Умови угоди

Інтернет-магазин pack.ua/uk/ (далі – Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті pack.ua/uk/ , Покупець погоджується із цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються надання послуги продажу товарів, представлених на сайте pack.ua/uk/ .
Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронне розсилання).

1.3 Реєструючись на сайті pack.ua/uk/ , Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту pack.ua/uk/ .

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-неділя з 9.00 до 17.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом двох годин. Якщо замовлення зроблено в неробочий час або у святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем у найближчий робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки.

2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину за телефоном (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку тощо).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка та оплата".

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення тощо) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин pack.ua/uk/ не бере на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із невчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують термін доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення, зв'язавшись з оператором інтернет-магазину pack.ua/uk/ .

4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість та якість товару.
Відповідно до Закону України про Захист прав споживачів та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (додаток №3 – перелік товарів), косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів, що не підлягають поверненню чи обміну.
Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок.

5. ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ.

5.1 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні терміни гарантії, Покупець при оформленні замовлення повинен уточнити у представника інтернет-магазину гарантійні терміни на товари, щоб уникнути непорозумінь.

5.2. Встановлений виробником гарантійний термін обчислюється з дня отримання товару Покупцем або надсилання товару Покупцю через обрану Покупцем службу доставки.

6. ВИПИСКА ЧЕКА

6.1. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це у процесі оформлення замовлення або погодити з оператором інтернет-магазину за одним із контактних телефонів, вказаних на сайті pack.ua/uk/ .

7. УМОВИ УГОДИ.

7.1 Інтернет-магазин pack.ua/uk/ залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати від такого повідомлення такого роду.

7.2 Інтернет-магазин pack.ua/uk/ зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

8. ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1 Інтернет-магазин pack.ua/uk/ у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін.

8.2 Інтернет-магазин pack.ua/uk/ за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання або неможливості використання цього сайту.

9. Повернення товару

9.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом семи днів. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару (товарна накладна, касовий чек).

9.2. Покупець не вправі відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, що його купує.

9.3. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю та вивезенням товару від Покупця, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.

9.4. Товар неналежної якості може бути замінений на аналогічний товар належної якості, або повернутий Продавцю, у цьому випадку доставку товару оплачує Продавець.

9.5 Товар придбаний під час акції 1+1=1, 50% на другий товар тощо, має бути повернутий повним чеком.