, як кажуть, двома словами, то ми рекомендуємо вам скористатися допомогою фахівців нашої компанії і визначити найбільш відповідні розміри картонних коробок для вас за їх рекомендаціями. Крім того, дуже корисним буде враховувати співвідношення об`єму коробки і ваги для упаковки, що рекомендується, в таку коробку. Докладно про це ви також можете почитати у блозі нашого інтернет-магазину .
Основним моментом, на який потрібно обов`язково звернути увагу при розрахунку розмірів тієї чи іншої коробки, є відмінність внутрішніх і зовнішніх розмірів коробки. Ці розміри завжди різняться, причому незалежно від типу коробки. Тобто, якщо ви хочете замовити чотириклапанні коробки, вам потрібно розрізняти внутрішні та зовнішні розміри, і якщо ви хочете купити оптом самозбірні картонні коробки, то вам також потрібно розрізняти внутрішні та зовнішні розміри самозбірних коробок незалежно від їхньої конструкції.
В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" практично для всіх коробок ми використовуємо лише внутрішні розміри. Це робиться згідно з ГОСТом та усталеною практикою оптового продажу картонної упаковки. Проте деякі товари від компанії "Експрес Упаковка" продаються оптом та в роздріб за зовнішніми розмірами. Як правило, це спеціалізована гофротара, яка орієнтована на конкретну сферу використання. Яскравим прикладом є недорогі картонні коробки "Нової пошти". У "шапці" картки товару будь-якої з цих коробок (і самозбірних, і чотириклапанних) вказані зовнішні розміри, а опис товару, у свою чергу, ви знайдете точні показники внутрішніх розмірів відповідних коробок. Ці відмінності особливо варто враховувати. Чому це важливо? Ну, дивіться, як ви знаєте будь-який гофрований картон має певний профіль, тобто висоту хвилі. А простіше кажучи, розмір торцевої частини будь-якого листового гофрокартону, з якого виготовляються всі пакувальні картонні коробки. Так ось цей профіль розділяється на кілька видів, про які ми вам розповімо трохи пізніше. Види, або типи профілю відрізняються висотою хвилястого шару, що дуже сильно впливає на міцність коробки і на відмінність її внутрішніх і зовнішніх розмірів. Щоб не сильно заглиблюватися в такі тонкощі, ми радимо враховувати один головний момент: у картонних коробках зовнішні та внутрішні розміри можуть значно або незначно відрізнятись один від одного саме через тип профілю. Так, наприклад, картонні коробки, купити які ви можете на замовлення оптом, із тришарового гофрокартону з профілем "Е" матимуть практично однакові внутрішні та зовнішні розміри, оскільки і сам профіль характеризується малою висотою. А ось у випадку, якщо ви хочете замовити оптом чотириклапанні картонні коробки з тришарового гофрованого картону з профілем, скажімо, "В", то в них зовнішні та внутрішні розміри істотно відрізнятимуться.
Крім того, потрібно окремо відзначити, як правильно підбирати розмір картонної коробки конструкції "кришка-дно". У таких коробках верхня та нижня частина виготовляються та збираються окремо один від одного. І для того, щоб кришка вільно одягалася на дно, її розміри повинні бути трохи більшими. Наскільки більше? Знову ж таки, все залежить від типу хвилі, профілю гофрованого картону, з якого висікалися дані картонні коробки. Принцип, яким такі розміри варто підбирати, схожий з попереднім типом коробок. Однак часто всі ці умовності вже враховані виробником. Наприклад, у каталозі інтернет-магазину "Експрес Упаковка" ви можете вибрати та купити оптом картонні коробки з окремою кришкою з будь-якого типу тришарового гофрованого картону з будь-якою висотою профілю. При цьому, вам досить просто вказати необхідні внутрішні розміри дна (нижньої або внутрішньої частини коробки) - і наші фахівці відразу запропонують вам кілька варіантів характеристик картонних коробок оптом конструкції кришка-дно, що ідеально підходять під ваші вимоги.

Вибір картонних коробок за каталогом FEFCO

Після того як ви визначитеся з розмірами картонних коробок, які замовлятимете, вам потрібно вибрати відповідний тип конструкції цих самих коробочок. На вибір вам буде дано чотири види конструкцій за міжнародним стандартом гофрованої тари та упаковки FEFCO. Що таке це "фефко" і які відмінності бувають між його категоріями та коробками в них, ви можете почитати в окремому матеріалі на нашому сайті, присвяченому докладному розбору всіх типів конструкцій картонних коробок за міжнародними стандартами та каталогами. Тут же ми вибрали для вас чотири найбільш актуальні види конструкцій, які не просто дозволяють отримати відмінну картонну коробку, яка легко збирається і чудово справляється зі своїми прямими обов`язками, але й коштує максимально дешево, оскільки на її виробництво витрачається мінімум сировини. Далі давайте розберемо кожним вигляд більш детально.

Стандартні чотириклапанні коробки FEFCO 0201 та 0200

Даний вид картонної тари є звичним для всіх гофроящиком з чотирма клапанами, які при складанні коробки прилягають один до одного встик (2 знизу і 2 у верхній частині коробки). Такий коробок вимагає проклеювання скотчем або закривання за допомогою вигину клапанів і просовування частини одного з них під іншою (так звані "конверт"). В принципі, замовити чотириклапанні картонні коробки оптом конструкції 0201 можна практично під усе. Це сама що не є товарна тара, яка використовується як споживча упаковка, і як транспортна упаковка. За великим рахунком, це найбільш універсальний та невибагливий до умов використання вид картонних коробок, купити які ви можете на замовлення в офіційному інтернет-магазині компанії "Експрес Упаковка".
Крім того, на замовлення ми можемо виготовити для вас гофроящики конструкції 0200 за міжнародним каталогом тари та упаковки FEFCO. За типом конструкції вони являють собою ті самі стандартні чотириклапанні картонні коробки, але без верхніх клапанів. Щось подібне до чотириклапанного лотка, якщо так можна висловитися. За типом зборки вони ідентичні стандартним гофроящикам, а тому вимагають обов`язкового проклеювання скотчем або будь-яким іншим додатковим пакувальним засобом.
Інші три види найбільш популярних конструкцій пакувальних картонних коробок, замовити які ви можете практично по собівартості в нашому інтернет-магазині, це недорогі якісні самозбірні коробки з тришарового мікрогофрокартону та гофрокартону. Різниця між звичайним гофрованим картоном і мікрогофрокартоном однакової марки в даному випадку полягає так само у висоті профілю. І, як наслідок, у трохи різних технічних характеристиках коробок. Так, наприклад, купивши недорогі коробки з мікрогофрокартону, ви отримаєте більш витончену та легку гофротару порівняно зі аналогами зі звичайного гофрованого картону. А в іншому, це все той же тришаровий гофрокартон з таким же точно розташування слів (два плоскі і один гофрований шар між плоскими).
Основною особливістю всіх самозбірних картонних коробок, замовити виробництво яких ви можете у компанії "Експрес Упаковка", є їх, якщо так можна сказати, "самодостатність". Тобто ці коробки збираються вручну без застосування будь-яких додаткових матеріалів. Причому їх складання є дуже простим процесом, який не вимагає жодних навичок. З ними справді все дуже просто і зрозуміло. Далі давайте докладно по кожному виду картонних коробок, купити які ви можете оптом на замовлення в інтернет-магазині нашої компанії.

Самозбірні картонні коробки FEFC0 0215

Самозбірні картонні коробки цього типу також часто називають "паровоз" (у розгортці вони дуже нагадують цей вид залізничного транспорту). В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" ви можете замовити самозбірні картонні коробки типу "паровоз" з тришарового мікрогофрокартону марок Т-21 (Е-хвиля), Т-22 (Е-хвиля), Т-23 (Е-хвиля), а також з мікрогофрокартону Т-24 (Е-хвиля). Виробництво картонних коробок "паровоз" з мікрогофрокартону з іншим типом хвилі або зі звичайного тришарового гофрованого картону можливе, проте тільки за вашим індивідуальним замовленням із цілком ймовірним додатковим замовленням штанц-форми.
Або ж ви можете вибрати відповідну за розмірами картонну коробку конструкції 0215 FEFCO з представлених у каталозі нашого інтернет-магазину. У будь-якому випадку колір коробки залишається повністю на вашу думку. Виробничі потужності нашої компанії дозволяють виготовляти самозбірні картонні коробки FEFCO 0215 практично будь-якого кольору, та ще й з одноколірним або багатобарвним друком, так що вибір повністю за вами.

Самозбірні картонні коробки FEFC0 0427

Самсоборні картонні коробки цієї моделі застосовуються і як споживча, і транспортна гофротара. Це найпопулярніша з усіх конструкцій самозбірних коробів, що не потребують склейки, на сьогоднішній день. Вона дуже проста в збиранні і практично нічого не важить. За рахунок своєї конструкції володіє високими характеристиками міцності, тому дуже часто використовується для упаковки крихких виробів зі скла, фарфору, кераміки і т.п. або різного роду високоточних приладів (годинник, компаси, різні лічильники тощо). Це оптимальний варіант для упаковки як невеликих партій, так великого тиражу готової продукції. Картонні коробки такої конструкції часто використовуються для перевезення та зберігання різноманітних мобільних телефонів, планшетів тощо пристроїв, комп`ютерів та ноутбуків, комп`ютерних комплектуючих та запчастин, різної побутової та офісної техніки.
Як і у випадку з самозбірними коробками конструкції FEFCO 0215, в інтернет-магазині "Експрес Упаковка" ви можете замовити картонні коробки FEFCO 0427 з тришарового мікрогофрокартону марок Т-21 (Е-хвиля), Т-22 (Е- хвиля), Т-23 (Е-хвиля), а також з мікрогофрокартону Т-24 (Е-хвиля).
Замовити виробництво самозбірних картонних коробок 0427 можна у кількості від 500 штук та більше. Крім того, ви можете вибрати вже готові розміри із запропонованих варіантів у каталозі інтернет-магазину на сайті нашої компанії. Виготовлення самозбірної гофротари такого типу зазвичай займає від 3 до 7 днів з моменту здійснення замовлення. Швидкість виконання замовлення залежить від швидкості надходження оплати за замовлення, а також завантаженості наших виробничих підприємств. Однак терміни виконання замовлення ніколи не перевищують 7-10 днів з моменту оплати замовлення, навіть при найінтенсивнішому завантаженні виробництва.

Самозбірні картонні коробки FEFC0 0471

Картонні коробки такого типу також називають коробкою "з вушками". Така конструкція також дуже затребувана у споживачів серед усіх пропозицій по самозбірній гофротарі і поступається лише попередньому типу конструкції (FEFCO 0427). Картонні коробки такого типу є самозбірною гофротаром складної конструкції з відкидною кришкою і посиленими бічними стінками. Кришка має бічні фіксатори (вушки). Вушка вставляються у бічні стінки коробки та надійно фіксують кришку. Картонні коробки FEFCO 0471 відносяться до самозбірних конструкцій. Для складання такої коробочки не потрібно застосовувати додаткові пакувальні матеріали.
Застосовуються самозбірні картонні коробки "з вушками" FEFCO 0471 як транспортна або споживча гофротара для вантажів невеликих розмірів. Наприклад, більшість інтернет-магазинів використовують коробки з вушками для пакування своїх товарів і відправки їх поштою, або для доставки споживачеві автомобільним, залізничним та водним транспортом. Наприклад, усіма улюблений інтернет-гігант роздрібної та оптової торгівлі з Китаю.

Як вибрати тип картону та кількість його шарів?

Залишилося визначитися лише маркою (типом) гофрованого картону та кількістю його шарів. В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" можна замовити виготовлення картонних коробок з декількох видів гофрованого картону. Тому для початку варто визначитися з кількістю шарів, а потім уже вибирати відповідну марку та тип хвилі. У даному питанні найбільш повну консультацію вам зможуть дати онлайн-менеджери нашої компанії, оскільки можливих варіантів та "комплектацій", якщо так можна сказати, може бути більше двох десятків. Яка саме найбільше підійде вам? Відповідь на це питання вам доведеться дати самостійно, зрозуміло, за допомогою наших кваліфікованих онлайн-консультантів.