Коробка картонна 442 х 347 х 247 мм

 • 11.88
 • з ПДВ: 11.88грн
 Низька ціна гарантована
 Безкоштовна доставка*

Коробка картонна

 • Модель: 4-х клапанная из Т-23 (С-волна), 442 х 347 х 247 мм
 • Артикул: 030100056
 • Наявність: Замовлено

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000

Чотириклапанна гофротара стандартної конструкції з клапанами встик (2х2). Матеріал виготовлення – гофрокартон Т-23 (С-профіль). Випускається лише у бурому кольорі. Використовується як транспортна та рідше споживча гофротара для товарів та вантажів загальною вагою до 40 кілограмів та об'ємом до 37 літрів. Підходить для індивідуального та групового впакування.

Гофротара даного типу є гофроящиком середнього розміру, що має стандартне розташування клапанів і вимагає проклеювання скотчем для фіксації їх стиків. Гофроящик дуже міцний і може використовуватися для перевезення або зберігання товарів практично в будь-яких умовах: підійде для зберігання вантажів просто неба, для перевезення продуктів харчування в холодильниках і морозильних камерах, для зберігання товарів у сирих і вологих приміщеннях.

Основним матеріалом виготовлення гофроящиків є тришаровий гофрірванний картон марки Т-23 (С-хвиля). Цей гофрокартон характеризується гарною міцністю, а також достатньою жорсткістю верхнього (лицьового) шару. Проте гофровані шари в гофротарі цього типу характеризуються більшою м'якістю, ніж у інших гофрокартонах. Тому такі гофроящики мають свій амортизуючий ефект високого рівня, що він зручно при груповому перевезенні, наприклад, тендітних предметів. Крім того, така гофротара використовується для пакування товарів харчової промисловості. Наприклад, у картонну коробку даного розміру упаковують кондитерські вироби (печиво, шоколадні цукерки та карамель, торти та тістечка, а також іншу випічку). Також коробка використовується для пакування напівфабрикатів та різних сухих сумішей (дріжджі, приправи тощо). Вона підходить для пакування кави в пакетах або банках, а також чаю в картонних пачках та в целофанових пакетах. Часто використовується як транспортна тара при проведенні квартирних та офісних переїздів. В даному випадку коробка є універсальною, і пакують у неї різні вантажі в залежності від ситуації. Таким чином, коробка є багатопрофільною та універсальною, тому її часто називають товарна коробка, або гофротара загального призначення.

На сьогоднішній день гофроящики даної моделі знято із серійного виробництва, проте доступні для виготовлення на замовлення. Мінімальна партія – 1000 штук. При цьому гофроящики будуть виготовлені в бурому кольорі з гладким верхнім шаром без малюнка. Також за окрему плату на коробку може бути нанесене однобарвне або багатобарвне зображення методом флексографічного друку. Вартість коробок даної моделі з нанесенням друку уточнюйте у менеджерів по телефону.

За типом конструкції коробка є стандартною чотириклапанною з клапанами встик (2х2), вона вимагає проклеювання скотч-плівкою після упаковки продукції, або ж ви можете використовувати будь-яку іншу клейку односторонню стрічку для фіксації клапанів коробки в зібраному стані. Відповідає стандарту №0201 за міжнародним каталогом гофроупаковки FEFCO . Є екологічно безпечною упаковкою і має бути утилізовано за правилами побутових відходів.

 • транспортна коробка;
 • товарна тара;
 • споживча гофротара та гофроупаковка;
 • транспортна гофротара та гофроупаковка;
 • індивідуальна упаковка;
 • групове упакування;
 • коробка для перевезення товарів та вантажів;
 • споживча тара та ущільнення;
 • упаковка речей та предметів великого розміру під час квартирного чи офісного переїзду;
 • упаковка м'ясних та ковбасних виробів;
 • упаковка молочної продукції;
 • упаковка свіжої риби, а також холодного та гарячого копчення;
 • упаковка сухих будівельних сумішей та лакофарбових матеріалів;
 • упаковка будматеріалів, ручного та електроінструменту;
 • Упаковка канцелярських товарів.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           добре

З цим товаром також купували:

Сигнальна стрічка 100 м х 75 мм, червоно-біла

Сигнальна стрічка 100 м х 75 мм, червоно-біла

Червоно-біла сигнальна стрічка в рулоні довжиною намотування 100 метрів. Друк нанесений у вигляді яс..


71.00грн з ПДВ: 71.00грн

ВПП двошарова, 50 м х 0.50 м, Д65
Від 100 грн!

ВПП двошарова, 50 м х 0.50 м, Д65

Повітряно-бульбашкова плівка в рулоні довжиною намотування 50 погонних метрів. Ширина рулону станови..


Оптові ціни:

125.00грн з ПДВ: 125.00грн

Стрейч-плівка прозора, 150 м х 25 см, 20 мкм

Стрейч-плівка прозора, 150 м х 25 см, 20 мкм

Первинна поліетиленова стрейч-плівка у рулоні шириною намотування 25 сантиметрів. Довжина намотуванн..


105.23грн з ПДВ: 105.23грн

Скотч малярський 27 м х 25 мм

Скотч малярський 27 м х 25 мм

Малярна скотч-плівка із крепованого паперу в рулоні шириною намотування 25 міліметрів. Довжина рулон..


18.00грн з ПДВ: 18.00грн

Теги: Коробка картонна 442 х 347 х 247, транспортна тара, коробка для подарунків та сувенірів, коробки для переїзду (442, 347, 247), 3-х, шарові