Про компанію

Про компанію

Компанія «Експрес Упаковка» вже понад 10 років є однією з провідних компаній України з виготовлення гофрованої тари та пакувальної продукції з інших матеріалів. Виробництво, а також оптово-роздрібна торгівля пакувальною продукцією є пріоритетним для нас сегментом ринку з моменту заснування компанії. Ми знаємо про упаковку все, тому сьогодні можемо запропонувати вам будь-який вид пакувальних рішень за вигідною ціною та на взаємовигідних умовах.

На сьогоднішній день підприємствами, що входять до складу виробничого комплексу компанії, випускається понад 7 мільйонів метрів гофрованого картону, 5 тисяч тонн пакувального та обгорткового паперу, а також близько 3 млн. м2 гофротари. Вся продукція виготовляється відповідно до міжнародних вимог до якості целюлозно-паперової продукції. Підприємство сертифіковане за системою якості у виготовленні картонної тари ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005. Ми пропонуємо тільки якісну та сертифіковану продукцію.

Географія постачання нашої продукції охоплює всю територію України. Ми поставляємо гофрований картон у рулонах та листах, а також картонні короби більш ніж 450 компаніям, що виробляють різні види продукції – від легкої та харчової промисловості охоплюючи аж до аграрної упаковки.

Представництва компанії «Експрес Упаковка» відкрито у більшості великих міст України. Але оскільки одним із головних принципів компанії є постійний розвиток та відкриття нових ринків, ми особливу увагу приділяємо підтримці та розширенню дилерської мережі та інтернет-торгівлі.

Сьогодні в активі компанії «Експрес Упаковка» успішна та багаторічна співпраця з більш ніж 450 різними компаніями як з України, так і з ближнього зарубіжжя. Ми - надійний та відповідальний партнер незалежно від обсягів поставок та складнощів роботи. І завжди відкриті до нових проектів та пропозицій.

Структура компанії

Компанія «Експрес Упаковка» є багатопрофільною організацією, що стійко розвивається. Ми – виробники повного циклу гофротари і завжди шукаємо можливості для реалізації існуючих виробничих потужностей та рішень, тому до складу компанії входять дочірні підприємства та організації, що ведуть свою діяльність автономно, але у контексті базових напрямків діяльності та під егідою «Експрес Упаковка».

Основними підрозділами компанії на сьогоднішній день є:

Переваги співпраці з нами

Найважливішими, основними принципами роботи компанії «Експрес Упаковка» є професіоналізм та оперативність роботи. Ми вважаємо, що чим швидше та ефективніше працює компанія, тим швидше та успішніше вона розвивається.

  • Цінова політика: продукція та послуги компанії орієнтовані на широке коло клієнтів, тому лінійка цін формується з урахуванням усіх умов та нюансів співпраці
  • Універсальність: надаємо пакувальні рішення для будь-яких цілей
  • Мобільність надання послуг: замовлена вами продукція буде виготовлена в найкоротші терміни та доставлена до будь-якої точки України
  • Інформованість та контроль: надаємо максимально повну інформацію про стан замовлення на будь-якій стадії його формування незалежно від його масштабу