Пакети з ВПП


Порівняння товарів (0)


Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.
Від 1.41 грн!

Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.

Двошаровий пакет із повітряно-бульбашкової плівки марки Д65. Має прозорий колір. Діаметр бульбашок с..


Оптові ціни:

2.16грн з ПДВ: 2.16грн

Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.
Від 2.19 грн!

Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.

Пухирцевий захисний пакет 20 х 30 сантиметрів для зберігання та перевезення крихких предметів. Має х..


Оптові ціни:

3.36грн з ПДВ: 3.36грн

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Акції

Верстат для перемотування стрейч-плівки

Верстат для перемотування стрейч-плівки

Перемотувальний верстат для перемотування та розкривання джамбо рулонів стрейч-плівки в ролики невел..


29999.00грн 45000.00грн
Економія 15001.00грн
з ПДВ: 29999.00грн

Коробка картонна 350 х 350 х 140 мм

Коробка картонна 350 х 350 х 140 мм

Пакувальний ящик із гофрованого картону бурого кольору з внутрішніми розмірами 350 мм х 350 мм х 140..


96.00грн 117.00грн
Економія 21.00грн
з ПДВ: 96.00грн

Дизельний генератор Alimar ALM D-3600 M JN (3.2 кВт 220 V)

Дизельний генератор Alimar ALM D-3600 M JN (3.2 кВт 220 V)

Дизельний генератор Alimar ALM D-3600 M JN (3.2 кВт 220 V) – сучасне обладнання, що дозволяє забезпе..


54600.00грн 60000.00грн
Економія 5400.00грн
з ПДВ: 54600.00грн

Нові надходження

Коробка картонна 700 х 600 х 400 мм
Від 62.08 грн!

Коробка картонна 700 х 600 х 400 мм

Велика картонна коробка для пакування посилок вагою до 40 кг. Має стандартну 4-х клапанну конструкці..


Оптові ціни:

64.20грн з ПДВ: 64.20грн

Коробка картонна 360 х 290 х 130 мм, самозбірна
Від 22.7 грн!

Коробка картонна 360 х 290 х 130 мм, самозбірна

Самозбірна взуттєва коробка із мікрогофрокартону (Е хвиля). Має середні розміри по довжині/ширині/ви..


Оптові ціни:

25.00грн з ПДВ: 25.00грн

Коробка картонна 240 х 170 х 100 мм
Від 6.89 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 100 мм

Прямокутна коробка з картону бурого кольору, внутрішні розміри якої становлять 240 х 170 х 100 мм. В..


Оптові ціни:

7.70грн з ПДВ: 7.70грн

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна
Від 18.08 грн!

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

19.95грн з ПДВ: 19.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна
Від 5.18 грн!

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

6.34грн з ПДВ: 6.34грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна
Від 9.75 грн!

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

10.52грн з ПДВ: 10.52грн


Пакети з ВПП

Купити пакети з повітряно-пухирчастої плівки за найнижчими цінами у Києві, Харкові та загалом в Україні пропонує інтернет-магазин «Експрес Упаковка». Ми продаємо пакети з двошарової та тришарової ЗПС різної щільності. Це різні марки ЗПС, які розраховані на різний вид та тип зовнішніх та внутрішніх навантажень на пакувальні пакети з ЗПС. Також асортимент пакетів з повітряно-пухирчастої плівки, представлений у нашому інтернет-магазині, дозволить вам вибрати та купити дешево пакети з пухирчастої плівки різного кольору та з різним розміром бульбашок. Ми продаємо пакети з ВПП з діаметром пляшечки 10, 20 і навіть 30 міліметрів. Колір бульбашок плівки в пакетах також може бути різним: від стандартного прозорого кольору до темно-синього або чорного.


Що таке пакети для пакування з повітряно-бульбашкової плівки?

Пакети їх ВПП, представлені в каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка», за своїм типом є звичайними прозорими пакувальними пакетами. Вони випускаються без ручок у різних варіаціях ширини та висоти. Крім того, різними можуть бути колір, відтінок, розмір бульбашки і тип плівки, що використовується. Однак, у будь-якому випадку, призначення та специфікація пухирцевих пакетів завжди однакові – пухирцеві пакети за принципом застосування дуже схожі на бандерольні конверти. Це пакувальні пакети, які можуть одночасно захищати упаковані товари, вантажі та предмети від бруду, пилу, вологи та різного роду статичних чи динамічних ушкоджень. За великим рахунком, пакети з пухирчастої плівки в різних ситуаціях майже повністю замінюють ту саму пухирчасту плівку, що випускається в рулонах. Приміром, у товарній упаковці габаритних вантажів у Києві сьогодні частіше застосовують пакети з пухирчастої плівки різного розміру, а ось для упаковки, зберігання та перевезення негабаритних або великогабаритних вантажів і товарів найчастіше використовується сама повітряно-пухирчаста плівка в рулонному варіанті.

Також важливо відзначити, що пакети з ВПП, які ви можете купити в інтернет-магазині «Експрес Упаковка», у багатьох випадках є повною альтернативою звичайним поліетиленовим пакетам. Так, бульбашкові пакети анітрохи не гірше захищають вкладені товари та вантажі від бруду та пилу, плюс до того ж оберігають їх від різних ударів, падінь тощо неприємних впливів. За фактом пакети з ВПП є різновидом звичайних прозорих фасувальних пакетів, які сьогодні застосовуються в різних ситуаціях. Тільки це як би «покращена версія» поліетиленових пакетів, яка захищає вкладення ще надійніше. Тому найчастіше бульбашкові пакети в Україні сьогодні застосовуються саме як транспортне впакування або як поштове впакування для посилок. І в тій, і в іншій галузі застосування пухирчасті пакети використовуються для транспортування як харчових, так і нехарчових товарів. Крім того, можливість оформлення у різних кольорах та відтінках, можливість друку логотипу та різної інформації робить пакети з пухирчастої плівки ефективним засобом рекламної упаковки абсолютно будь-якої продукції.

Пухирцеві пакети на сьогоднішній день є одним з найкращих амортизаційних матеріалів для фасованих типів продукції. Саме такі можливості бульбашкових пакетів сьогодні є найважливішою їх перевагою та фактором високого попиту. Повітряно-бульбашкові пакети в Україні сьогодні здебільшого купують саме для упаковки чогось. Найчастіше, звичайно ж, будь-яких товарів. Однак це далеко не весь спектр можливостей пакетів із бульбашкової плівки. Цей пакувальний матеріал чудово справляється з різними дизайнерськими завданнями, із завданням пакування подарунків, непоганий у вигляді поштової упаковки і може застосовуватися як упаковка для тривалого зберігання чогось. Пакети з повітряно-бульбашкової плівки є дуже багатофункціональними пакувальними пакетами, виготовленими з лінійного поліетилену. За своєю структурою вони відрізняються від типу повітряно-пухирчастої плівки, що використовується для їх виробництва. Так, наприклад, в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви можете купити пакувальні пакети з двошарової пухирчастої плівки та пакети з тришарової ВПП. Різниця між ними полягає в наявності додаткового гладкого шару, а в цілому ж це пакети з обов'язковою наявністю одного плоского шару та одного пухирчастого. Що ж стосується безпосередньо упаковки та зберігання будь-яких товарів, вантажів тощо, то саме в цій сфері сьогодні пакети з пухирчастої плівки застосовуються найчастіше. Хоча загалом їх використовують і у сфері послуг для різних завдань, і у сільському господарстві, і навіть у побуті. Але саме оптово-роздрібна торгівля будь-якими харчовими та нехарчовими товарами, а також поштове впакування сьогодні є для пакетів з ВПП найважливішою областю попиту. Пакети з поліетиленової повітряно-бульбашкової плівки використовуються для зберігання та транспортування товарів, таких як продукти харчування, порошки, лід, журнали, хімічні речовини та відходи. По факту, це найбільш поширений формат упаковки з усіх можливих сьогодні.

У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» сьогодні є велика кількість різноманітних варіантів пакетів з ВПП. Моделі таких пакетів відрізняються і дизайном, і функціональними можливостями, і, очевидно, розмірами. Все ж таки пакувальні завдання бувають різні, як і умови зберігання та перевезення, тому і різновиди пакетів з повітряно-бульбашкової плівки у нас представлені в асортименті. Деякі види пакетів мають бічні складки, які дозволяють вміщувати більшу кількість матеріалів. Форма інших дозволяють ставити пакети на полицю або холодильник. Деякі можуть легко відкриватися або мають застібку для багаторазового відкривання. Пухирчасті пакети із застібкою, у свою чергу, сьогодні є одним з найкращих пакувальних матеріалів для зберігання та транспортування нехарчових товарів із чутливими типами покриттів. Так, бульбашкові пакети захищають упаковані товари та вантажі міцним плівковим полотном, нівелюючи не лише вплив бруду та пилу, а й навіть подряпини чи порізи. Більш того, в нашому інтернет-магазині ви можете купити дешево пухирчасті пакети, оснащені товстими стінками та спеціальною застібкою грипер або слайдер. Можна купити навіть пакети з ЗПС із спеціальною стрічкою-застібкою. У будь-якому випадку, всі моделі пакетів з ЗПС добре пристосовані для повторного використання. Їх обробляють за спеціальною технологією санітарного очищення, а потім перетворять на сировину, з якої згодом виготовляються такі ж пухирчасті пакети або, наприклад, звичайні поліетиленові пакети з ручками для пакування продуктів у супермаркеті. Для виробництва будь-яких поліетиленових пакетів, у тому числі і з ЗПС, використовується менша кількість сировини, ніж для аналогічного пакування іншого формату: ящиків, коробок або банок. Таким чином, досягається значне здешевлення собівартості пухирчастих пакетів, що разом з можливістю переробки вдруге роблять даний пакувальний матеріал дуже дешевим і вигідним для будь-яких пакувальних завдань.


Різновиди та моделі пакетів з повітряно-бульбашкової плівки

У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» на сьогоднішній день представлені пакети з пухирцевої плівки від провідних виробників нашої країни. Такі пухирчасті пакети в асортименті виробляються сьогодні серійно, тому у нас ви можете купити пухирцеві пакети в наявності у будь-якому обсязі. Крім того, ми приймаємо замовлення на виготовлення пухирцевих пакетів різного розміру, кольору та типу. Саме виробництво пакетів з повітряно-пухирчастої плівки здійснюється на підприємствах наших партнерів і полягає у формуванні розігрітого лінійного поліетилену у вигляді бульбашок, наповнених сухим повітрям, на плоскому знов-таки поліетиленовому полотні високої щільності. Тому пакети з повітряно-бульбашкової плівки об'єднують у собі властивості звичайної поліетиленової плівки, що оберігає вироби від атмосферних впливів, стирання та забруднення, з чудовими амортизуючими властивостями, що дозволяють уникнути пошкоджень при ударах, вібрації і поштовхах.

Більшість моделей пакетів з ВПП, представлених у нашому інтернет-магазині, мають двошарове компонування, в якому пухирчастий шар чергується з плоским шаром. Це дуже функціональні пакети, які підійдуть у більшості ситуацій для пакування товарів, подарунків або посилок. У таких пакетах зберігається базовий принцип амортизаційного захисту пухирчастої плівки, який полягає у нівелюванні статичних та динамічних впливів різного характеру як зсередини, так і зовні. Плюс до того ж наявність зварних швів з боків робить пакети з ВПП ще й чудовою ємністю для зберігання чогось. Всі бульбашки в пакетах з ВПП чітко обмежені і тому при порушенні цілісності однієї бульбашки (наприклад, при різанні плівки, ударах, здавлюванні) інші зберігають у собі повітря, тим самим зберігаючи в цілому захисні властивості пакетів з повітряно-бульбашкової пакувальної плівки. Більш того, оскільки для виробництва пакетів використовується повітряно-бульбашкова плівка високої щільності, пакети з ВПП від компанії «Експрес Упаковка» забезпечують захист від ударів, запобігають проникненню вологи, захищають від подряпин, створюють презентабельний зовнішній вигляд упакованому виробу, мають гнучкість і м'якість. І, що найголовніше, протягом усього терміну експлуатації. Пакети з ВПП від компанії "Експрес Упаковка" не рвуться в руках, а бульбашки не лопаються від найменшого дотику.

В цілому, різновидів пакетів з повітряно-бульбашкової плівки у нас представлено безліч. Основною сировиною для виробництва пакетів є, як ми вже сказали раніше, двошарова повітряно-пухирчаста плівка, яку споживачі часто називають просто «бульбашка», «бульбашка» або «бульбашка». Також як сировинний матеріал для виробництва пакетів застосовується і тришарова бульбашкова плівка. А ось інші види пухирчастих плівок для виготовлення пакетів на серійній основі не використовуються. Однак купити їх можна оптом за попереднім замовленням. Що мається на увазі? Такі моделі пакетів із пухирчастої плівки більш специфічні в експлуатації. Вони можуть бути з металізованим покриттям, комбінованими спіненим поліетиленом, картоном, фольгою; до їх складу можуть входити різні добавки, такі як антистатик, антифог, світлостабілізатор. Крім того, пакети з пухирчастої плівки можуть бути різних кольорів. Наприклад, пакети з повітряно-бульбашкової плівки з антистатичними добавками мають рожевий колір.


Чому пакети з ЗПС вигідно використовувати для пакування посилок?

Пакети із пухирчастої плівки сьогодні активно застосовуються і в товарній, і в поштовій упаковці. І в тому, і в іншому випадку переваги використання бульбашкових пакетів бачаться різні. Для того щоб зрозуміти, яку саме користь можуть принести пухирцеві пакети в процесі експлуатації, варто поговорити про їхнє застосування в поштовій та товарній упаковці окремо один від одного. Почнемо, давайте, із поштової упаковки. Отже, пухирчасті пакети сьогодні активно застосовують у вигляді упаковки для посилок. При цьому, як поштове пакування пакети з ЗПС застосовуються як в індивідуальному порядку, так і в комбінації з іншими пакувальними матеріалами. Наприклад, поштовими картонними ящиками. Виглядає це приблизно так: якийсь предмет для відправки поштою індивідуально упаковується в пакет із ВПП для більшого захисту, а потім вкладається в поштову коробку з іншими предметами посилки або набору. Наприклад, коли ви купуєте ноутбук або іншу техніку, сам ноутбук, крім картонної коробки, буде упакований додатково в пакет поліетилену. Такі пакети можуть бути навіть з повітряно-пухирчастої плівки.

На сьогоднішній день саме в поштовій упаковці пакети з пухирцевої плівки затребувані найбільше. Причому це відноситься до поштової упаковки габаритних посилок маленького та середнього розміру. У більшості випадків, пакети з ВПП застосовуються для пакування посилок, яким потрібний не тільки захист від бруду та пилу, а ще й безпека від можливих зовнішніх впливів механічного характеру. Так, наприклад, пакети з ЗПС використовуються як поштова упаковка для посилок у вигляді тендітних і легких товарів, а також предметів і товарів з чутливими типами покриття. До таких товарів відносяться різні види готової продукції нехарчової групи товарів. Продукти харчування в пакетах із пухирчастої плівки пересилати не можна. Для них є спеціальні термостійкі пакети. А в іншому ж бульбашкові пакети можуть бути корисні для поштової відправки тих же товарів, які упаковуються в рулонну повітряно-пухирчасту плівку. Але за умови, що вони підходять за габаритами. Наприклад, широкоформатні телевізори і монітори комп'ютерів у пухирчасті пакети просто не влізуть, але планшети невеликого розміру, які відносяться приблизно до тієї ж категорії техніки, упаковуються і пересилаються в пакетах з пухирчастої плівки досить часто. В цілому ж, в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви можете купити досить дешево пакувальні пакети з повітряно-бульбашкової плівки для пересилання невеликих картин та фоторамок, сувенірної продукції, посуду, дитячих іграшок, записників та інших товарів. Пакети з ВПП здатні забезпечити безпеку та цілісність практично будь-якої готової продукції та практично в будь-яких умовах перевезення або зберігання, з безумовною гарантією повністю вберегти товар від більшості зовнішніх впливів.

Важливою сферою використання пакетів із ЗПС є поштове впакування подарункових товарів, сувенірної продукції, а також подарунків особистого характеру. В даному випадку один або кілька подарунків поміщаються в пакет із ВПП з клапаном, запечатуються та надсилаються адресату поштою в інше місто. Пакети з ВПП тут свого роду альтернатива бандерольним конвертам і подарунковим коробкам, тому що коштують дешевше і відправляти в них можна предмети будь-якої крихкості. Поточні оптові та роздрібні ціни на пакети з ВПП у нашому інтернет-магазині залежать від розміру пакетів. Так, наприклад, найнижча ціна сьогодні на пакети із двошарової ЗПС маленького розміру. Це чудовий вибір поштової упаковки, наприклад, для надсилання подарунків невеликого розміру. Наприклад, у вигляді посилок у них відправляють набори для дитячої творчості, розвиваючі та настільні ігри, дитячі електронні книги та планшети чи розмальовки. Пакети з пухирчастої плівки від компанії «Експрес Упаковка» підходять для відправки подарунків в будь-яке місто України і за допомогою будь-якої поштової служби або служби доставки. Отже, у цьому випадку немає жодних проблем чи обмежень. Просто вибирайте найбільш підходящий розмір пакетів із ЗПС.


Де придбати двошарові пухирцеві пакети дешево від виробника?

Найнижчі ціни в Україні на пакети із двошарової бульбашкової плівки сьогодні діють в інтернет-магазині «Експрес Упаковка». Причому як оптові, так і роздрібні. Ми продаємо бульбашкові пакети, які здатні тривалий час захищати упаковані товари від різноманітних зовнішніх впливів. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете пакети з пухирчастої плівки для різної ваги та типу товарів, з різною робочою температурою експлуатації, з різним рівнем міцностно-експлуатаційних можливостей. Безумовно, все це безпосередньо відбивається на ціні на пакети з ЗПС. Найдешевше ви можете купити пакети з ВПП маленького розміру з невеликою щільністю плівки та розміром бульбашки. При цьому, в нашому інтернет-магазині представлений настільки різноманітний асортимент бульбашкових пакетів, що ми можемо запропонувати вам купити недорого пакети з повітряно-бульбашкової плівки буквально для всього!

Продаж пакетів з ВПП здійснюється як оптом, так і в роздріб, тому кожен клієнт може вибрати для себе найбільш зручний варіант купівлі бульбашкових пакетів. Крім того, при покупці гуртом пакетів з пухирчастої плівки ми готові запропонувати вам пакети з ЗПС зі знижкою від 15% і вище, залежно від загальної кількості куплених товарів. Крім того, в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» ви можете купити недорого пухирчасті пакети будь-якої форми, розміру, кольору та відтінку. Також ми можемо запропонувати вам пухирчасті пакети для товарів або готової продукції з печаткою логотипу вашої компанії або будь-якого іншого зображення відповідно до ваших комерційних потреб і вимог. Всі пакети з ВПП виготовляються на підприємствах наших партнерів, тому ми готові запропонувати вам найнижчі ціни на бульбашкові пакети в Україні. Крім того, виробничі потужності наших партнерів дозволяють нам гарантувати вам максимально стислі терміни виробництва, високу якість та конкурентні ціни на всі види пакетів з повітряно-бульбашкової плівки для упаковки товарів або посилок. Повне дотримання технології виробництва дозволяє нам запропонувати вам пухирчасті пакети, що повністю відповідають ГОСТу для даного типу продукції. Також важливо відзначити, що всі бульбашкові пакети виробляються з повним дотриманням усіх санітарних норм, тому підходять навіть для упаковки та зберігання продуктів харчування.

В цілому, на сьогоднішній день ми можемо запропонувати вам купити дешево пухирчасті пакети різної ширини та висоти, різних кольорів та відтінків. В інтернет-магазині «Експрес Упаковка» підібрано товарних та поштових пакетів із ЗПС на всі випадки життя. При цьому вибір конкретної моделі пакетів із ВПП залежить повністю від вас, оскільки в каталозі нашого інтернет-магазину підібрані всі найкращі різновиди пухирчастих пакетів – максимально зручні у використанні, універсальні та доступні за ціною. Ми здійснює оптовий та роздрібний продаж пакетів з повітряно-бульбашкової плівки за готівковий та безготівковий розрахунок. При цьому пакети з ВПП від компанії «Експрес Упаковка» можуть бути доставлені в будь-яке місто або селище України.

Також кожному клієнту інтернет-магазину «Експрес Упаковка» доступна послуга виготовлення бульбашкових пакетів на замовлення. Моделі, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, зрозуміло, є найбільш популярними за шириною, висотою та кольором, проте деякі випадки вимагають використання бульбашкових пакетів нестандартних розмірів та кольорів. У таких ситуаціях ви можете замовити у нас пухирчасті пакети оптом потрібної вам щільності, розміру та кольору. Замовлення на виготовлення пухирчастих пакетів може бути здійснено в телефонному режимі або відправлення заявки на наш e-mail. Для того, щоб замовити виготовлення пакетів з ЗПС, скористайтеся наступними контактними даними:

Телефони:

  • +38 (093) 578 8837;
  • +38 (096) 719 7719;
  • +38 (066) 330 0300.

Офіційна поштова скринька компанії:

  • mail@pack.ua.

Всі надіслані заявки ми обробляємо протягом 24 годин і передзвонюємо нашим клієнтам, щоб обговорити деталі замовлення. Величезний вибір бульбашкових пакетів, покупка будь-яких видів пакетів з ЗПС для товарів або посилок онлайн в один клік. Оформлення замовлення за 5 хвилин. Професійні менеджери-консультанти. Найшвидша доставка пакувальних матеріалів в Україні. Всі ці та інші переваги чекають на вас після покупки пухирчастих пакетів будь-якого виду та розміру в інтернет-магазині «Експрес Упаковка». Працювати з компанією «Експрес Упаковка» вигідно та зручно. Ми раді бачити вас 24/7.

Часті запитання
→ Новинки💣 2023г. у категорії Пакети з ВПП:
Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.,
Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.
→ Хіти 🌟 продаж категорії Пакети з ВПП:
Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.,
Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.
→ Найдешевші 😊 товари категорії Пакети з ВПП:
Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.,
Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.
→ Найдорожчі💋 товари💸 категорії Пакети з ВПП:
Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.,
Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.
→ Найпопулярніші товари 🔥 у категорії Пакети з ВПП:
Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий.,
Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий.
→ Середня вартість товарів♕ у категорії Пакети з ВПП - 2.76грн
👉Діапазон цін: от 2.16грн до 3.36грн
Ціни у групі повітряно-бульбашкова плівка й на пакети з впп в 2023 році
Назва Ціна
Пакет із ВПП 100 х 160 мм, прозорий. 2.16грн
Пакет із ВПП 200 х 300 мм, прозорий. 3.36грн