Довідкова інформація

Довідкова інформація, короткий опис та поради щодо використання пакувальних матеріалів і не тількиFEFCO 03: види та типи коробокFEFCO 03: Виды и типы картонных коробок Третій тип пакувальної продукції за стандартом FEFCO-ASSCO. Продаж оптом та в роздріб будь-яких видів картонних коробок по FEFCO 03. Оберіть та замовте онлайн :

- телескопічні ящики з окремим корпусом та кришкою, причому висота кришки та корпусу не завжди можуть бути однаковими.

FEFCO 02: види та типи коробокFEFCO 02: Виды и типы картонных коробок Другий тип пакувальної продукції за стандартом FEFCO-ASSCO. Продаж оптом та в роздріб будь-яких видів картонних коробок по FEFCO 02. Оберіть та замовте онлайн :

- Складні ящики спрощеної конструкції

- виконані з однієї викрійки з клапанами кришки та дна

- з бічним швом, при скріпленні якого за допомогою клею, скоб або липкої стрічки утворюється бічна обичайка.

FEFCO 07: види та типи коробокFEFCO 07: Виды и типы картонных коробок Сьомий тип пакувальної продукції за стандартом FEFCO-ASSCO. Продаж оптом та в роздріб будь-яких видів картонних коробок по FEFCO 07. Оберіть та замовте онлайн :

- склеєні коробки, які поставляються в готовому вигляді та не вимагають значних операцій для

підготовки до використання;

- готові, зібрані переважно з однієї деталі складні коробки.

FEFCO 04: види та типи коробокFEFCO 04: Виды и типы картонных коробок Четвертий тип пакувальної продукції за стандартом FEFCO-ASSCO. Продаж оптом та в роздріб будь-яких видів картонних коробок по FEFCO 04. Оберіть та замовте онлайн

- обгорткові ящики, що збираються за допомогою язичкових з'єднань без використання клею, скоб або будь-яких клейких стрічок, наприклад, скотч-плівки;

- більшість штампованих ящиків, що збираються за допомогою язичкових з'єднань без використання клею, скоб або будь-яких клейких стрічок, наприклад, скотч-плівки;

- Власне, самозбірні картонні коробки .

Що таке міжнародний каталог гофрованої упаковки FEFCO-ASSCO? І чому він настільки важливий?FEFCO: Виды и типы картонных коробок Міжнародний каталог гофрованої упаковки FEFCO-ASSCO є документом, який регулює та стандартизує виробництво картону, гофрокартону, а також будь-якої тари та упаковки з цих матеріалів. Цей документ не лише дозволяє нормувати та стандартизувати пакувальну продукцію, що випускається в різних країнах світу, а й дозволяє посилатися та спиратися на свої положення у разі виникнення торгових спорів між конкурентами. Докладніше про це читайте у цій статті.

FEFCO 09: види та типи внутрішніх елементів картонних коробокFEFCO 09: Виды и типы вставок, решеток и вкладышей для картонных коробок Дев'ятий тип пакувальної продукції за стандартом FEFCO-ASSCO. Продаж оптом та в роздріб будь-яких видів деталей та елементів картонних коробок по FEFCO 09. Оберіть та замовте онлайн :

- внутрішні елементи ящика: прокладки, грати, вкладки дна, перегородки тощо.

FEFCO 06: види та типи коробокFEFCO 06: Виды и типы картонных коробок Шостий тип пакувальної продукції за стандартом FEFCO-ASSCO. Продаж оптом та в роздріб будь-яких видів картонних коробок по FEFCO 06. Оберіть та замовте онлайн :

- картонні коробки з жорсткою формою та структурою;

- гофроящики та картонні коробки, що збираються за допомогою скоб, стрічок, клею з двох окремих торцевих частин і обидві, що з'єднує їх.

Показано з 1 по 10 з 25 (всього 3 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

23.95грн з ПДВ: 23.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

7.13грн з ПДВ: 7.13грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

12.50грн з ПДВ: 12.50грн