Україна

Якісне пакування для перевезення, а також дешева гофротара для товару в Україні від виробника.

Компанія "Експрес Упаковка", один з провідних виробників гофротари та упаковки в Україні, пропонує купити недорого оптом та в роздріб пакувальні матеріали за найкращими цінами в Україні. Замовляючи упаковку саме у нас, ви отримуєте не тільки найкращий продукт з погляду "ціна/якість", але й можете вибрати відповідні пакувальні матеріали з більш ніж п'ятисот різних пропозицій.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку

Основним напрямком діяльності компанії "Експрес Упаковка" є виробництво та оптово-роздрібна торгівля гофротарою та іншою упаковкою в Україні. Тому до уваги наших клієнтів ми пропонуємо виробництво різної тари та упаковки з паперу, картону та гофрокартону, а також можливість купити недорого в Україні упаковку оптом чи в роздріб. Цим трьом напрямкам (виробництво картонної упаковки, оптова торгівля та роздрібний продаж упаковки) ми приділяємо рівноцінну увагу, і тому в кожній з цих ніш представлено більш ніж кілька сотень різних, але завжди вигідних пропозицій для наших клієнтів.

Оскільки асортимент пропозицій якісного та недорогого пакування компанії "Експрес Упаковка" дуже великий і різноманітний і доступний для замовлення не тільки в інтернеті, а й у стаціонарних магазинах наших партнерів та на ринках українських міст, весь спектр пропозицій ми зібрали у нашому фірмовому інтернет-магазині - pack.ua (Пак юа). Саме тут ви можете побачити найповніший асортимент продукції компанії "Експрес Упаковка", доступний для покупки в будь-якій точці України. А для того щоб вам було простіше зорієнтуватися в такому величезному асортименті, в рамках цієї статті ми розповімо вам детальніше про всі пакувальні матеріали, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині або в торгових точках наших партнерів, зрозуміло, в межах України.


Купити картонні коробки від виробника Україна.

Картонные коробки любых размеров недорого Харьков Киев Украина В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" купити якісні картонні коробки дуже просто: всього один клік по моделі, що сподобалася - і ви вже замовили якісну гофротару від виробника.

Картонні коробки від компанії "Експрес Упаковка" - це насамперед якісне пакування від українського виробника. Більше того, на всіх етапах виробництва картонних коробок представлених у каталозі нашого інтернет-магазину використовується виключно українська сировина, виготовлення здійснюється на підприємствах, розташованих у межах України, а робітники - також громадяни нашої країни. Лише обладнання використовується іноземне. Таким чином, замовляючи картонні коробки у нас, ви підтримуєте вітчизняного виробника. Тепер давайте докладніше про нашу продукцію.

Картонні коробки, які виготовляє компанія "Експрес Упаковка", орієнтовані, зрозуміло, на запити клієнтів. Споживчий попит для нас відіграє вирішальне значення у підборі асортименту, а тому, маючи можливості зробити будь-яку коробку, будь-якої форми, кольору та розміру, в основному ми пропонуємо купити картонні коробки в Україні оптом чи в роздріб тих параметрів, які користуються популярністю у споживачів. І тому на сьогоднішній день ми пропонуємо вам купити оптом та в роздріб або замовити виробництво наступних видів картонних коробок:

 • транспортні картонні коробки та коробки для переїзду (транспортна гофротара);
 • картонні коробки для пакування товару (товарна тара);
 • картонні коробки для первинного пакування готової продукції (споживча гофротара);
 • картонні коробки спеціального призначення (поштові та взуттєві коробки, кондитерські лотки, архівні бокси, коробки для подарунків тощо);
 • чотириклапанні картонні коробки (коробки стандартної конструкції з клапанами встик або внахлест, що вимагають проклеювання скотчем);
 • самозбірні картонні коробки (гофротара різних форм і конструкції, що не вимагає проклеювання скотчем, склеювання клеєм або зшивки скобами);
 • картонні коробки з п'ятишарового гофрокартону;
 • картонні коробки із тришарового гофрованого картону;
 • картонні коробки із тришарового мікрогофрокартону (відрізняються малою висотою профілю).

Більшість перерахованих вище видів картонних коробок є універсальними і можуть бути використані для пакування абсолютно різних товарів і вантажів, що виготовляються українським виробником. Однак коробки спеціального призначення виготовляються насамперед як гофротара під певний вид продукції. Тому про них далі трохи докладніше.


Спецгофротара: якісні картонні коробки спеціального призначення

Почтовые конверты и почтовые коробки любых размеров недорого Харьков Киев Украина Різні пакувальні матеріали, які в Україні використовуються як тара спеціального призначення, призначені, як правило, для вирішення лише строго окреслених завдань. Однак гофротара спеціального призначення тут вибивається із загальної маси через свою універсальність і дешевизну - ті самі коробки, які використовуються для упаковки певних товарів і вантажів, зі специфічними умовами зберігання та перевезення, можуть цілком використовуватися і як тара загального призначення. Повторюся, справа тут у простоті та зручності експлуатації та ціні на гофротару. Тим не менш, серед усіх видів та типів картонних коробок, представлених сьогодні на ринку України, виділяється низка спеціалізованих, що виділяються із загальної маси кількома критеріями.

В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" ви можете вибрати та купити недорого спецгофротару (іншими словами, коробки спеціального призначення) в Україні кількох основних типів. Так, ми пропонуємо широкий асортиментний ряд поштових коробок, а також самозбірні взуттєві коробки різних розмірів та кольорів. Ці два типи тари спеціального призначення особливо популярні сьогодні у українського споживача, тому у нас ви можете купити недорого оптом та в роздріб поштові чи взуттєві коробки від виробника, а й замовити виробництво таких коробок в Україні. Залежно від обсягу та складності замовлення термін його виконання може тривати від 3 до 7 днів з моменту подання заявки. Загалом такий період очікування виконання замовлення є навіть мінімальним, якщо порівнювати з іншими підприємствами картонно-паперової галузі української промисловості.

Поштові коробки, купити які оптом або в роздріб ви можете у нашому інтернет-магазині, є тару та упаковку з тришарового гофрокартону та мікрогофрокартону, виготовлену згідно з вимогами, які пред'являють до поштової упаковки основні поштові оператори України. Вони повністю відповідають встановленим операторами параметрам за розміром, міцністю, вагою, кольором і типом.

Загалом на сьогоднішній день у каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете найбільший вибір картонних поштових коробок в Україні , які підійдуть практично для будь-яких поштових відправлень. Так, на сьогоднішній день ми хочемо запропонувати купити дешево поштові картонні коробки для відправки товарів і вантажів за допомогою наступних компаній:

 • поштові коробки "Нової пошти";
 • поштові скриньки «Укрпошта»;
 • поштові коробки "Автолюкс";
 • поштові коробки "Делівері";
 • поштові коробки "Інтайм";
 • поштові коробки для надсилання через «САТ».

Обувные коробки любых размеров недорого от украинского производителя Якщо ж ви хочете оптом або в роздріб купити якісні картонні взуттєві коробки за мінімальною ціною в Україні , то в цьому випадку ми також готові запропонувати вам ряд моделей взуттєвих коробок в наявності, а також виготовлення будь-якої картонної упаковки для взуття в Україні.

Всі взуттєві коробки, представлені в нашому інтернет-магазині, виготовляються з урахуванням вимог до упаковки для взуття в Україні. В основі своєї це самозбірні картонні коробки з мікрогофрокартону , які мають симпатичний дизайн, належну міцність та довговічність, а також зовсім недорогу ціну на опт та в роздріб. Виробництво взуттєвих коробок здійснюється нами на високотехнологічному обладнанні з мікрогофрокартону різного кольору, залежно від побажань клієнта. За великим рахунком, колір взуттєвих коробок може бути будь-який на ваш вибір - наші виробничі потужності дозволяють задовольнити навіть найвишуканіші побажання щодо кольору та відтінку взуттєвої упаковки. Все залежить від ваших побажань.

На постійній основі ми виготовляємо кілька основних видів картонних коробок, які розраховані на упаковку найбільш затребуваних видів взуття;

 • самозбірні коробки під жіночий туфель;
 • картонні коробки "балетка";
 • самозбірні гофрокороби під чоловічий та жіночий кросівок;
 • картонні коробки під черевики (чоловічі та жіночі, зимові та демісезонні);
 • самозбірні картонні коробки під жіночий чобіт.


Картонні коробки дешево оптом та в роздріб.

Картонные коробки б/у в хорошем состоянии любых размеров недорого Харьков Киев Украина У каталозі інтернет-магазину "Експрес Упаковка" ви також можете купити за найдешевшою в Україні ціною картонні коробки б/у . Як правило, це чотириклапанні коробки нашого виробництва, які були куплені раніше та використані клієнтами як коробки для переїзду, а потім повернуті нам. Гофротара цього типу має набагато меншу ціну, ніж будь-яка інша картонна упаковка в Україні. Природно, через статус "уживані". Однак це зовсім не означає, що картонні коробки, представлені на нашому сайті, це якийсь неліквід або шлюб. Усі коробки чисті, у хорошому стані, без проривів чи тріщин. І, як правило, без друку на упаковці, але тут можуть бути винятки.

Всі картонні коробки виготовлені або з тришарового, або з п'ятишарового гофрованого картону. В Україні така картонна тара навіть у користуванні користується досить високою популярністю, якщо, звичайно, не втратила своїх показників міцності та експлуатації. Для того щоб підвищити "термін життя" і таких коробок, у виробництві використовуються гофрокартони марок Т-24 та П-32, які забезпечують таку довговічність. Однак також ми пропонуємо купити оптом та в роздріб картонні коробки б/в (виробництво Україна) із тришарового гофрокартону марки Т-21 (С та В хвиля). Це менш міцні та зносостійкі види картонної тари, однак через акуратну експлуатацію збереглися майже в ідеальному стані. Наприклад, це можуть бути коробки з-під продуктів, що зберігалися в сухому і чистому складі, але при цьому майже не переміщалися. Тобто навантажень, що не зазнавали звичайних для транспортної або товарної тари. Зрозуміло, від такої експлуатації вони майже нові. Придбати нові картонні коробки дешево в Україні ви можете у відповідній категорії інтернет-магазину "Експрес Упаковка".


Коробки оптом Україна недорого за ціною виробника

Оптовий продаж тари та упаковки з гофрованого картону в Україні є для нашої компанії поряд з виробництвом гофротари найбільш пріоритетним напрямком діяльності. Тому кількість товарних позицій, представлених у каталозі інтернет-магазину "Експрес Упаковка", дуже велика. Проте чи всі такі позиції виробляються регулярно. Частина асортименту виготовляються лише за попереднім замовленням - саме такі картонні коробки різних видів та типів представлені у розділі " Коробки оптом ".

Купити дешево картонні коробки оптом виробництво Україна у нашому інтернет-магазині ви можете починаючи від 300-500 штук залежно від типу та розміру картонних коробок. Так, до вашої уваги великий вибір стандартних чотириклапанних коробок оптом , самозбірних коробок , кондитерських лотків типу "телевізор", коробок під піцу, бутильовану або банкову тару.

За типом матеріалу товари представлені в категорії "Коробки оптом" також мають відмінності. Ми пропонуємо вам вигідні ціни на купівлю оптом картонних коробок їхнього тришарового гофрокартону, тришарового мікрогофрокартону, а також з п'ятишарового гофрованого картону. А оскільки виробництво самої сировини для таких коробок не завжди здійснюється щодня, то висікання самої гофротари на ваше замовлення може зайняти до 7 робочих днів з моменту вашого замовлення.


Двошаровий та тришаровий гофрокартон: дешева пропозиція для перевізників

В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" ви можете купити дешево в Україні гофрокартон у рулонах та у листах. Рулонний гофрокартон ми продаємо за найнижчою ціною в Україні. Це максимально якісний двошаровий пакувальний матеріал, особливо необхідний під час переїздів та різних перевезень вантажів.

Тришаровий гофрований картон ви можете купити дешево в аркушах різного розміру, а також типу. Ми виготовляємо дешевий гофрокартон в Україні, а також якісний та недорогий мікрогофрокартон у листах , купити який ви також можете в будь-якому місті України, оскільки наша компанія здійснює продаж листового гофрокартону по всій території нашої країни. Листовий гофрокартон в Україні ми виробляємо тришаровий та п'ятишаровий. Оптовий продаж гофрокартону в листах та роздрібна торгівля листовим гофрокартоном виробляється і в тому, і в іншому варіанті.

Сфера застосування листового гофрованого картону та мікрогофрокартону, купити який дешево в Україні ви можете в інтернет-магазині "Експрес Упаковка", в Україні найчастіше обмежується виробництвом картонних коробок. Картонний лист під висікання коробок у нас ви можете купити різного формату. Довжина такого листа може бути будь-яка, на ваш розсуд, ширина дешевого гофроліста.

 • гофраліст ширина 650-660 мм;
 • картонний лист ширина 850 мм;
 • лист гофрокартону ширина 1050 мм;
 • листовий гофрокартон ширина 1250 мм.


Прокладковий гофрокартон у листах, а також якісні картонні прокладки за низькою ціною

Окрім листового та рулонного гофрованого картону, ми пропонуємо вам купити дешево в Україні тришаровий прокладочний гофрований картон марки Т-20 (або КГ). А також різні прокладки різного (і неформатного розміру, в тому числі) з нього. Продаж прокладочного гофрокартону та картонних прокладок здійснюється оптом та в роздріб. Ціна на прокладочний гофрокартон дуже низька і не перевищує 8 гривень за метр квадратний. Прокладки продаються тільки оптом від 50 штук, але також за найнижчою в Україні ціною. Торгівля цими виробами здійснюється з можливістю доставки в межах України 24/7.


Інші види картону за низькою ціною від українського виробника

Гофрований картон у листах та в рулонах, зрозуміло, є спеціалізацією компанії "Експрес Упаковка". Однак, крім багатошарових гофрокартонів, ми також пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент одношарових картонів в Україні за дуже вигідними цінами. Серед наших пропозицій такі:

 • коробковий картон у рулонах (продаж дешево в Україні від 1 м2);
 • палітурний картон у листах різної товщини (продаж в Україні оптом від 100 листів, товщина - 1, 2 та 3 мм);
 • картон та папір для гофрування дешево виробництво Україна (рулонний картон малої щільності та папір високої щільності для створення хвилястих шарів багатошарового гофрованого картону);
 • якісний картон для плоских шарів гофрокартону від українського виробника (всі види топ-лайнерів, крафт-ланейрів та інших плоских шарів багатошарового гофрованого картону в листах або рулонах).

Всі ці види картону є й самі собою пакувальними матеріалами, і можуть служити як сировина для виробництва багатошарових гофрокартонів в Україні різного виду. Основною перевагою даних товарів інтернет-магазину "Експрес Упаковка" є можливість купити картон у листах або в рулонах у невеликій кількості за дуже дешевою ціною. Фактично – це картон у роздріб за оптовими цінами.

Можливість такої, не побоюся цього слова, найвигіднішої пропозиції щодо одношарового картону в Україні досягається за рахунок наших партнерів, які постачають нам ці товари майже за собівартістю. Продаж одношарових картонів за найнижчою в Україні ціною здійснюється в інтернет-магазині "Експрес Упаковка" режимі онлайн 24/7


Крафт-папір та пакувальний папір за цінами виробника: продаж в Україні від 1 кг

Одношарові картони та багатошарові гофрокартони є виробами "другого рівня", якщо так можна висловитися, - для їх виробництва так чи інакше потрібен папір. Такий папір ми пропонуємо купити в Україні в нашому інтернет-магазині. В асортименті нашого інтернет-магазину ви можете купити недорого в рулонах пакувальний папір та посилений крафт-папір. Про ці дві категорії товарів далі докладніше.

Пакувальний папір від компанії "Експрес Упаковка" - це недорогий варіант обгорткового паперу різної густини. Купити в Україні пакувальний папір можна різного виду та розміру. Крім того, щільність пакувального паперу також відрізняється. У каталозі нашого інтернет-магазину ми пропонуємо пакувальний та обгортковий папір щільністю 30, 60 та 80 гр/м2. Також періодично наш асортимент паперу поповнюється різними моделями щільністю 120 гр/м2.

Крафт-папір, представлений на нашому сайті, виробництва України і при цьому пропонується для покупки оптом або в роздріб в метрах тієї ж щільності, що і пакувальна і обгорткова, - 30, 60 і 80 гр/м2. Продаж крафт-паперу в Україні щільністю 120 гр/м2 на даний момент здійснюється тільки оптом.


Продаж повітряно-бульбашкової плівки в Україні в рулонах та в погонних метрах

В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" ви знайдете безліч вигідних пропозицій повітряно-бульбашкової плівки. Купити ВПП в Україні ми пропонуємо як оптом, так і в роздріб. Весь продаж повітряно-бульбашкової плівки в Україні здійснюється в квадратних метрах та в рулонах. Стандартними форматами пухирчастої плівки є 1 м 25 см та 1 метр 5 сантиметрів. Ми пропонуємо купити недорогу пухирчасту плівку в Україні саме у цих форматах ширини. А ось що стосується довжини рулону пухирчастої плівки, то тут до вашої уваги безліч різних позицій з гарним здешевленням при покупці ВПП у великих метражах. Формат бульбашки в залежності від конкретної моделі відрізняється від 3 до 5 мм.

Загалом же вся представлена в каталозі нашого інтернет-магазину повітряно-бульбашкова плівка виготовлена в Україні. Основною сировиною для її виробництва є поліетиленові гранули. Купити за найвигіднішими в Україні цінами оптом та в роздріб повітряно-бульбашкову плівку ви можете в інтернет-магазині "Експрес Упаковка.


Спінений поліетилен купити в Україні.

Спінений поліетилен є, мабуть, одним із найкращих ізоляційних матеріалів. Він має унікальний склад різних компонентів, які забезпечують безліч чудових ефектів. Це і гідроізоляція, і пароізоляція, чудовий опір акустичним та тепловим впливам. Проте найефективнішою властивістю ВПЕ, як називають спінений поліетилен, є низька тепловіддача. Тому саме як теплоізоляційний матеріал купити ВПЕ в Україні найвигідніше.

Купити якісний спінений поліетилен за найнижчими в Україні цінами пропонує інтернет-магазин "Експрес Упаковка. У нас представлений ВПЕ товщиною 1,2 і 3 міліметри різної довжини намотування. товщина матеріалу.


Кольорова та прозора стрейч-плівка: продаж за низькими цінами

Вигідно купити в Україні стрейч-плівку ви завжди можете в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". Ми пропонуємо великий вибір якісного стрейчу прозорого та інших кольорів. Наприклад, у каталозі нашого інтернет-магазину завжди є недорогий чорний стрейч для ручної обмотки, а також стрейч-плівка чорна для машинної обмотки. Продаж в Україні і кольорового і прозорого стрейчу для ручного палетування здійснюється нами в рулонах шириною намотування 50 сантиметрів і рідше 25 і 10 сантиметрів. Ширина рулону 50 сантиметрів - це найбільш зручний формат для ручної стрейч-плівки, оскільки такими рулонами досить просто користуватися за призначенням протягом тривалого часу.

Стрейч-плівку в Україні ми продаємо в роликах по метражу та на вагу. На сайті інтернет-магазину "Експрес Упаковка" ви можете вибрати найбільш зрозумілий та зручний для вас формат пропозицій та замовити стрейч-плівку за найвигіднішими цінами в Україні як оптом, так і в роздріб.

І кольорова стретч-плівка, і прозора, про які ми зараз говоримо є технічним стрейчем. Вони розраховані на промислове або побутове пакування товарів нехарчових товарів. Для упаковки їжі слід використовувати зовсім іншу стрейч-плівку, про яку ми розповімо нижче.


Харчова стрейч-плівка: недороге пакування для всіх видів харчових товарів за найнижчими цінами в Україні.

Найдешевша упаковка для їжі або харчових товарів в Україні найбільш широко представлена в каталозі інтернет-магазину "Експрес Упаковка". На відміну від технічного стрейчу, для виробництва харчового стрейчу використовуються гранули поліетилену, який може без наслідків контактувати з будь-якими продуктами харчування за будь-якої температури. Тому харчова стретч-плівка є поліетиленовою. Крім того, вона має нижчу міцність, ніж технічна, оскільки не має на увазі престрейч (стан стрейч-плівки при максимальній натяжці) упакування якихось предметів з гострими краями.

Всі ролики недорогої харчової стретч-плівки , яку можна купити в Україні в інтернет-магазині "Експрес Упаковка", має досить малу довжину намотування, якщо порівнювати з пакувальним стрейчем. Як правило, це рулони по 15, 25 чи 50 метрів, не більше. Також у зв'язку з цим і розмір і вага втулки. на яку намотаний стрейч, набагато менше. Але це не завжди важливо. Наприклад, усі моделі харчового стрейчу в інтернет-магазині "Експрес Упаковка" продаються в Україні з розрахунку ваги нетто, і вага втулки на підсумкову ціну ніяк не впливає.


Пакувальний скотч дешево в Україні: прозорий, коричневий, з печаткою.

Купити дешево в Україні липку стрічку скотч ви можете в інтернет-магазині "Експрес Упаковка" оптом та в роздріб від 1 штуки. Весь скотч продається в зручних роликах різної довжини та ширини намотування – за аналогією зі стрейч-плівкою. Тільки, на відміну від стрейч-плівки, скотч пропонується у менших розмірах. Так, наприклад, стандартною шириною намотування для роликів скотчу є розміри 45 та 48 міліметрів. Стандартна довжина намотування для скотч-плівки в Україні – від 50 метрів і більше. Варіантів тут безліч. Наприклад, у нашому інтернет-магазині ми пропонуємо найнижчу ціну в Україні на скотч-плівку в рулонах 100, 200 та 300 метрів. Продаж здійснюється як оптом, так і в роздріб.

Основною проблемою при покупці кольорової та прозорої скотч-плівки є шахрайство з довжиною намотування. Більшість продавців навмисно обманюють своїх клієнтів, продаючи меншу скотч-плівку. В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" ми скрупульозно ставимося до цього питання та пропонуємо купити дешево в Україні коричневий скотч, а також прозорий та кольоровий реального розміру.


Скотч-плівка з печаткою, а також кольоровий та декоративний скотч за найвигіднішими цінами

Купити дешево скотч-плівку з друком різного виду в Україні сьогодні ви можете як у режимі онлайн через інтернет, так і сходивши на ринок. Це може бути недорогий кольоровий скотч в Україні чи скотч-плівка з візерунками чи малюнком, чи з якоюсь інформацією – пропозицій більш ніж достатньо. Інтернет-магазин "Експрес Упаковка" у своєму асортименті також зібрав найбільш вигідні пропозиції щодо даного товару. Наприклад, ми пропонуємо купити недорого оптом та в роздріб кольорову та прозору скотч-плівку з печаткою в рулонах довжиною намотування 66 метрів.

Довжина ролика 66 метрів – це для скотч-плівки з печаткою максимально зручний формат, оскільки пакувальні заходи такого типу не мають на увазі великого використання скотч. Скотч-плівка тут виступає швидше як інформаційна складова, а не просто засіб упаковки товару.

Купівля декоративного скотчу для українського споживача зазвичай зумовлена потребою щось прикрасити чи виділити на загальному тлі. Купити недорогий декоративний скотч або скотч-плівку для подарунків за низькими цінами оптом та в роздріб ми пропонуємо в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". До вашої уваги постійний асортимент цікавих моделей, так і можливість купити скотч-плівку з печаткою на замовлення в Україні.


Конверт бандерольний Україна. В асортименті всі розміри

Паперові бандерольні конверти з прошарком повітряно-бульбашкової плівки в Україні використовую насамперед як надійне поштове впакування. Вони просто незамінні, якщо ви хочете відправити посилку в інше місто або надіслати щось цінне поштою. В Україні використовується стандарт із 11 видів бандерольних конвертів різного формату. Всі ці формати ви можете купити за низькими цінами оптом та в роздріб в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". Основними перевагами наших бандерольних конвертів є надійний захист вмісту при перевезенні (тип транспорту при цьому не має значення), дуже легка вага і чудова міцність, яка забезпечує цілісність вмісту незалежно від його структури або типу покриття. Придбати конверти бандерольні за найнижчими цінами в Україні ви можете лише у нас. Бандерольні конверти всіх розмірів завжди в наявності.


Zip-Lock пакети в асортименті від виробника.

Пакети із замком Zip-Lock виробництво України представлені на сайті інтернет-магазину "Експрес Упаковка" у великій різноманітності моделей. Це і великі пакети Зіп Лок для пакування речей. Це і маленькі пакетики Zip-Lock для перевезення та зберігання різноманітної біжутерії, швейних товарів, ювелірних виробів. Це і недорогі пакети із замком Zip Lock, купити які в Україні за низькими цінами вигідно в інтернет-магазині "Експрес Упаковка", середнього розміру, призначені для упаковки майже будь-яких товарів, крім продуктів харчування.

Пакети Zip-Lock Україна від компанії "Експрес Упаковка" - це вироби, які справді виготовлені в Україні, зокрема в Харкові. Основною особливістю даних пакетиків є наявність спеціально замочка. Часто такі пакети називають пакет-струна і саме через форму замка. Це замочок іноді називають "грипер", а самі зип-локи - пакети-грипери. Гриппер, яким оснащений кожен пакет Zip Lock виробництва України, дає можливість закривати пакет герметично та багато разів. Купити пакет-струна із замком Zip Lock за найвигіднішою ціною оптом та в роздріб в Україні ви можете в інтернет-магазині "Експрес Упаковка".


Недорогі поліпропіленові мішки оптом та в роздріб в Україні.

Купити поліпропіленові мішки можна в різних цілях. Вони використовуються як пакувальна тара для сипких товарів: продуктів харчування та госптоварів, бакалії та побутової хімії, різної крупи, солі, цукру. Якісні поліпропіленові мішки в Україні використовуються і для зберігання та транспортування будматеріалів. Але незамінні поліпропіленові мішки при вивезенні будівельного сміття. При використанні мішків з такою метою вони просто не мають альтернативи.

Ми пропонуємо купити оптом та в роздріб в Україні якісні поліпропіленові мішки різного розміру. У постійному асортименті ви знайдете близько десяти різних розмірів мішків для вивезення будівельного сміття. Також на замовлення ми можемо доставити вам будівельні поліпропіленові мішки будь-якого розміру.


Недорогі самоклеючі пакети DocuFix: продаж за цінами виробника

Інтернет-магазин "Експрес Упаковка" здійснює продаж оптом в Україні зручних конвертів для документації формату DocuаFix. Це дуже універсальний, зручний і, головне, дешевий вид упаковки, що самоклеїться. Основним призначенням даної упаковки в Україні є упаковка супровідної документації до різних вантажів. Як правило, це виглядає приблизно так: у DocuFix пекет вкладається супровідний лист або будь-який ще документ, а потім пакет приклеюється до контейнера або ящика з вантажем. При цьому явних переваг тут три:

 • конверти DocuFix купити можна дуже дешево;
 • прикріпити такі пакетики можна практично до будь-якої поверхні, оскільки вони самоклеючі;
 • Різноманітність форматів конвертів ДокуФікс дозволяє підібрати необхідний майже під будь-який документ.

Найнижчі ціни в Україні на пакети ДокуФікс сьогодні в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". Ми здійснюємо як роздрібний, так і оптовий продаж даних товарів, а також самі часто вдаються до їхньої допомоги у процесі доставки товарів споживачеві.

Нас знаходили за такими словами:


Подарунки на Новий рік 2024 та пакувальні коробки для нихНе знаєте, як оформити та що подарувати близьким на Новий рік у 2024 році? Ми розповімо вам про найактуальніші та оригінальні подарунки на Новий рік 2024, які точно порадують і здивують ваших родичів, друзів та знайомих. А також розповімо, як підібрати ідеальну святкову упаковку для них!

Де купити чотириклапанні коробки всіх розмірів в Одесі?Чотириклапанні картонні коробки в такому завантаженому товарними та транспортними операціями, як Одеса, мають дуже високий попит. У цій статті ми намагатимемося розібратися, чому саме така гофротара використовується в тих чи інших ситуаціях. А також з'ясуємо, де сьогодні чотириклапанні картонні коробки в Одесі можна купити за найнижчими цінами.

Крафт-папір різної щільності в наявності та на замовлення в КропивницькомуСьогодні багато хто в Україні набирає обертів тренд на екологічну упаковку. Крафт-папір є, мабуть, найбільш екологічним видом упаковки в цілому та товарної упаковки зокрема. У рамках цієї статті ми розглянемо найбільш різні види крафт-паперу з погляду можливостей застосування, а також з'ясувати, який саме крафт-папір воліють купувати споживачі у Кропивницькому та чому саме його.

Шпагат господарський для аграріїв у Сумах: види, типи, пропозиції на ринку (частина 1)
Натуральні та синтетичні шпагати для аграріїв у Сумах сьогодні вважаються неймовірно затребуваним видом господарських мотузок. А їхнє застосування в сільському господарстві особливо велике. Особливо це стосується сфери рослинництва та вирощування злакових культур. У цій статті ми розглянемо всі різновиди шпагату для аграріїв, які представлені сьогодні на ринку Сум та Сумської області, і намагатимемося визначити найкращу модель с/г шпагату за співвідношенням «ціна/якість».

Шпагат господарський для аграріїв у Сумах: види, типи, пропозиції на ринку (частина 2)Шпагат сеновязальний та інші види господарської нитки для аграріїв у Сумах сьогодні в основному представлені моделями із поліпропіленової сировини. Це синтетичні нитки різного типу, кольору з різним рівнем довговічності розривного навантаження. У цій статті ми поговоримо про переваги полімерного шпагату для аграріїв і з'ясуємо, чому саме поліпропіленовий сільськогосподарський шпагат кращий і вигідніший від інших с/г шпагатів.

Картонні коробки для упаковки в Броварах будь-якої форми та розміру в наявності та на замовленняНе знаєте, де і як купити пакувальні картонні коробки в Броварах за своїми розмірами? У цій статті ми розповімо вам, де в місті можна купити картонні коробки в наявності через інтернет за ціною виробника, а також замовити оптом виробництво гофротари та картонної упаковки будь-якого призначення за своїми розмірами.

Пухиркова плівка, ВПП, або повітряно-бульбашкова плівка у ЗапоріжжіПовітряно-бульбашкова плівка завдяки своїм характеристикам використовується сьогодні у Запоріжжі неймовірно універсально, причому у найрізноманітніших сферах господарського життя міста. У цій статті ми поговоримо про основні переваги для споживача від застосування ЗПС у своїй роботі, а також різноманітність моделей бульбашкової плівки на ринку Запоріжжя на сьогоднішній день.

Картонні коробки в Києві: як купити найкращу упаковку для вашого бізнесуШукаєте надійні та якісні картонні коробки для вашого бізнесу в Києві? Наша компанія пропонує великий вибір упаковки високої якості для різних галузей діяльності. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та високі стандарти якості продукції.

Упаковка продуктів, що швидко псуються, в Рівному: харчові плівки та пакети для зберігання продуктів від виробникаПродуктові пакети і плівки для упаковки продуктів харчування, що швидко псуються, в Україні можна купити найрізноманітніші. Зрозуміло, що далеко не всі з них однаково добре справляються з тривалим зберіганням та збереженням смакових властивостей харчових товарів. У цій статті ми поговоримо про найцікавіші різновиди продуктової полімерної упаковки в Рівному з точки зору співвідношення «ціна/якість».

Кольоровий скотч маркування. Доступна ціна у ДніпріКольоровий скотч для маркування можна побачити практично на будь-якому складі чи виробничому підприємстві. Це неймовірно важливий витратний пакувальний матеріал, без якого дуже важко обійтися. А де ще й для чого саме застосовують кольоровий скотч у Дніпрі – ми розповімо вам у цій статті.

Показано з 1 по 10 з 197 (всього 20 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

23.95грн з ПДВ: 23.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

7.13грн з ПДВ: 7.13грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

12.50грн з ПДВ: 12.50грн