Політика безпеки

Ідентифікація учасників. Реєстрація.

Для того, щоб робити покупки та залишати коментарі в нашому магазині, необхідна реєстрація. Особисті дані будуть надані у вигляді публічної та приватної інформації. Під публічною інформацією розуміється та інформація, яка буде доступна для перегляду іншими гостями нашого Інтернет-магазину. Приватна інформація – це вся необхідна адміністратору Інтернет-магазину інформація, завдяки якій здійснюється взаємодія між Покупцем нашого магазину та менеджерами магазину «Експрес Упаковка». Ця інформація не є публічною і не підлягає розголосу, використовувати цю інформацію можуть лише працівники магазину.

Паролі

Для входу в наш магазин використовується логін та пароль. Рекомендуємо вибрати такий пароль, у якому використовуються як літери, і цифри. Найкраще, якщо пароль буде набором хаотичних знаків та символів. Для того, щоб не забути пароль, ви можете його записати.

Протоколування інформації

На нашому ресурсі встановлено лічильник відвідуваності, який реєструє дані відвідувача. Такими даними є IP адреса, назва браузера та адреси сторінок, з яких відвідувач міг зайти. Ця інформація не підлягає розголошенню і використовується для статистики, а також доцільності використання Інтернет-реклами. Ця інформація аналізується та після аналізу видаляється.

Політика розкриття особистих приватних даних.

Особиста інформація може бути використана адміністраторами інтернет-магазину. Ми гарантуємо, що приватні дані будуть використовуватись нами тільки для зв'язку з Покупцем і ніколи не будуть передані третім особам.

Безпека інформації

Посібник інтернет-магазину не може гарантувати Вам неможливості несанкціонованого доступу до будь-якої інформації, яку Ви повідомляли. Ця інформація з незалежних від нас причин може бути доступна особам, які мають доступ до сервера, на якому зберігається інтернет-магазин – це можуть бути розробники та інший персонал компанії, яка надає хостинг (розміщення) для нашого магазину.Удаление данных

Видалення даних

Щоб видалити обліковий запис Вам необхідно в особистому кабінеті зайти в меню налаштування і там натиснути кнопку - видалити назавжди мій обліковий запис. При цьому дії буде втрачено всю інформацію про Вас як про клієнта, разом із накопичувальними балами та знижками. Також Ви можете написати запит на mail@pack.ua із запитом про видалення ваших персональних даних та протягом 3-х робочих днів запит буде виконаний для вказаного користувача з того email, звідки надійшов лист.