Тернопільська область

За багатьма статистичними показниками Тернопільська область є одним із провідних регіонів України. Це стосується і промислового потенціалу, і видобутку корисних копалин, транспортної інфраструктури тощо. Споживчий попит у цьому сенсі не є винятком - у цьому регіоні упаковка купується у великих кількостях, причому найрізноманітніша. У цій статті ми спробуємо розібратися, яку саме гофротару, а також паперове та полімерне упакування тут купують найчастіше і для яких цілей. А порівняльний аналіз попиту робитимемо на підставі категорій товарів нашої компанії. І традиційно порівнювати почнемо з картонних коробок, нових та б/в у Тернопільській області. Отже, почнемо.

Перейти до розділу контакти До каталогу Купити упаковку


Яку упаковку купують найчастіше у Тернопільській області?

Виходячи з промислового потенціалу регіону, а також з реалій торговельних та товаротранспортних операцій, на сьогоднішній день у Тернопільській області найбільшим попитом користуються такі види упаковки з гофрокартону та різних полімерів:

 • мішки із щільного паперу для будівельних товарів;
 • поліпропіленові мішки для будівельних товарів;
 • картонні коробки для харчових продуктів;
 • транспортні картонні коробки;
 • упаковка для одягу та взуття;
 • поліетиленові плівки для харчових продуктів;
 • поліпропіленові плівки для господарських товарів;
 • харчові та нехарчові герметичні пакети різного розміру та щільності;
 • різні скотч-плівки як найбільш ефективний допоміжний пакувальний матеріал;
 • поштове впакування (картонні коробки, бандерольні конверти, тубуси для паперів тощо).
 • транспортні пакувальні матеріали різних видів, що використовуються при перевезенні та зберіганні різноманітних товарів та вантажів (рулонний та листовий гофрокартон, пакувальний та обгортковий папір, пакети доку-фікс для кріплення супровідної документації до контейнерів тощо).

Далі ми пропонуємо вам розглянути всі ці види упаковки більш детально та зрозуміти, де можна таку упаковку купити дешево у Тернопільській області. А також спробуємо пояснити, як зрозуміти якісний вам товар пропонують постачальники упаковки чи ні. І почнемо за традицією з картонних коробок у всьому їхньому різноманітті типів і видів. Отже, почнемо.


Купити картонні коробки б/у в Тернопільській області.

Картонные коробки для перевозки и хранения в Тернополе и области В інтернет-магазині "Експрес Упаковка" покупці з Тернополя можуть купити недорогі картонні коробки б/у . Ми пропонуємо б/в тару різного розміру та різної форми та комплектації, починаючи від транспортних картонних коробок і закінчуючи різною спецгофротарою. Всі пропозиції відрізняються гарною якістю та відмінним станом. Вони практично нічим не поступаються новим коробкам, які ви також можете купити у нас, крім дещо іншого зовнішнього вигляду.

Коробки б/у Тернопільської області від компанії "Експрес Упаковка" можуть бути корисними для вирішення багатьох завдань:

 1. по-перше, упаковка б/в – це дуже дешевий спосіб перевезти будь-які предмети чи товари;
 2. по-друге, враховуючи ціну на б/в коробки в Тернопільській області, їх можна купити, що називається, на один раз, а після здати на макулатуру, наприклад, і повернути частину коштів, витрачених при купівлі;
 3. по-третє, коробки вживані приймають усі поштові оператори в Тернопільській області, в тому числі і Нова пошта, якщо, звичайно, вони відповідають їх розмірам, в інтернет-магазині "Експрес Упаковка" таких коробок більш ніж достатньо, просто виберіть найбільш підходящі .

Як ви могли помітити, основна причина, через яку картонні коробки вживані в Тернопільській області купують найчастіше - це їх ціна. Справді, і на полицях магазинів, і на ринкових прилавках, і в інтернет-магазинах Тернопільської області будь-які б/в коробки з гофрокартону або мікрогофрокартону коштують набагато дешевше, ніж аналогічні, але нові. У середньому приблизно на 50%. У каталозі інтернет-магазину «Експрес Упаковка» в наявності пакувальні коробки б/в з гофрованого картону, які в 5-10 разів дешевші за ящики такої ж конструкції з інших видів матеріалу, наприклад, пластмаси або дерева. Така дешева ціна на картонні коробки в Тернопільській області з гофрованого картону обумовлена декількома факторами, проте найважливішими з них є дешева ціна на сировину (внаслідок можливості вторинної переробки) та порівняно низька собівартість виробництва. Представлені в каталозі інтернет-магазину картонні коробки виготовлені за всіма стандартами та вимогами до технології виробництва, з дотриманням необхідних санітарних та екологічних норм. Наші картонні коробки - екологічно безпечна упаковка. Всі моделі підходять для упаковки, вантажоперевезення та зберігання харчових товарів, продуктів тощо. Всі коробки підлягають вторинній переробці і можуть бути утилізовані без шкоди для навколишнього середовища, і покупцям не доведеться ламати голову, що з ними робити після використання. Крім того, незважаючи на достатню легкість, б/в коробки з гофрованого картону відрізняються високою міцністю, тому їх можна використовувати за будь-яких умов транспортування і зберігати в приміщеннях різного типу з різними показниками вологості та вогкості. Якісні картонні коробки від компанії "Експрес Упаковка" не розмокають, не мнуться і не розвалюються від вогкості. Купити картонні коробки та гофроящики б/у в Тернополі найбільш дешево і швидко ви можете в компанії "Експрес Упаковка". Ми пропонуємо тільки якісну перевірену тару з гофрокартону, яка гарантовано впорається з поставленими перед нею завданнями.


Транспортна тара в Тернопільській області

Транспортна тара в Тернопільській області потрібна дуже різна. І річ тут у її призначенні. Хтось як транспортна тара використовується картонні коробки для готової продукції, для когось - це пакувальні плівки, якими обмотують поштові посилки, а хтось транспортною тарою вважає двошаровий гофрокартон та коробки для переїзду. Так чи інакше, всі ці види транспортної упаковки варто розглянути детальніше і зрозуміти, що саме користується найбільшим попитом.

Картонные коробки для перевозки грузов любых размеров продажа в Тернопольской области А почнемо, давайте, із коробок для переїзду. Така тара використовується з метою максимально спростити процес перевезення речей та особистого майна. Її завдання убезпечити вантажі від можливих пошкоджень і в дорозі, і під час занесення в квартиру чи будинок. Найчастіше картонні коробки використовуються для переїзду квартир, приватних будинків, магазинів, офісів, банків та інших об'єктів. Міцну упаковку можна використовувати як для транспортування, так і для тривалого зберігання різних речей. Картонні короби здатні без зміни форми переносити вологість, високі та низькі температури. Вони мають достатню міцність і жорсткість. Вага цієї тари невелика. Він лише трохи збільшить масу вантажу. Компактність коробів дозволяє раціонально розташувати їх у кузові машини. Коробки для переїзду з картону можна використовувати багаторазово. Після переїзду в нове приміщення їх можна використовувати для зберігання речей та одягу. Конструктивні особливості коробів дозволяють легко виконати демонтаж. Це дозволить економно складувати упаковку у разі потреби. Загалом, за сукупністю показників, картонні коробки з гофрокартону , гофроящики та архівні бокси для перевезення паперів є найкращим варіантом упаковки для переїзду. Вони надійні та економічні, захищають від механічних впливів, оберігають від забруднень, захищають від дощу, снігу та інших атмосферних впливів. За оцінками багатьох експертів, саме використання картонних коробок для переїзду гарантує високий ступінь збереження майна та значно заощаджує час перевезення. Купити картонні коробки для переїзду дешево можна в нашому інтернет-магазині. Продаж гофроупаковки здійснюється за низькою ціною. Ще дешевше обійдеться покупка оптом.

Часто картонні коробки використовуються як складова частина спеціалізованих наборів. Наприклад, в інтернет-магазині Експрес Упаковка ми продаємо кілька тематичних наборів для переїзду. І основною складовою в них є коробки для переїзду. А решта упаковки йде у вигляді допоміжних підручних засобів, хоч і теж дуже потрібних у процесі переїзду.

Другим видом упаковки, без якого не обходиться майже жоден переїзд чи перевезення вантажів у Тернопільській області, є двошаровий гофрокартон. Це рулонний пакувальний матеріал, який завдяки своїй структурі одночасно є м'яким, і жорстким, і міцним. Дивно, але це справді так. Власне, через це двошаровий гофрокартон і високо цінується перевізниками та виробниками продукції. Що таке двошаровий гофрокартон та яку роль він виконує у товаротранспортних операціях у Тернопільській області? Давайте розумітися.

Гофрований картон у рулонах – це дешевий та дуже простий у використанні вид упаковки. Його можна застосовувати як обгортковий та прокладочний захисний шар при перевезенні та зберіганні будь-яких товарів, предметів та вантажів. Справді, гофрокартон буде корисним майже завжди. Тому використання гофрокартону в рулонах як пакувальний, обгортковий та прокладний матеріал поширене в різних галузях господарського життя Тернопільської області. Наприклад, його застосовують у промисловості та у сфері послуг для пакування та обмотки вантажів, в оптово-роздрібній торгівлі його використовують для пакування та обмотки товарів усіх типів. Загалом, варіантів використання гофрованого двошарового картону безліч.

За своєю суттю, двошаровий пакувальний гофрокартон є практичним і багатофункціональним матеріалом, який повсюдно використовується в побуті та на виробництві. Він є картон, що складається з одного гладкого листа і одного гофрованого шару. На відміну від листового, гофрокартон рулонний має велику гнучкість, за рахунок чого може приймати різні форми і використовуватися для обгортання предметів. Такий пакувальний матеріал забезпечує надійний захист від пошкоджень під час зберігання та транспортування продукції. Також до переваг матеріалу відносяться: Великою перевагою гофрокартону в рулонах є і його здатність пропускати повітря, створюючи природну вентиляцію. Завдяки цьому він широко використовується в харчовій промисловості.

Якісний гофрокартон в рулонах в Тернополі за найнижчими цінами ви можете купити оптом або в роздріб від 1 метра в інтернет-магазині "Експрес Упаковка". Наша компанія займається виготовленням різної целюлозно-паперової продукції, тому ми пропонуємо нашим клієнтам зручну лінійку цін на упаковку: починаючи від звичайних роздрібних цін та закінчуючи дилерською ціною на гофрократон у рулонах. Для виробництва відбираються лише якісні екологічно безпечні матеріали. Сам виробничий процес здійснюється на сучасному високопродуктивному устаткуванні за суворого контролю якості. Своїм клієнтам ми пропонуємо доступні ціни, вигідні умови співробітництва та зручні способи доставки. Співпрацюючи з нами, ви зможете купувати нашу продукцію оптом у будь-яких обсягах та повністю закрити питання забезпечення свого підприємства пакувальними матеріалами. Для того, щоб зробити замовлення або задати питання, просто зателефонуйте по одному з наших телефонів в Харкові або напишіть нам через форму зворотного зв'язку на сайті. Наші спеціалісти завжди готові надати будь-які консультації.


Повітряно-бульбашкова плівка та конверти з ВПП оптом дешево у Тернопільській області

Упаковка от производителя в Тернопольской области в наличии и под заказ Компанія "Експрес Упаковка" рада запропонувати вам широкий вибір рулонів повітряно-бульбашкової плівки в Тернопільській області оптом та в роздріб. У нашому асортименті представлено близько 20 видів плівки для упаковки, в тому числі повітряно-пухирчаста плівка різної ширини намотування, плівка з великою бульбашкою, повітряно-бульбашкова плівка різної марки, а також пакети та конверти з бульбашковою плівкою всередині. В асортименті є захисна пакувальна плівка зі збільшеним розміром бульбашки - це типи Д 150 і Т 183. Діаметр бульбашки при цьому 30 мм, висота 10 мм. Використовується для заповнення порожнин між виробом та зовнішньою упаковкою. Повітряно-бульбашкова плівка в асортименті оптом та в роздріб – це досить поширений вид товару, який пропонують різні організації в Тернопільській області. Серед усіх постачальників ЗПС компанія «Експрес Упаковка» вигідно виділяється завдяки можливості купівлі плівки за готівковий та безготівковий розрахунок будь-якої довжини намотування. Крім того, лінійка цін на ЗПС у нашій компанії враховує обсяг, умови та вид оплати покупки, тому саме у нас ви можете купити ЗПС максимально вигідно. Однак для ВПП всіх видів та варіантів намотування, які компанія «Експрес Упаковка» продає оптом і в роздріб, є одне стійке правило – чим більший обсяг купівлі ВПП, тим дешевша її ціна. Ми продаємо повітряно-пухирчасту плівку від 1 квадратного метра та 1 погонного метра в залежності від виду. До послуг кожного клієнта можливість купити ВПП недорого за готівковий та безготівковий розрахунок, а також отримати безкоштовну консультацію щодо деталей товару або умов оплати та доставки у наших менеджерів.

Для кращого захисту упаковка речей та предметів невеликого розміру здійснюється у спеціальні крафт-пакети та конверти з бульбашковою плівкою всередині. Це двошарова упаковка, в якій зовнішній паперовий шар відіграє роль захисту від механічних пошкоджень на кшталт подряпин та порізів, шар бульбашки оберігає товар і вантаж від динамічних впливів на кшталт ударів, падінь. Такі пакети часто називають крафт-бабл із-за такого співвідношення та типу шарів, а також просто "конверти", оскільки в основному вони використовуються як поштова упаковка. Інтернет-магазин "Експрес Упаковка" – це величезний вибір бандерольних конвертів у Тернопільській області. Крім основного компонента - крафт-папір золотистого або коричневого кольору, при виготовленні бандерольної упаковки стали використовувати повітряно-пухирчасту плівку (ВПП). Тепер усередині бандерольного пакету знаходиться спеціальний шар повітряно-бульбашкової плівки, призначений для амортизації та додаткової безпеки вмісту. Завдяки цьому транспортування цінних і тендітних предметів стало набагато безпечнішим. Бандерольні конверти використовуються для поштового пакування дисків, фоторамок, картин, різної техніки, а також багатьох інших товарів і предметів, що мають одну або кілька сторін з уразливим типом покриття. Такі товари потрібно не просто доставити з місця на місце, а ще й зробити це дуже акуратно, з чим бандерольні конверти справляються на відмінно.


Коробки "Нової пошти" та інша поштова упаковка у Тернопільській області

Упаковка от производителя в Тернопольской области в наличии и под заказ У Тернопільській області проживає понад мільйон людей. За офіційними даними, у регіоні 6 міст, 19 селищ міського типу та 1013 сіл. Такий досить великий регіон просто не може обійтися без поштового повідомлення. Щодня тут вирушають понад тисячу посилок як в інші регіони України, так і всередині самої Тернопільщини. Найбільшими операторами поштового зв'язку в Тернополі та області традиційно залишаються "Укрпошта" та "Нова пошта", а найбільш затребуваною поштовою упаковкою та тарою для посилок були і залишаються поштові коробки з гофрокартону. Каталог інтернет-магазину «Експрес Упаковка» - це найбільший вибір поштових ящиків з гофрокартону в Тернопільській області. Так, на сьогоднішній день ми хочемо запропонувати купити дешево поштові картонні коробки в Тернопільській області для відправки товарів і вантажів за допомогою наступних компаній:

 • поштові коробки для "Нової пошти";
 • поштові скриньки «Укрпошта»;
 • поштові коробки "Автолюкс";
 • поштові коробки "Делівері";
 • поштові коробки "Інтайм";
 • поштові коробки для надсилання через «САТ».

За своєю конструкцією поштові коробки для пересилання товарів та вантажів по території України можуть бути двох видів: гофроящики та самозбірні коробки. Відмінність між цими видами для споживача полягає, головним чином, у зручності експлуатації та ціні. Самозбірні коробки коштують трохи дорожче 4-х клапанних коробок для пошти, але в той же час не вимагають використання скотчу. У них мають спеціальні клапани та пази для чіткої фіксації поштової коробки у зібраному стані. Чотириклапанні поштові коробки обов'язково слід проклеювати скотчем або пошити клапана скобами перед відправкою поштовою службою, але й ціна їх нижча, ніж у самозбірних. При виборі коробок для відправки посилок поштою важливу роль також відіграють зручність експлуатації та універсальність картонної упаковки для пошти. Так, картонні поштові коробки мають швидко збиратися без особливих зусиль, а також підходити для різних видів товару чи вантажу. Досить часто під час пакування поштової посилки в коробку поміщаються різні предмети, з різних видів матеріалу, тому важливо, щоб картонна коробка для пошти могла використовуватися для всіх потрібних вам предметів.

І наприкінці давайте підсумуємо. Інтернет-магазин «Експрес Упаковка» здійснює продаж картонних коробок та іншого пакування у всіх населених пунктах Тернопільської області. У нас ви можете купити оптом та в роздріб абсолютно будь-яку упаковку з картону, гофрокартону, мікрогофрокартону, паперу, поліетилену та поліпропілену. Ну, а купувати тару та упаковку оптом в інтернет-магазині «Експрес Упаковка» - це не тільки вигідно за вартістю, але й зручно та швидко. Замовлення будь-яких товарів здійснюється в один клік, а доставка навіть у найвіддаленішу точку України займає лише 1-2 дні з моменту оформлення замовлення. Замовивши пакувальні матеріали в Тернопільській області в інтернет-магазині «Експрес Упаковка», ви вже наступного дня зможете легко надіслати свою посилку у зручному для вас поштовому відділенні.

Нас знаходили за такими словами:Продаж пакувальної плівки в Тернополі в асортиментіПропозиції про продаж стрейч-плівки у Тернополі сьогодні відрізняються своєю різноманітністю. Так, у місті можна купити оптом від ящика або в роздріб від 1 ролика стрейч-плівку різного типу, формату, розміру та призначення без будь-яких складнощів чи обмежень. Питання лише в тому, чи піде куплений стрейч саме Вам та під ваші пакувальні завдання? У цій статті ми поговоримо про найбільш популярні різновиди стрейч-плівки, представленої на ринку Тернополя сьогодні, а заразом і з'ясуємо, як саме використовувати стретч-плівку правильно залежно від її виду, типу, розміру і кольору.

Коробки для упаковки у Тернополі: асортимент та особливості продажуУпаковка різних товарів, вантажів, подарунків, поштових посилок є основним способом використання картонних коробок. При цьому самі картонні коробки використовуються дуже різні – залежно від конкретного призначення та умов зберігання чи перевезення товару чи вантажу. Тому зовсім не дивно, що якісь коробки для упаковки в Тернополі сьогодні використовуються дуже часто, а якісь набагато рідше. Отже, у цій статті ми розглянемо найбільш затребувані споживачами у Тернополі види та моделі різних картонних коробок. Звісно ж, з урахуванням сфери їх застосування.

Кольоровий пакувальний папір купити ТернопільКольоровий пакувальний папір у Тернополі сьогодні використовується дуже по-різному. Хтось з її допомогою оформляє подарунки, а хтось використовує для споживчого пакування різних товарів. А бувають випадки, коли кольоровий пакувальний папір потрібний для маркування чогось. Так що в цій статті ми постараємося розібратися в тому, для чого саме сьогодні у Тернополі кольоровий папір використовується найчастіше, і які види кольорового паперу для таких цілей найбільше підходять.

Продаж 2-х шарового гофрокартону в рулонах в Тернополі.Двошаровий гофрований картон давно має стійкий попит у різних галузях господарського та виробничого життя України. Це відмінний пакувальний матеріал, який здатний стати ефективним захистом для товарів та вантажів у тих ситуаціях, коли інша упаковка чи гофротара просто не годиться. У цій статті ми розповімо вам про те, який саме двошаровий гофрокартон купують найчастіше у Тернополі та чому? А також про те, як саме про виробляється і набуває свої незамінні міцнісно-експлуатаційні властивості та можливості.

Перевезення сипучих вантажів у Тернополі: види упаковки, що використовується.Пакувальні матеріали для продажу, зберігання та перевезення сипких товарів, а також дрібних вантажів сьогодні в Україні використовуються різні. У цій статті ми розглянемо всі види упаковки, що застосовується для зберігання та перевезення сипучки у Тернополі.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Хіт продажу

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Коробка картонна 220 х 220 х 230 мм, самозбірна

Квадратна картонна коробка для всіх видів упаковки. Універсальна споживча гофротара із тришарового м..


Оптові ціни:

23.95грн з ПДВ: 23.95грн

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Коробка картонна 185 х 110 х 37 мм, самозбірна

Самозбірна коробка невеликого розміру для упаковки подарунків та сувенірів. Зокрема, коробочка ідеал..


Оптові ціни:

7.13грн з ПДВ: 7.13грн

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Коробка картонна 240 х 170 х 50 мм, самозбірна

Невелика поштова коробка самозбірної конструкції для посилок будь-якої української пошти. Доступна д..


Оптові ціни:

12.50грн з ПДВ: 12.50грн