«Експрес Упаковка. Виробництво»

Реклама упаковки Компанія «Експрес Упаковка» спеціалізується на виготовленні гофрованого картону та пакувальних виробів із нього. Ми – виробники повного циклу, тому можемо виготовити для вас:

  • 2-х, 3-х та 5-ти шаровий гофрокартон у рулонах та у листах
  • Картонні коробки та ящики стандартної та складної конструкції (будь-який вид за каталогом FEFCO )
  • Прокладочний гофрований картон і власне прокладки, обичайки, перегородки з нього
  • Гофровироби складної форми висікання та короба нестандартної конструкції за індивідуальним замовленням або кресленням
  • Стільникова та гратчаста тара, стільниковий картон, вироби із стільникового картону


Якщо вам потрібна якісна та сучасна гофротара, гофрований картон та вироби з гофрокартону, упаковка оптом з доставкою, то ми саме ті, хто зможе вам це виготовити.


Виробничі потужності компанії «Експрес Упаковка» дозволяють виготовляти двошаровий гофрокартон, тришаровий гофрований картон з бурим і білим зовнішнім шаром, чотириклапанні та самозбірні коробки з три- та п'ятишарового гофрокартону, вкладиші та обичайки. При замовленні від 3 тисяч квадратних метрів також можливий повнокольоровий п'ятифарбовий офсетний друк.

Продукція може застосовуватися для пакування, зберігання та транспортування побутової техніки, меблів, продукції підприємств легкої та аграрної промисловості, електроніки та побутової техніки, харчових товарів (у тому числі і кондитерських виробів), товарів широкого вжитку та ін.

Виготовлення листового та рулонного гофрованого картону, а також упаковки з нього можливе в будь-яких обсягах та в стислий термін. Ми приймаємо замовлення на виробництво як великих партій гофротари (ідеальне співвідношення ціни та обсягу – замовлення від 2 тис. м.кв.), так і невеликих обсягів (від 300м.кв.).

При необхідності наші спеціалісти з індивідуального замовлення можуть розробити фірмовий стиль упаковки для вашої продукції, знайти дизайнерське рішення для оформлення упаковки та здійснити найскладніші технічні завдання.

Ви можете залишити заявку на виготовлення гофрокартону, гофротари, упаковки з гофрокартону, отримати консультацію за цінами та строками доставки можна за телефонами:

+38 (067) 190-9000

+38 (057) 780-9000

+38 (063) 100-9000

Або залишити заявку на нашу корпоративну пошту mail@pack.ua