Картонний лист 900х1200 мм (П-32), бурий

 • 25.30
 • з ПДВ: 25.30грн
 Низька ціна гарантована
 Безкоштовна доставка*

Картонний лист

 • Модель: 900 х 1200 мм (П-32), бурый
 • Артикул: 050200007
 • Наявність: Замовлено

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000

П'ятишаровий лист гофрованого картону марки Т-32 бурого кольору. Довжина листа – 90 см. Ширина листа (паралельно гофрам) – 1200 мм. Лише бурий колір.

Картонний лист цієї моделі є форматним листом п'ятишарового гофрокартону, який використовується як сировина для виробництва гофроящиків різного призначення. Це міцний сировинний матеріал високого рівня жорсткості. Він складається з трьох плоских шарів паперу щільністю 120 гр/м2 та 2 двох хвилястих шарів паперу для гофрування щільністю 80 гр/м2. Склад шарів однорідний і типу використовуваного паперу. Так, верхній, нижній та середній плоскі шари гофрованого картону даної марки виготовлені з хвойної невибіленої довговолокнистої целюлози. Папір для гофрування, який був використаний для створення двох хвилястих шарів, так виготовлений з целюлози, але з невеликою часткою макулатурної сировини (10%). Це було зроблено спеціально для здешевлення вартості аркуша.

Профіль п'ятишарового гофрованого листа даної моделі має позначення "В/С". Це означає, що верхній гофрований шар має висоту 2.5 мм, а нижній – 3.5 мм. Таким чином, висота профілю гофрованого п'ятишарового листа даної моделі досить велика. Для висікання з нього картонних коробок потрібні штанц-форми з відповідною висотою ножів та рилювань. Листовий гофрокартона даної моделі відрізняється підвищеною міцністю та зносостійкістю. Будь-які картонні коробки з нього і сам він у чистому вигляді практично не схильні до руйнування від зовнішніх впливів і гнієнь. Навіть вплив вологи їм практично не страшний, не кажучи вже про перепади температур. Пакувальні вироби з п'ятишарового гофрованого картону даної моделі можуть застосовуватися практично в будь-яких умовах і для упаковки всіх типів продукції - від продуктів харчування до мінеральних добрив і побутової хімії.

Такі особливості структури гофроліста та його міцності-експлуатаційні характеристики безпосередньо впливають на функціональне призначення і самого гофрокартону, і гофротари з нього. Картонний лист п'ятишаровий марки П-32 має підвищену міцність і стійкість до статичних і динамічних навантажень, високу стійкість на розрив і на згин. Тому активно застосовується для виготовлення упаковки для великогабаритних та важких вантажів. Зокрема, такий матеріал використовується як сировина для промислового виробництва картонної упаковки, а також для виготовлення вантажної тари різного типу. У тому числі й упакування для великогабаритних промислових товарів.

Як транспортні гофроящики картонні коробки з 5-ти шарового гофроліста даної моделі можуть використовуватися дуже універсально. Вони відрізняються гарною довговічністю та надійністю, а також дуже широкими можливостями у застосуванні. За великим рахунком, їх можна ефективно використовувати як транспортний пакувальний матеріал у абсолютно різних температурних та погодних умовах. Причому для товарів і вантажів різних груп, у тому числі будь-яких продуктів харчування. Лист п'ятишарового гофрованого картону даної моделі виготовляється виключно з натуральної сировини, без використання будь-яких полімерних добавок. Жодної «хімії». Зокрема, для склеювання шарів ми застосовуємо клейовий розчин на крохмальній основі. Таким чином, ці картонні листи є екологічно безпечною сировиною, тому можуть використовуватися для виробництва гофротари під упаковку та зберігання продуктів харчування, а також для перевезення зберігання будь-яких інших товарів та вантажів.

 • виробництво гофротари та картонної упаковки;
 • транспортування будь-яких товарів, вантажів та особистого майна;
 • виробництво упаковки для будь-яких товарів харчової та нехарчової групи;
 • виробництво промислової гофротари високої міцності;
 • виробництво картонної упаковки для габаритних та негабаритних вантажів;
 • проведення будівельних та ремонтних робіт.

Листовий гофрокартон
Довжина листа, мм 900
Ширина листа, мм 1200
Тип гофрокартону П-32
Кількість шарів 5
Профіль гофрокартону (тип хвилі) В/С
Колір топ-лайнера (верхній шар) бурий
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           добре

З цим товаром також купували:

Скотч-плівка
Від 57.5 грн!

Скотч-плівка

Маркувальна захисна скотч-плівка "Обережне скло" ("Обережно скло") в рулоні шириною намотування 48 м..


Оптові ціни:

60.95грн з ПДВ: 60.95грн

Коробка картонна 600 х 350 х 490 мм

Коробка картонна 600 х 350 х 490 мм

Чотирьохклапанний гофроящик з 5-ти шарового гофрокартону П-31 (С/С-хвиля). Використовується як транс..


35.00грн з ПДВ: 35.00грн

Мікрогофрокартон Т-22 (Е-хвиля) у листах оптом

Мікрогофрокартон Т-22 (Е-хвиля) у листах оптом

3-х шаровий мікрогофрокартон Т-22 (Е-хвиля) у листах продаж оптом від виробника. Формати листа (шири..


20.06грн з ПДВ: 20.06грн

Коробка картонна 500 х 250 х 300 мм

Коробка картонна 500 х 250 х 300 мм

Чотирьохклапанний гофроящик середнього обсягу. Виготовляється серійно методом плоскої висікання із т..


10.84грн з ПДВ: 10.84грн

Теги: Картонний лист, п'ятишаровий гофрокартон, В/С-хвиля.